АВГУСТовското човече личи в корема отдалече

  • 12 274
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
malkabubi не се притеснявай, аз от три седмици сьм така всяка сутрин ми те4е крьв от носа, доки ми каза че е нормално а пак и изследванията ми бяха ок тогава само кравното дето ми беше ниско ма по-добре ниско отколкото високо . така ми каза вчера новата ми лекарка, а искам да питам някоия мама дали някои знае нещо по-моя проблем с кьсата шийка на матката това опасно ли е изписаха ми едни хапчета които трябва да пия най-малко месец? мн ви благодаря предварително и успех на мамите които са на фм скоро целувки на бебешоците

# 286
  • Лондон
  • Мнения: 56
На мен пък ми е запушен носа постоянно... Дишам само през устата и мъжа ми се оплаква, че вечер хъркам...  ooooh!
Дебела, мързелива, докачлива, ревлива, петниста, потяща се и хъркаща - жена мечта Rolling Eyes

Мартини мама, надявам се вместо бебета да си разменяме Мартинита Simple Smile
Аз и на момиче май ще се зарадвам... винаги съм искала момче (с гащеризон и обърната наобратно шапка) , но сега като се замислям повече по въпроса...  май имането на момиче ми се струва по-магическо и спиритуално и може би ще е по-интересно... newsm78 А и няма да трябва да се казва Димитър Simple Smile

# 287
  • Мнения: 38
Да ви се отчета - моят трети мъж е добре, абсолютно всичко му е наред, расте едричък на тегло, но останалите мерки са в норма. Прегледът продължи 1 час и 10 мин. (срещу скромните 40 лв.), показва ми и ми разказва какво ли не за бебчо, за плацентата, за пъпната връв, гръбначе, прешлени за всичко +. Тегло - 477 гр., Главичка - 5,23 см., едър мъжки крак - 3,67 см. - абе просто идеални мъжки пропорции.
При всичките нерви, на които го бях подложила, е просто издръжлив юнак на мама  Wink.
Вече съм много щастлива  smile3535 (за разлика от сутринта) и се надявам да ме държи за дълго напред. Щастлива съм... Laughing
Чао засега, приятна вечер и погалете бебоците и бебките, и тези в среден род също да не ги пропуснете.  Heart Eyes Hug Laughing

# 288
  • Мнения: 2
отчет- на бебето всичко му е наред, само пръсчетата на крачетата не сме преброили защото не се виждаха, беше се замотал много, плацентата отгоре и не се виждаше хубаво, нямам снимка и по този повод, не се виждаше добре. иначе е мъж - тук си признавам съм разочарована, така си представях как ще ме изненада доктора ама такъв ми бил късмета.
за дорктора - отпред имаше опашка, той говореше малко като кречетало - на изуст - целия преглед не беше по-дълъг от 20 мин в които той си рецитира, и аз освен тъп въпрос като: това добре или зле е , друго не можех да задам, а той си рецитира и така. бях много напрегната дали всичко ще е наред и бях като препарирана, а и като ме отпочна с тая пишка и аз съвсем в стреса. сигурно ви звучи много тъпо, но аз нямам какво да си кривя душата, исках момиче. сега вече е свършен факт знае се така, че почвам да свиквам с идеята. та ми се видя малко като на конвеер..абе не мога да случа аз на доктори дето да ми обърнат внимание и да ми обяснят малко повече и тва е.. и моята е един бурсук ..и този не беше много сладкодумен..

иначе ми каза че не можел да ми види шиййката колко е дълга newsm78 newsm78 какво значи това?
аз не съм имала преглед от януари, при гинеколкожката, освен такъв с видеозон на корема, та той каза да ме прегледала, можело да се скъси шийката в хода на бремеността..някой може ли ми обясни с 2-3 думи по-прости какво значи това?? аз до сега винаги съм се гордяла с мойта шийка..докторката ми все ми е казвала, че е супер и е като на картинка - идеална!, а сега.. newsm78 newsm78

да да Коте Мрта, ФМ си е ебати стреса...свалих едно кило сигурно в чакане след това в колата на връщане бях като пребита... Tired
хайде от мен лека нощ, ще пусна един сърч каква е тая скъсена шийка мамка му

# 289

Общи условия

Активация на акаунт