Лунна диета-29.03-23:47ч

  • 4 574
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49

Как сте момичета?
Тъкмо си пия поредния чай и виждам, че не сме много активни днес.Дали не е заради смяната във времето?
Да ви се похваля мъжът ми също е на сокове днес,за сега не се е оплакал,ще видим довечера.
Много по лесно ми е като сме двамата.Момичета -действайте,нали знаете че мъжът е главата на семейството,но този който го върти е жената.
Той се опъва около 1 мес.и половина ,но най-накрая ми угоди,ще видим на следващите лунувания.Молете се утре да е свалил много,че иначе,ще се отчае,и няма да опита втори път.


Вие как сте ,борите ли се с глада?

# 76
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
Аз съм добре...не мога да повярвам,че издържах,това ми е за първи път в живота Simple Smile
Сматам,ако има резултат да го правя поне няколко месеца,защото четох много обнадеждаващи материали за лунната диета.
На всака фаза на луната,ще правя по 24 часа.
Утре ще ви кажа килограмите.Снощи като я почнах бях 68.2,сутринта след сън 67.8, и утре сутрин ще кажа,какво съм свалила bowuu
Успех Лунички Heart Eyes

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Привет на всички лунуващи!
Аз засега не съм почувствала глад, а съм само на вода, после ще си изстискам един фреш за "вечеря".
Успех на всички и много минусчета!!!

# 78
  • Мнения: 101
Аз съм днес само на чайчета и водичка, но медът не го спирам и си подслаждам чайчето !

Чувствам се добре  Whistling

# 79
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте пак от мен Simple Smile
Тъкмо вече ще свършва диетата и ми дойде МЦ Simple Smile
Доволна съм ,че се случи накрая Simple Smile
Чао Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 4 170
pipy, сподели моля те, как си свалила 4 кг за 6 дни?
И аз искам да знам. Grinning  bouquet

Момичета започнах Дюкан преди шест дни,но преди това бях на плодове и чай  #Crazy
Значи и аз май ще се пробвам. newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте,момичета! Hug
За пръв път лунувам,справям се с глада,но нещо ужасно ме заболя главата,просто  ще се пръсне...

# 82
  • София
  • Мнения: 3 390
Здравейте Simple Smile
Аз съм добре...не мога да повярвам,че издържах,това ми е за първи път в живота Simple Smile
Сматам,ако има резултат да го правя поне няколко месеца,защото четох много обнадеждаващи материали за лунната диета.
На всака фаза на луната,ще правя по 24 часа.
Утре ще ви кажа килограмите.Снощи като я почнах бях 68.2,сутринта след сън 67.8, и утре сутрин ще кажа,какво съм свалила bowuu
Успех Лунички Heart Eyes
Мама Миа, и аз смятам да се постарая да правя на всяка фаза по 24 часа /или поне 3 пъти в месеца/.
За съжаление нямам кантар вкъщи и не мога да отчета какъв е ефекта, но аз и не държа, че ще се отпусна като видя, че отслабвам и ще налетя на яденето пак. Wink
Аз усетих глад към 20 часа, но се заех да къпя и приспивам малкия и сега съм доста по-добре.

# 83
  • Мнения: 1 596
Здрасти Бюти Simple Smile
Абе точно сега като пиша,в този момент,за първи път почувствах осезаем глад SickСигурно заради МЦ-то.
Май ще отида да си изцедя сок от портокал...
А аз кога да се премеря,тази вечер или утре сутрин? newsm78

# 84
  • Мнения: 2 726
Мале вече не ща да виждам чай Crazy,направо го намразих.Вчера гладувах цял ден,но вечерта хапнах една лека вечеря-пилешко шишче и зелена салата,без хляб.И от 21 ч. вечерта, до сега само на чай.А сутринта бях и на фитнес,и как само тренирах цял час с тежести на празен стомах,направо това мойто е егати изтезанието smile3555

Мацки,а сега като изтече фазата,мога ли да сложа 2-3 "диетични" залъка в устата Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 423
Здрасти момичета  Simple Smileднес цял ден само на вода и фрешове карах ,само към 18 часа хапнах 3 парченца круша и сега кантара показва само  половин кг минус  Confused

# 86
  • Мнения: 18
айдееееееееееееееее и тая луна минааааааа
давайте да спим и утре да се радваме на резултатите  Simple Smile
поздравления на всички лунички
лека нощ и мноооогооо радости на сутринта
  bouquet

# 87
  • Мнения: 6 958
Преднаята луна ок', ама тая се изложих  Whistling

# 88
  • Мнения: 278
Гладно ми е нещо ама ей ся лягам и чак утре сутринта ще закусвам Simple Smile тая вечер няма да си провалям диетата, ох кантарче не ме разочаровай....тоя път бя страшно стриктна!

# 89
 Simple SmileДобро утро на всички! Аз Embarassed Embarassed Embarassedне издържах и вечерта хапнах. Поздравления на всички  имащи успех! На другата луна пак ще се опитам!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт