Ритането в корема! Дали е критерий за темперамента на бебето?

  • 3 130
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
При мен има връзка между ритниците и характера. Дъщеря ми беше като въртоглава в корема ми. Ама в буквалния смисъл на думата. От въртене чак си върза пъпната връв на възел. И сега е дива като за две момчета. Не може да качи грам от беснотия, като навита пружина е. Синът ми пък бе много спокойно бебе в корема ми. Е, отвреме-навреме риташе и по-силничко, но като цяло много ме щадеше. Като се роди коликите му продължиха само 2 седмици и той не плачеше, а пъшкаше и ръмжеше тихо, за да не ни събуди с мъжа ми. Като стана на 1 месец сам се отказа от нощните хранения и започна да спи по цяла нощ. Общо-взето е кротко и спокойно дете. Дали ще е така и като поотрасне, незнам. Но засега е много кротък.

# 46
  • Мнения: 2 090
Оооооо,и при нас ритането в корема напълно оправда темперамента на бебето,случайно или не newsm32

# 47
  • Мнения: 1 008
Не мисля, че това е критерий.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Много малко и леко риташе докато ми беше в корема. И досега си е спокойно човече. не знам дали е случайно и има ли връзка между двете.

# 49
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Аз си мисля, че не е критерий за темперамента ритането в корема! Confused
Дани - сина ми, беше като че ли доста кротичък в корема, е мърдаше си, но не е "дивял", докато сега е доста енергичен! Wink По тия дни бебето, което в момента расте в корема ми доста осезателно шава, но тепърва ще разберем колко ще е темпераментно! Wink

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен няма такава зависимост. Дъщеря ми не беше кой знае колко активна в корема. Риташе, но не чак много. Сега е на периоди, понякога не се спира, понякога е много кротка.

За второто тепърва ще разбера.

# 51
  • София
  • Мнения: 790
Според мен има връзка. Рали не спря да рита, да се намества и върти докато бях бременна. На моменти направо ми идваше в повече  Crazy От както се е родила не се е спряла... Като се събуди и започва да щъка, да говори, да подскача. И на сън пак мърда доста  Laughing

# 52
  • Мнения: 911
И при мен беше същото - колкото му ставаше по-тясно, повече беснееше, докторята, които ме наблюдаваха смятаха, че е прекалено активен.
Накрая да не казвам как болеше като ми се намести върху черния дроб - събуждала съм се от такава болка, все едно, че някой ме ръчка със свредел.
И сега е същия бесник.
Но мисля, че всичко това е много относително.
Леко доизносване! 

# 53
  • Мнения: 374
e, явно е много индивидуално.моят Олег в корема се движеше спокойно без буйни ритници, а откакто се е родил не е спрял да вилнее  Mr. Green
мисля, че ритането в корема не е критерий за темперамента на бебето  Peace

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката риташе много-излезе едно безкрайно спокойно и уравновесено детенце.
 Малката риташе мноооого рядко-да я видите каква фурия е,няма спирка . Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт