Тясно е вече на АПРИЛското човече, малко му остана да го гушка на широко мама!

  • 14 239
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета  Hug !!!

Много ни е сладуркеста темичката   bouquet

Sisee Честит Рожден Ден   bouquet !!!Пожелавам ти всичко най-хубаво и скоро дългоочакваният подарък да се появи  Wink .

Честито ни ново бебче   bouquet .Поздрави за мама ПИСАНКА_СЛАДУРАНКА и пожелания за бързо възтановяване   bouquet

Приятен ден за сега от мен   bouquet

# 16
  • София - Дървеница
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!

Относно въпроса на rosidt75 за количките - триколки, искам да кажа, че ние също си бяхме харесали триколка, но продавачка в един магазин ни каза, че трябва да внимаваме с тази количка при качване на тротоар, когато предното колело е освободено. Защото, когато то вече е на тротоара и при качване на задните колела може количката да се наклони наляво или надясно. Аз го пробвах и количката се наклони на една страна, щях да я изпусна. Същото е и при слизане от тротоар. Ако предното колело е застопорено, не е удобно при завой наляво или надясно. И се отказахме от триколка. Със сигурност ще сме с количка с четири колела Wink

За протокола искам да кажа, че аз ще раждам в МБАЛ "Света София".

И още ако има мами, които живеят в Дървеница, ще се радвам да се запознаем Simple Smile

Приятен ден, от мен!

# 17
  • Мнения: 139
Здравейте мами!  bouquet
 Честито на писанка и малката и принцеса newsm51! страхотно е как започваме да се обебваме!
 Честито и на Сиси-мисля,че никого няма да забравиш точно този си рожден ден  ylinfant
 Аз вчера през нощта имах близка среща с Шейново! Peace Имах някакво кърваво зацапване и понеже съм си паника и хукнах натам! Изглежда е била тапата! Поне записаха тоновете на беба и я прегледаха на ултразвук-моето прасенце е вече 3300 а има още 1 месец до термин! newsm78 Иначе отношението в Шейново беше страхотно-много съм доволна! И да ви питам-какво означава,че плацентата ми е 2 степен  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Ейййй страшни сте, човек да не ви изтърве за някой и друг час и изписвате сума ти и страници Mr. Green!
 bdbaloni на sisee-жива,  здрава, весела, усмихната, щастлива, обичана и да родиш без да усетиш!!!!
  За новото бебе-БРАВОС newsm44! Ама нали се бяхме разбрали по едно бебе на тема-това от предишната ли ще е или от тази  Laughing?
 Аз днес май си харесах вече педи (за справка-вчерашната "гадна" педиатърка е Ели Чумпилева от Градска болница)-Татяна Гецкова от МК Младост-чудя се между нея и Д-р Радославова, ама днес чаках пред кабинета на Радославова много дълго и не я дочаках, та ще видим! Ако пак се наканя.....ще видя и нея! А иначе тази Гецкова е симпатяга...и не ме върна, което е по-важното!
  Иначе бях и на преглед в МД при лекаря, при който искам да раждам и той хем ме успокои-хем ме притесни:по отношение на плацентата и околоплодните води-всичко е 6 точки, но се оказа, че мойто диване не е съвсем с главата надолу, а стояло малко "косо", което било индикация за операция....ама това се гледало накрая, преди самото раждане може и да се е наместило!! А дано! И освен това той като си мънкаше докато гледаше на видеозона каза, че виждал една пъпна връв увита около вратлето....това май също ме притесни...яката! Ясмина-ти беше казала, че е доста дълга пъпната връв и няма начин да не е увита някъде-тъй че кажи ми нещо, та да се успокоя!
  Днес си търсих количка и кошара-и никъде вече няма от стария модел на Чиполино Пуки (за количката), а мен новите не ме кефят много-много, и от кошарата ми има само розАвия вариант......май съм влязла в някаква неприятна серия тия дни!
  Tiffany- newsm51 за новата тема и за уточнението ти за документите, разбрах те!
 И последно-абе аз като си стерилизирах бебешките анджаклами и тези залъгалки (взела съм си на NUK) - първо като ги мих с веро и в самия биберон влезе вода и пяна, после като ги мих, пак влезе вода.....ами че те пропускат да му се не види! Сега какво да ги правя? Ще вземе да се запени това бебе още в родилния дом-какво ще го правя newsm78?
  Айде чакаме нови бебетаааааааа

# 19
  • Мнения: 269
Здравейте, мами!

Относно въпроса на rosidt75 за количките - триколки, искам да кажа, че ние също си бяхме харесали триколка, но продавачка в един магазин ни каза, че трябва да внимаваме с тази количка при качване на тротоар, когато предното колело е освободено. Защото, когато то вече е на тротоара и при качване на задните колела може количката да се наклони наляво или надясно. Аз го пробвах и количката се наклони на една страна, щях да я изпусна. Същото е и при слизане от тротоар. Ако предното колело е застопорено, не е удобно при завой наляво или надясно. И се отказахме от триколка. Със сигурност ще сме с количка с четири колела Wink

За протокола искам да кажа, че аз ще раждам в МБАЛ "Света София".

И още ако има мами, които живеят в Дървеница, ще се радвам да се запознаем Simple Smile

Приятен ден, от мен!


Увеличаваме бройката на мамите ,които ще раждат там.Кога ти е термина ??

# 20
  • Мнения: 200
Честито ни Априлче Андреа, да е живо и здраво и мама да се възстановява бързо! baby
Сиси честит рожден ден, да си жива и здрава и много щастлива мама! bdbaloni

Ние бяхме на мерене на тонове една тумба пак днес! Беше както винаги много хубаво. Радвам се че се запознах с Ваня и Стела, големи сладуранки!  Hug
И аз с чисто сърце мога да кажа че усещам бебка как е слязла долу и ми опира като ходя, все едно ще падне  Shocked
верчо купих си книгата, много е хубава, достъпно написана и интересна, а как ме настройва за кърмене  Laughing много полезна книжка!

# 21
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета!
Аз не съм от най - пишещите, но от редовно четящите ви. До скоро ходих на работа, сега вече ще имам повече време!
Честито на всички мами с бебенца, да им са живи и здрави и нека им носят само радост!   bouquet   bouquet   bouquet
Sissee, честит рожден ден! Бъди много щастлива, нека усмивката не слиза от лицето ти и скоро да получиш най-хубавия подарък!   bouquet  baby_neutral
Reiana, аз също вчера получих такова зацапване-еднократно и много оскъдно,но доста се поизплаших-имам цял ден до термина.Звъннах на моята гинеколожка и тя каза, че щом нямам болки и контракции и не се повтаря- няма страшно, да не се притеснявам, та не отидох на преглед, само за всеки случай лежах почти през целия ден.

# 22
  • Мнения: 13
Честито бебче Андреа на мама Писанка !!!  Да носи много радост на всички и на тати.... newsm03

Sisee  Честит рожден ден и скоро към днешните подаръци да прибавиш едно послушно синьо вързопче,което да те радва и слушка много !!!   newsm30 smile3525 newsm59

Тифани чудесна темичка ,с тези щъркели.... smile3501

# 23
  • София
  • Мнения: 289
СИСИ ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet БЪДИ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА И СКОРО ДА СИ ГУШКАШ НАЙ-ЖЕЛАНИЯ И ПРЕКРАСЕН ПОДАРЪК Simple Smile

Reiana радвам се че си добре Simple Smile За степента на плацентата аз знам че това е степен на калциране и когато стане 4-та (обикновенно в 9-ти месец) значи момента е дошъл защото вече неможе да изхранва плода и щесе ражда Simple Smile Това че е втора да не те притеснява моята е втора от 21-ви февруари Simple Smile Уау ама вие наистина си вървите големички Simple Smile Нищо важното е бебко и ти да сте добре, пък какво по-добре по-голямо бебе Simple Smile

Аз целия ден имам чувството че летя толкова се зарадвах за новото ни бебче, че както се събудих сърдита от болките в гърба и безсънието, така много набързо си оправих настроенито Simple Smile
 

# 24
  • Мнения: 1 095
Поздрав за всички,които днес празнуват и за новородените и техните мами !  bouquet
http://www.vbox7.com/play:8188a077

# 25
  • Мнения: 134
Добър ден и от мен   bouquet
Честито на мама Писанка !!! Да и е жива и здрава малката принцеса !!!  bouquet
Честит рожден ден Сиси !!! Да порастнеш голяма  Mr. Green Mr. Green Желая ти от все сърце много здраве ,щастие ,любов и прекрасен и послушен малък ДАНИ !!! Hug
Тифани много хубава темичка да ни е честита !!!Да я напълним с бебета !!! Heart Eyes
Аз след толкова обикаляне днес се прибрах най-накрая ,ама съм толкова изморена ,че сега ако легна ще стана чак утре  Flutter
Качих снимките в албумчето от днешната среща на тонове после пак окупирахме кино Арена ......да не навлизам в подробности  Joyсигурно се сещате

# 26
  • Мнения: 242
Здравейте и от мен,
преди всичко искам да поздравя всички мами,който са се обебили докато ме нямаше - Маринела,Заки ,Писанка -Сладуранка да са им честити бебчетата
Сисе Честит рожден ден ,пожелавам ти нестихваща любов,неограничено здраве и най-вече едно красиво като вас  бебенце да ви радва скоро и разбира се леко раждане  Hug
 Да се отчета малко и аз -ремонта приключен- еи тия мойте мъже са златни(милото и двамата таковци),за 5 дена целия апартамент,замазан ,латексиран ,измит ,само дето се тюхках,Ама какви цветове сме си барнали пак,дето вика моя мъж -горкото ни детенце ще си помисли че мама и тати са луди,едната стая-Портокалово оранжево,другата стая - розово,хола и кухнята са с по-мек цвят-нещо между бананено и прасковено(ама нито едното нито другото  Laughing ) и накрая но не на последно място коридора който го докараха в 2 разновидности на киви,много добре узряло  Laughing,за тоалетната и банята няма да ви казвам -много романтика и на дввете места.
 Покупките - в неделя обиколихме цялата София за креватче,ама където се сещате там бяхме и след километри разходки с колата и много много мислене и неколкократни връщания  до Пигис Хаус и много въпроси към момичето на креватчетата си тръгнахме с такова, искахме точно такова като на Акварел,обаче явно ни бяха изпреварили много хора- доста от вас  Grinning, защото момичето не ми даде и надежда за чакане,каза че мога да си родя и то едва тогава да дойде,а пък на мострата пишеше КАПАРО както и на доста от другите,и ми предложи в оранжево-но в стаята на бебето само този цвят ще липсва  Laughing както и да е купихме си друго,но не му знам името,но пак на дизайн бейби .Купихме си и козметиката пак от там,абе ваобще всичко.оставили сме само комплектчето за изписване татито да го купи ,за да няма изненада  Grinning
 За документите-днес се сдобих с всичко необходимо,но не мога да открия къде на изследванията ми пише за Спин ,та в други ден като ида при другият доктор в ШЕЙНОВО ще го помоля да ми пусне всичко което нямам, защото не искам да се връщам при тази проклетия по здравната.
 За болежките -бях се притеснила с тези среднощни режещи болки тип менструални,и с неколкократно пукане,но виждам че доста от вас ги имате и може би е нормално,само якото отичане на краката ме притеснява ,но стерилната урина се оказа чиста,пък и си мисля че няма как да станеш почти 100 кила и да не ми оттичат краката,уф дано не премина това страяскащо трицифрено число  ooooh! Praynig
 Много ми липсвахте тези дни,защото нямах възможност да ви чета,ваобще незнам къде ми беше компа  и постоянно ви мислех,да не говорим ,че пих кафе с половината,с Венииван ходихме в Уго  Laughing със Сисе ми беше по -странния сън - ражхождахме се из едни байри,спускахме се ,ама пустош,нямаше дървета,пък ти вървеше малко преди мен по една пътека ,после извднъж те изпреварих  Thinking накрая стигнахме у вас  абе щура работа  newsm78. Ами то е така като прекарваш месеци наред макар и виртуално времето си с едни хора ,накрая ги чувстваш толкова близки колкото други наяве няма да станат никога .
 Това от мен за сега  Hug

# 27
  • Мнения: 21
Reiana,вашето бебче наистина доста големичко върви,но какво пък,важното е,че всичко е ок!!!Миналата седмица/34г.с./ние бяхме 2500 и плацента 2-3 степен!Доки каза да не се притеснявам,просто ще се родим по-раничко!

# 28
  • Мнения: 139
Reiana,вашето бебче наистина доста големичко върви,но какво пък,важното е,че всичко е ок!!!Миналата седмица/34г.с./ние бяхме 2500 и плацента 2-3 степен!Доки каза да не се притеснявам,просто ще се родим по-раничко!
  Да но ме притеснявя,защото ако я изчакам до термин кой знае колко килца ще стане и ше се наложи секцио! Не знам вече-само се притеснявам! Ама хората ги раждат по 3300 и даже по-малки,пък ние имаме още 1 месец  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 116
Честита дъщеричка на Писанка Сладуранка   bouquet Hug  bouquet Да ви е жива и здрава принцесата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сисе, Честит Рожден Ден  Hug Hug Hug Много здраве, обич и щастие ти желая и здраво бебче скоро   bouquet  bouquet  bouquet

На мен нашата принцеса направо ми се качи на главата днес, просто нямам думи  Tired Иначе от снощи ми се гади, лошо ми е, от 2 часа съм с някакви леко болезнени контракции. Пих но-шпа и ако не спрат ще се наложи да отидем до болницата  Thinking

Кали нещо ми се губи днес  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт