Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

  • 9 296
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 731
Не помня да ми се е сърдил ,по-често аз го правя,ама в последно време и това не правя.Нещо като ме ядоса ,си му казвам и готово.Какво ще се цупим ,няма файда от това. newsm78

# 61
  • Мнения: 3 092
Оставям го да се посърди едно хубаво и после му е минало и все едно нищо не е било . Simple Smile
Когато съм виновна казвам извинявай де и после пак така ...сърди си се докато му мине .
аз обаче съм тази , която по-често се сърди ...ама няма файда от сръдни , tonnny е права . Simple Smile

# 62
  • Мнения: 121
Ако аз съм причината да е сърдит  се гуша в него с надеждата да ми прости и в почти винаги става Twisted Evil.Ако е друга причината го изчаквам да му мине, за да не го отнеса аз. Sunglasses

# 63
  • Мнения: 78
Като е сърдит си мълчи. Като му се размине, си казва болката, а аз го изслушвам, обсъждаме, ако има нужда и  hug

Като съм сърдита аз, мърморя докато ми мине  oops Добре, че не ме държи дълго.

# 64
  • по света
  • Мнения: 1 587
Обикновено аз се цупя,но то е за кратко време Laughing

# 65
  • Мнения: 2 425
Веднага щом забележа че е сърдит и съм първа писта при него. Ако аз съм виновна, се извинявам. Ако някой друг е виновен, го успокоявам.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 511
Ами той не е от сърдитковците! Когато има проблем и нещо не му е по нрав - си казва.
Но се е случвало да се сърди,минава му бързо,пък и аз не го закачам.

# 67
  • Мнения: 568
дайте съвет как да се мазня, изобщо не умея.
Когато опитам веднъж и срещна мусене решавам да се обидя и аз и то много Simple Smile

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ми кво правя,доволна съм,че се сърди.Нито готвя,нито правя салатка,нито му обръщаом внимание.С една дума почивам си от него.Но....................... той се сърди мнооооооооооооооооого рядко. Joy

# 69
  • Мнения: 674
Стриптийз-изпепеляващ... Grinning Grinning Mr. Green

# 70
  • Мнения: 533
Хич не ми пука като се сърди , продължавам да го дразня и да правя дивотии и така му минава бързо и с усмивка .Той най - много се дразни когато аз се цупя , направо издивява.

# 71
  • Мнения: 1 798
Никога не ми се е сърдил.

# 72
  • Мнения: 509
Докато чакам да му мине се сърдя и аз.  Wink

# 73
  • Мнения: 4 784
Моят мъж е великолепен - никога не ми се сърди - пу-пу да не ми е уроки!!!!!!

# 74
  • Мнения: 157
Сърдя се и аз за баланс Grinning

Общи условия

Активация на акаунт