ДупетУ или бюста?

  • 6 555
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
Дупето.

# 46
  • Мнения: 2 829
Зависи от мъжа.Има такива, които гледат най-вече дупето, има и други, които дават всичко за чифт хубави цици.

това е и моето мнение Peace

# 47
  • Мнения: 1 081
Според мен е според това от коя страна ти стои и кое му е по-удобно за "зяпане" Grinning



 Peace
И аз така мисля!

# 48
  • Мнения: 102
Според мен дупето,щото един мъж винаги ще се загледа в едно готино дупе отколкото в готини гърди на пълна жена. Ако е дебела и безформена,не се заглеждат изобщо,нищо че има големи гърди!

Точно така е   Peace

# 49
  • Мнения: 957
Лелее доста се замислям. Аз на всяко момиче се заглеждам различно ..на тези с хубавите цици там..а на тези с хубавото Д си ги гледам в Д-то. Аз гласувам за бюста.

# 50
  • Мнения: 3 782
Аз съм останала с впечатление, че мъжете умират за един голям (не огромен) добре оформен бюст, направо могат да се размажат.
Това е и моето мнение. Peace

# 51
  • Мнения: X
един харесва едно,друг друго...Познавам мъже и от двата вида. А защо само дупето или бюста. Аз викам и краката Joy

# 52
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Зависи кое е подчертала жената  Rolling Eyes - там попада първо погледа на мъжа  hahaha

# 53
  • Мнения: 78
Всъщност, дами, верния отговор е друг:

Мъжът оглежда това, което му предостави жената.

# 54
  • Мнения: 2 388
Бюста, ама това е защото ме е яд, че ми е малко дупето. Mr. Green

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Зависи кое е подчертала жената  Rolling Eyes - там попада първо погледа на мъжа  hahaha

.......... или какво си има за да го подчертае  Whistling

# 56
  • Мнения: 78
Дай да го видим  smile3508

# 57
  • Мнения: 620
Зависи от ракурса на разглеждането......
Ако е срещу теб - циците са на пиедестал,ако ти мине отзад - дупе да ти е яко Crazy

# 58
  • Мнения: 1 424
Аз съм останала с впечатление, че мъжете умират за един голям (не огромен) добре оформен бюст, направо могат да се размажат.
Това е и моето мнение. Peace
И моите наблюдения са такива  Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 672
И бюста, и дупето, и очите.... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт