Махнахме памперса ... ама нещо не ми е ясно ?

  • 1 585
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 210
Леле колко сме обикаляли и тичали зада намерим подходящо място #Crazy

# 31
  • Мнения: 1 701
Какво лошо има в това да натори някое дръвче  Simple Smile Толкова кучета го правят. Не виждам защо да го събираш в пликче и да го хвърляш в боклука. Това прави само когато се изака насред пътя, и пак се хвърля някъде в почва, а не в боклука. Верно, че са органични отпадъци ама все пак си е лайно, мястото му е в тоалетната или в почвата
Еее, хайде поне да си ги събираме, че хич няма да ни е приятно да настъпим някой "органичен отпадък", предназначен за "наторяване" на дръвче...  Wink

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Айде стига, де! Не може предложението за носене на гърне да е сериозно  Shocked Или пък да влачиш детето с памперс, понеже не знам какво ще му стане, ако се изпишка в градинката...
Без никакви притеснения си изпишквам детето в парка до някое дърво. Кучетата пикаят е серат, където сварят, за детето ми не може, така ли?!


В този преходен период винаги бях въоръжена с: найлонови прикчета, вестник, мокри и сухи салфетки. Първо подлагам пликчето, върху него вестника - след като си свърши работата детето, увивам вестника, а после в пликчето, за да не се вижда съдържанието, в пликчето напъхвам и мръсните салфетки. Всичко това се върши в някой храсталак, далеч от хорските погледи. Производството хвърлям в контейнера за смет.

Това е най- удачният вариант  Peace

Ако наблизо има читава тоалетна, първо забърсвам дъската с мокра кърпа, после постилам тоалетна хартия, придържам детето, след това бърша с мокри кърпички.

С това обаче изоооообщо не мога да се съглася  Stop Не мога да си представя да седна аз в обществена тоалетна, какво остава за детето. Независимо колко слоя тоалетна хартия ще сложа на дъската  Crazy

# 33
  • Мнения: 959
Ох, много се радвам че, с баткото никога не съм имала подобни проблеми. Стиска много, и когато му се пика и когато му се ака.
С малката ми е по притеснено как ще стоят нещата... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт