12 април - трета близнашка среща!!!

  • 8 936
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Здравейте! Гласувах за 12-ти април, но която и да е датата ще се постараем да дойдем! Тази седмица бяхме в южния парк и като гледам снимките съжалявам, че по-рано не се организирахме да дойдем. Ще се радваме да се запознаем!

# 16
  • Мнения: 1 069
Никакви претенции нямам за датата, за сега нямам планове, ако сме здрави сме там!  Hug Hug Hug

# 17
Здравейте близнашки мами,

Този път и ние ще се опитаме да се представим на срещата - като гледам снимките от предишната, голям купон е.

Гласувах за 12-ти, защото в началото на април е пролетната ваканция на учениците и с каката ще ходим на ски.

Чакам с нетърпение да се запознаем с вас и дечицата.

# 18
  • Мнения: 405
Гласувам за 6-ти,защото на 12-ти таткото е на работа.Дано успеем да дойдем този път.
Вижда се,че страхотно сте изкарали.Браво!  bouquet

# 19
  • Мнения: 157
Хайде да сменим мястото на срещата.

Дай предложение, предишните два пъти избрахме Борисовата, защото е в средата на града и има места за паркиране и удобен транспорт от повечето квартали.
Едното предложение е в някой по-голям и по-чист като въздух парк,напр.Южния или Западния.Другото ми предложение е горе на Витоша(Златните мостове),но не знам как ще погледнат другите майки на тази идея,така че-предлагайте и коментирайте.

# 20
  • Мнения: 1 895
Роси, ако и други майки харесат  предложенията ти, когато изтече гласуването за дата ще пусна анкета и за мястото Peace

# 21
  • Мнения: 6
Привет на всички,

и аз гласувах за 12-ти, но и другите дати са ок. Спорин ден.

# 22
  • Мнения: 50
Здравейте! Тази срещичка беше много емоционално зареждаща и ми припомни мили моменти от преди 3-4 години, когато моите "каки" бяха бебоци  newsm03 На другата пак ще сме на линия със сигурност(само да е живот и здраве, естествено!). Пък и медийните изяви на момичетата в нет-а май им харесват  smile3509 Аз гласувах за 12-ти, защото гледам, че за тази дата май има най-много желаещи, но ще следя с интерес какво ще е крайното решение и ще се съобразим с него! Нямам търпение...

# 23
  • Мнения: 1 895
Аз да си кажа моите доводи за мястото на срещата Peace

В Южния парк е винаги пренаселено. Няма място където да се съберем 30 човека с по две деца, ще минават през нас нон стоп като през магистрала. А и наоколо е квартал, тоест места за паркиране през уикендите няма.

Западният парк е твърде отдалечен. Аз съм с пораснали дечица и нямам проблем с пътуването из града. Но тези с малките бебета ако живеят в Младост или Дружба и нямат собствен автомобил трябва да сменят поне два автобуса до там, а с количката не искам да си представям какво приключение ги чака.

Златните мостове са чудесно място, но април-май са си прохладни месеци, когато си нависоко в планината. А и не знам колко от майките с малки деца биха се навили на подобен преход.

За мен Борисовата е най-компромисното място. На Орлов мост спират автобуси от почти всички точки на София. Паркингите на Националният стадион и на стадиона на ЦСКА са на разположение за тези, които са с коли. А площадката пред естрадата е прилично широка и почти винаги празна(освен когато има концерти). Което нас ни устройва, защото сме си само ние без външни хора и прекалена навалица.

Чакам мнението и на останалите Peace

# 24
  • Мнения: 6
Напълно съм съгласна с доводите но Креми. Мисля, се Борисовата градина е най-подходящото място.

# 25
  • Мнения: 770
Напълно съм съгласна с доводите но Креми. Мисля, се Борисовата градина е най-подходящото място.
Подкрепям мнението - мисля, че Борисовата градина е най-добрия вариант Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 711
Напълно съм съгласна с доводите но Креми. Мисля, се Борисовата градина е най-подходящото място.
newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 3 414
Креми е права,Южния събота и неделя не е за разходки.Гласувам с мнозинството за 12.

# 28
  • Мнения: 1 165
И аз съм за Борисовата, доводите на Креми са достатъчни!
Май за 12.04. ще стане срещата?!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 803
Борисовата, Креми е мъдра жена , отвсякъде го е обмислила. Peace

Общи условия

Активация на акаунт