Концерти 2008!

  • 53 200
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 747
За пръв път отидох на концерт,като изключим Щурците и Тоника преди 20 Embarassed години,изобщо не ме интересуваше кой повръща и пикае,за мен изживяването беше велико!!!!!Аз съм фен на бирата,но се ограничих само с една по време на концерта,която ми беше толкова сладка.........защото се редих 45мин. за нея,но няма значение,отидох заради Metallica,чак сега, като ви чета се сещам,че наистина можеше да се иска повече от организаторите,но майната му,аз ги видях на живо,нищо друго няма значение.
А колкото до Каварна-искрено се възхищавам на Цонко,дай боже във всеки град един като него,лошото е че ми е много далече,иначе не бих се стърпяла да не ида на концерт.

# 946
  • Мнения: 349

А по кой начин сравняваш селския фест в Каварна с огромен концерт на "Васил Левски"?



Сори, ама нещо ми идваш в повече  Tired

Никъде нищо не сравнявам. Просто споделих, за това е и разстоянието между двете ми изречения.

Второ - ако Каварна е "селски фест", с което никак не съм съгласна, то и Меджик Сиркл (извинете, но не ми се превключва на латиница) е селски, щото публиката е точно толкова, колкото и в Каварна. За мен фестивала там си беше чудесен, изпълнен с емоции. Весело ми беше. На който не му е било - чехли и вибратор. Точка.

П.С. Че на Металика концерта беше грандиозен - беше. Че не може да се сравнява с Каварна - не може. С това съм съгласна. Но да кажеш, че нещо подобно е селско - тъпо изказване. А и все пак не съм отишла да пикая, а да слушам музика. А стига се оплаквали от кенефи, бири и т.н. Аман.
И аз да се включа newsm78. Бях и в Каварна и на Металика и на Кис и в Ловеч.Навсякъде беше супер Laughing.Важна е хубавата музичка,нали Peace.Айде да се въздържаме от определения "селски" и прочие.Вярно е,че по мащаби Металика беше супер Hug,но освен по това другите концерти с нищо не отстъпиха ......... Кой каквото иска да говори ,но аз съм страшно щастлива,че за едно лято видях,чух и усетих WASP. Twisted Sisters.Manowar.Alice Cooper.Slayer.Kiss.Metallica
Вярно е,че навсякъде им куцаха или кенефите или бирата Thinking,но на кой му пука чак толкова ooooh!
Не се джафкайте Stop

# 947
  • София
  • Мнения: 2 877
^ В случая Джули мисля, че е доста права по всички пунктове. Кусури все можем да намерим...  Thinking

# 948
  • София
  • Мнения: 2 877
На Менауор имаше 30 000 души, защото капацитета на стадиона си е такъв
Моля, да бъда извинена, че тази глупост съм я пропуснала вчера и е останала без коментар от моя страна! Умолявам ви не пишете глупости! Скоро, взели, че сме си повярвали.  Mr. Green
 bowuu С най-добри чувства и нищо лично!

Апропо да не дъвчем у кьоравия едното Око - тоест Каварна-та ни! Щото там по принцип звука се прави от Жокер Медия и е добър /идея си нямам защо така беше на Менуър, но там смятам просто много го дупеха до край/.

# 949
  • Мнения: 1 243
На Менауор имаше 30 000 души, защото капацитета на стадиона си е такъв
Моля, да бъда извинена, че тази глупост съм я пропуснала вчера и е останала без коментар от моя страна! Умолявам ви не пишете глупости! Скоро, взели, че сме си повярвали.  Mr. Green
 bowuu С най-добри чувства и нищо лично!

Апропо да не дъвчем у кьоравия едното Око - тоест Каварна-та ни! Щото там по принцип звука се прави от Жокер Медия и е добър /идея си нямам защо така беше на Менуър, но там смятам просто много го дупеха до край/.



Кое по-точно е глупостта, явно групата е излъгала значи  Mr. Green Щото много добре си спомням като казаха, че в най-пиковия момент на стадиона е имало 28 000 души и че се чувстват ужасно щастливи от факта. Пък и миналата година е имало 20 000 човека, защо тази да няма повече!

http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?t=34706

...."Джоуи Ди Майо изрази радостта си от факта, че на стадиона има 28 000 души - повече отколкото при първото им гостуване в Каварна. Истината обаче е, че надали имаше повече от 20 000 фенове."

Да не говорим, че много от тях изобщо не остана до края на концерта, но наистина имаше много народ, дори такива, които влязоха без билети. А откъде са вадили тази цифра аз не знам, само знам какво казаха пичовете от групата, пък аз им повярвах  Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 16:52 от Bellucci

# 950
  • Мнения: 6 029
Да, казаха 28 000, но според мен повече от 20 000 нямаше  Rolling Eyes Той Ди Майо каза, че имало хора и от Австралия Simple Smile Ама аз нещо не повярвах.

# 951
  • София
  • Мнения: 2 877
Кое по-точно е глупостта, явно групата е излъгала значи  Mr. Green
Ти беше ли там? 30 хиляди човека виждала ли си накуп? Не 40, не 20, не 35, а 30? А? Кой кого е излъгал няма да разводнявам темата, но е добре да не повтаряме глупости. Бях и чух какво казаха. Еле, че пък те трябва за толкова години да правят разлика пред колко многохилядна публика свирят!  Sunglasses Нека всеки да си отговаря за себе си.  Laughing

# 952
  • Мнения: 2 803
Турнeтата на Bon Jovi и Spice Girls са двете най-печеливши за първата половина на 2008 г. Bon Jovi заема първото място в класацията на Billboard с приходи от 112 милиона долара.
Реюниън турнето на Spice Girls се нареди на втора позиция с печалба от 70 милиона долара. Класацията е за периода ноември 2007 - май 2008 г.
За България не хранете надежди, че BJ ще дойдат на Балканите това турне, въпреки че дата имаше обявена, 8ми август.  Другата възможност е да се намери някой, които ще "кихне" на бандата поне 10 милиона долара, както направиха хората в Обединените Арабски Емирства и да покани бандата....Има слухове за концерт на 11.07 в Скопие....  Bon Jovi в Бг ще можем да видим евентуално чак през 2009 г.така бяха казали някои организатори
Ето един от моите любимци-красавци.
http://musicimg.cyworld.com/ARTIST/002/003/2003567_01_01.JPG

http://images.metalirium.com/review/Kiske/mkiske.jpg

# 953
  • Мнения: 2 631
newsm78 Да иамте идея какви концерти е имало тази събота и неделя в РУмъния, аз намирам май Мейдън за днес обаче  Rolling Eyes

# 954
  • София
  • Мнения: 2 877
newsm78 Да имате идея какви концерти е имало тази събота и неделя в РУмъния, аз намирам май Мейдън за днес обаче  Rolling Eyes
  Да, тази вечер са Мейдън в Букурещ, една тълпа приятели са там сега. Стискам им палци да се накуфеят и за мен. За други не знам.

Иначе вчера беше концерта на Бьорк в Истанбул.  Rolling Eyes Sad На който не пристъствах.

# 955
  • Мнения: 7 002
Надявам се да зарадвам още някого:
Crematory - 27.09.2008, Христо Ботев, София. Grinning
Аз много много се радвам. Mr. Green

# 956
  • Мнения: X
Надявам се да зарадвам още някого:
Crematory - 27.09.2008, Христо Ботев, София. Grinning
Аз много много се радвам. Mr. Green

Oooo, обичам обичам обичам ..

Поздравявам ви: Mirror

А иначе, понеже още ме тресе Металика вълната наминах да ви препоръчам нещо за гледане - MTV Icon: Metallica
Има много коментари около напускането на Джейсън (което още не мога да преживея, особено гледайки Роб.. ), около създаването на албумите, кризите.. все интересни неща. И техни песни представени от други изпълнители (дали можем да накараме Снуп Дог да изпее в София Sad but True.. Rolling Eyes  Mr. Green ).

# 957
  • Мнения: 25
Здравейте момичета,
Еовин това за Crematory официално ли е? Може ли малко повече инфо, защото ако е вярно направо ще се размажа от кеф Simple Smile
След Paradise Lost и Amorphis, ако дойдат и те ще е... нямам думи.

# 958
  • Мнения: 799
Някакви отзиви от Delinquent Habits в Созопол?
Пъш и въздиш... а бяхме млади...

# 959
  • Мнения: 7 002
За Crematory :
Oт 15 август, първите 500 - 19 лв.
До деня на концерта - 25 лв.
В деня на концерта - 29 лв.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт