Кърпите ли чорапи?

  • 21 911
  • 257
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Не. Имам две сръчни леви ръчички, въпреки, че имам амбиции да се науча да плета чак  knit
Ама имам едни любими,
дето си ги нося с дупки, в нас. Даже са и вълнени  Wink

# 31
  • Мнения: 2 211
Не, хвърлям ги. Освен, че ме мързи, кърпеното си личи и не бих носила такива чорапи, нито бих ги предложила на съпругът или детето.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 707
Не,никога.Дано не ми се налга!

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Eeee стига де  Laughing Laughing хвърляй  патъците.

Изключено. Едни от любимите ми са  Crossing Arms Знам, че всяко обуване ми струва 80 стотинки  Mr. Green

Не беше ли пускана тема по въпроса преди няколко месеца? Оказа се, че повечето съфорумки не кърпят не само чорапи, а нищо не кърпят. Пазят имидж, демек.
Ама аз съм си от простите, дето кърпят, шият, ремонтират  и т.н. Няма да ми паднат ръцете, ако зашия една дупка, я!

А, за шиене на дрехи не говоря  Naughty Скоро направих дупка на новия гащеризон на детето- съдрахме го, докато я свалям от колата. Е, няма да го изхвърля, я. Не съм толкова напред с материала, че да хвърля дреха за 30 кинта, която е обличана веднъж  Peace Шия и наши дрехи- някои материи отпускат по шевовете бързо, закачали сме нейде пуловери и стават дупчици и прочее.

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,само това ми оставаше да правя...... newsm62

# 35
  • София
  • Мнения: 708
аз пък кърпя и не само чорапи, ами и някоя друга детска дрешка, моя блуза, ако се е разпрала. Въобще ние си ходим закърпени. Ами не ме е срам. Може би съм от старото поколение.

# 36
  • Мнения: 1 400
А къде е анкетката? newsm78

Имам си едни любими чорапЯ - милите, те ме оставят, а аз тях - не. Кърпя ли кърпя всяка новопоявила се дупчица...
И тегели удрям на позахабените си  парцалки, ама какво да се прави - обичам си вещите, грижа се  с любов за тях.

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А,не тук за дрехи не говорим Naughty,разбира се че няма да сменям дреха за разшил се ръб .....,но за чорапи предпочитам да са нови ,от колкото кърпени,поне имаме избор от цени и модели......

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не не кърпя.Хвърлям ги.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 268
В зората на демокрацията и на моя семен живот кърпех. Писна ми. Спрях.  Mr. Green
Дрехите определено си закърпвам, че и дори прекроявам на ново, но не за това беше питанката.

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292

За какво ми е анкета?

# 41
  • Мнения: 5 940
Нищо не кърпя. По принцип копче не мога да зашия, а смяната на цип ми се струва занимание за гениални домакини.

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
а смяната на цип ми се струва занимание за гениални домакини.

И за мен е така. Да е жива и здрава баба ми, че тя ми върши тази работа  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 196
не кърпя чорапи а с кеф ги хвърлям Simple Smile

# 44
  • Мнения: 24 467
Не, и бельо и пижами не кърпя. Пера за последно и ползвам за парцали памучното, другото- в кофата.
Иначе шия и на машина, пола и панталон, блуза и сако съм си правила, но тогава имах време.

Общи условия

Активация на акаунт