Концерти 2008!

  • 53 183
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 2 274
 Cry Аз пропуснах Кредъл! Дребният се разболя и имаше висока температура и нямаше как да го мъкнем с нас  Confused! Поне на Систърс бях и се накефих! Бях до решетките отпред и снимах клипче след клипче  Mr. Green, ама нищо не се чува, щото звука отпред беше гаден!
За Кредъл - мъж ми беше отвратен! Каза че нищо не съм изпуснала! Най-много го беше яд, че стоял 1 час да чака чек саунда да приключи, докато на рок сцената свирили любимците му от Корозия и накрая саунда бил повече от ужасен  #Cussing out! Да не говорим, че Дани бил с коса до ушите и нямало никакво шоу!

# 961
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Според мен прическата на Дани (която наистина беше малко  Thinking ) и шоуто нямат нищо общо! Да, пичът може и да беше с леко нетипична прическа и може да е висок само кинта и нещо, но пък има такова сценично присъствие, че може да изнесе сам целия концерт-та той не се спря за секунда дори и сори, но шоу си имаше, въпреки проблемите с озвучаването. Не съжалявам за нито една секунда от чакането, въпреки че от многото стоене права ми се обади гадната дископатия-когато чух първите звуци и забравих всичко друго  superuu Колкото до Корози-мъжа ти да си е отварял ушите-след като се разбра за закъснението на Кошийн, програмата на Джак Даниелс сцената се промени и Корози свириха доста след като свърши Cradle  Peace

# 962
  • Мнения: 13
Най-много го беше яд, че стоял 1 час да чака чек саунда да приключи, докато на рок сцената свирили любимците му от Корозия и накрая саунда бил повече от ужасен 
benighted Korozy пяха доста след CoF. Не знам дали е имало някакво съгласуване, но излязоха около час след като свърши концерта на CoF. Така че явно мъжа ти не е разбрал нещо и ги е пропуснал.

# 963
  • Мнения: 13
Беше невероятно,страхотно изживяване.Това Cradle of Filth да ни дойдат на крак в Бургас направо не повярвах. Все едно в махалата зад блока.........Шоуто си беше супер.Няма само ние да се разкарваме я.

# 964
  • София
  • Мнения: 2 864
Сега е момента да се похваля, че гледах Крейдъл-а ден преди вас в Бургас - в Чехия.
Дани е с такава "прическа" понеже си е отрязал растите.  Crazy
При нас беше за 1ч като сетлиста обаче си беше супер.
Освен това моля да не забравяме, че и при нас, и в Бургас бяха със Сара - един от най-прекрасните гласове!
Та така! Аз съм доволна.

п.п. fros - Ако там е имало концерт на Ролинг Стоунс можеш да бъдеш сигурна, че се събират толкова хора, изискването на Стоунс за място на концерт е по принцип да се събират свободно 100 хиляди човека.

# 965
  • Мнения: X
Fros, как ще пътувате до Будва, ние също си взехме билети, резервирахме си и хотел, но още се чудим как и откъде да минем  newsm78
От фирмата за билетите казаха, че много българи са си купили, дали няма да организират някой чартър, много се съмнявам, ама...

# 966
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние смятаме да се запишем на екскурзия до Дубровник http://antea.bg/index.php?option=com_content&task=view&i … 39&Itemid=557
А вие от https://shop.ticketpro.hr/event_detail.asp?evnt=38 ли си купихте билетите?

# 967
  • Мнения: X
Да, от този сайт си ги купихме, изпращат ги по пощата, нашите дойдоха за около 2 седмици Simple Smile

# 968
  • Мнения: 700
Може и назад някой да го е постнал, извинявам се, ако е така:
U2 - U23D - http://www.programata.bg/?p=58&l=1&c=1&id=161

# 969
  • София
  • Мнения: 2 864
 Rolling Eyes Добре де никой ли няма да ходи утре на Gipsy Kings?
Предния път като бяха в България ги пропуснах, но този път - не.
Концерта е утре, билети още има, в зала 1 на НДК.
Мен вече треска ме тресе, от дете ги обичам много.
И се стягам за танци утре. Нищо, че ще ходя сама. Embarassed

# 970
Аз ще Ви помоля за  инфо, за  тазгодишния концерт по случай рождения ден на радио СИТИ. Ако знаете на коя дата ще е? Благгодаря Ви предварително

# 971
  • Мнения: 146
И ние с мъжо ще сме на Crematory Grinning Grinning Grinning

# 972
  • София
  • Мнения: 2 864
Още преди месеци си купихме с мъжо билети за Мадона за Атина. За мое щастие от скоро чакаме бебе и дългия път до там започна да ни притеснява. Та притеснението надделява над шанса да се изкефим на Мадона и сега имаме 2 излишни билета + резервация за хотел в Атина на 26ти и 27ми септ.

Ако някой се интересува моля да ми пише на лични.

Още веднъж се извинявам ако е неподходящо съобщение.
Ееееее, ти нямаш сърце! Да бе казала малко по-рано де! Съвсем на място си е съобщението ти! Желая ти лека бременност! Но доколкото виждам в лентичката си съвсем в началото - помислете пак! За инфо- колко пари е билета за Атина и резервацията за хотела?

pachikrak, билет за Снуп Дог взела ли си си? Абе сряда се пада насред нищото баш! Още се назлъндисвам, но ако ще ходиш - ще дойда с теб.  Party

За Gipsy Kings да докладвам - в тая Зала 1 като ида и ме хваща саклета. Все гледам седалката да ми е до пътеката, за да може да си стана и да метна само чантата някъде. Тия хора заслужават да се гледат на крака. Че беше пълна залата хубаво, че тия в оркестрината станаха на 5тата песен - айде, иди дойди. Ама пък! На втората песен един момък излезе на сцената и извиа приятелката си и и връчи един пръстен на колЕнЕ. Мнооого романтично беше. Оттам нататък 2 часа и 15 минути рипАх, скачАх и пляскАх. Страшно съм радостна, че най-сетне ги видях на живо. Искам пак и искам още. Звука няма смисъл да казвам, че беше перфектен. Та така, Оле!

# 973
  • Мнения: 71
BUSHMILLS 400th ANNIVERSARY with ROISIN MURPHY

четвъртък, 6. ное 2008, 19:00
Зала "Универсиада", София, България

Ексцентричната екс-вокалистка на „Молоко” Roisin Murphy пристига в България по повод 400-ния рожден ден на ирландското уиски Bushmills.

# 974
  • Мнения: 87
11 ноември (вторник) - Стерео Ем Сиз
зала Фестивална, София

Общи условия

Активация на акаунт