Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Какво значи не си дава парите вкъщи? Не пазарува? Не плаща сметки? Какво?
Ако е така, да си взима паричките и бързо, бързо да се маха. В семейството партньорите трябва да си помагат. Naughty То и мъжът ми не обича да си дава парите (т.е. аз да се разпореждам с тях), но кажа ли, че ми трябват за детето или за сметки - дава.
Имали сме сериозни спорове за това как ги харчи. Казваше ми, че парите са си негови и ще ги харчи както си иска. Да ама не. Много бързо му напомних, че не живее сам и, че това дете не е от съседа. Още повече си има хоби, което не е никак евтино. Понякога ми излиза през носа, но се старая да се съобразявам и да не мърморя много много. От друга страна работим заедно. Аз знам всяка негова стъпка, както и той моите.
Днес дойде и ми каза ние отиваме .....не знам къде. Аз се нацупих. Падна голямо подмазване, а в неделя очаквам и голяма помощ в домакинството. Той занае, че така ще ощети семейния бюджет и се опитва да компенсира. Аз се гърбя наравно с него и няма да му позволя да си харчи парите само за себе си. Ще си грабна детето и довиждане. Хич не ми пука. Айде де.
Ама много се ядосвам на такива мъже. Аз ще работя за двама, а той ще ми вдига скандали. Как не! И аз мога да викам.
Извинявай! Много се старая да не съм крайна. Говори с него. Ако можеш, опитай се да го накараш да те разбере.
А децата как възприемат тази ситуация?

# 16
  • Мнения: 106
миличка, сигурна ли си, че скандалите не са заради любовника? ако аз бях мъжа ти и ти ми хойкаше така и аз нямаше да искам да градя семейство с теб Wink

# 17
  • Мнения: 340
Хаха, chatpatka!   newsm10

Първо отъпях като ти прочетох коментара, после погледнах профила на авторката и работата лъсна.

Карина, интимния приятел поне някой лев дава ли?

# 18
Красавици,любовникът ми е от скоро-един вид като разтуха.А,проблемите с мъжа ми ги влача от 17 години.Съжалявам ,ако с нещо съм ви заблудила.
 Любовникът е много разумен човек и ми дава акъл да се въоръжа с търпение и да дам време на съпруга ми да порасне!
 Моля ви не ме съдете толково строго!Понякога се случва на хората да правят грешки...

# 19
 Heart Eyes Благодаря ви за споделените мнения!Невероятни сте!
  Сега ми е трудно да го карам да дава пари за децата ,а ако се разведа-ще е направо невъзможно.
 Изпробвам отскоро една нова стратегия-когато на децата им потрябват пари за училище или им са се скъсали обувки или дънки,вместо да казват"Мамо,купи ми",ги изпращам при баща им да искат от него.Прилагам го от скоро и се надявам да има ефект.

# 20
А,връзката ми с другия мъж е по-скоро духовна и платоническа.Просто той е по-различен като манталитет,интелект,поведение.Кара да се чувствам като дама.Не съм искала пари от него,както предположихте.Отношенията ни са на друга основа.

# 21
 BlushБлагодаря ви за вниманието,което ми обърнахте!

# 22
Неволно децата стават свидетели на неговата безотговорност и не го уважават.И тъй като са и момичета ,това оказва влияние върху разбиранията им и поведението им спрямо другия пол.

# 23
  • Мнения: 2 197
Абе ако 17 години не сте се разбрали как и защо се дават пари "за децата" мисля, че е малко късно тепърва да се чудиш.
Според мен това положение е безперспективно и едва ли ще се промени. По отношение на "разтухата" - това пък е некоректно въпреки забележките към съпруга ти. Не може да се постъпва по този начин, особено на вашата възраст. Аз лично винаги приключвам връзките си, когато реша, че искам да съм с някой друг. Особено след като пораснах. Мисля, че дължим уважение на партньорите си. А дали изкарват или дават пари не е причина за подобно отношение.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
С бой и сръбска музика.
Нищо друго не помага.

 smile3532  ми ако си пада по сръбска музика ??  newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 649
Аз не бих търпяла такъв мъж и 2 месеца. За мен това не е семейство, трябва всичко да е общо.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имам една приятелка,която беше в такова положение,та и по-зле. Не й даваше да се къпе всеки ден,парното се ограничава,а те с детето да се обличат. Свидетел съм била детето да иска сладолед и той казва" Искай на майка си,че аз нямам" Не го интересуваше ,че градината  не е платена и ще върнат детето. Добре,че събра сили да го напусне,че не мога да си представя как се живее така.
17 години да не дава пари за семейството ми е много странно. Той изобщо работи ли и ако да за какви нужди харчи парите си?

# 27
  • Мнения: 7 947
Ама вие защо въобще сте заедно #Crazy
Ти - любовник, той - не давал пари и вдигал скандали...децата големи - какво е това?!? То май никой от вас не живее нормално...защо просто не се разделите и всеки да си тръгне по своя път и да бъде щастлив?!?

# 28
  • Мнения: 3 216
Ми досега не сме имали сериозно проблеми в това отношение. За детето дава пари,кьде ще иде да не дава. Единствено не иска да му купува книжки и аз много се дразня. ПОнеже той не чете книги и не си копува,счита ,че и детето нямало нужда.

Обаче според мен при вас проблема е друг. Това не е от ден или два. Причината е някьде другаде,а това  е само последващ ефект.

# 29
  • Мнения: 712
Едва ли всички мнения до сега са те успокоили или пък са ти помогнали да вземеш някакви радикални мерки.Ако съветите се оценяваха с финикийски знаци  сигурно все някой щеше сериозно да е забогатял , ако ме разбираш какво искам да ти кажа. Simple SmileИзвинявай за по-острия тон но мисля  Peace, че съвет не ти трябва ти явно си се примирила с този начин на живот и ако сама не прогледнеш , друг вместо теб няма да го направи.  bouquetВсичко това ти го казвам с най-добри чувства.

Общи условия

Активация на акаунт