какво за почерпка

  • 10 327
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 541
Освен на доктора изродил Симеон, почерпихме и екипа грижил се за детето в неонатологичното отделение. Цяла седмица се наложи да прекара там Sad
Че почерктата беше питка, луканка, сирене, вино- 1 бутилка бяло и 1 червено, и сладки.
 Когато отидох да поднеса букет на докторката -неонатоложката, грижила се за Симеон, ги заварих да си хапват от питката.
Всички бяха адски доволни от тази почепка различна от обикновенните бонбони и уиски.

# 31
  • Мнения: 81
Когата ме изписваха от родилния дом имаше само подараци за доктора и две акушерки.А в деня когато родих ,нашите донесоха пилета готови пекани ,питка ,кола и торта.А за подарак на цялото отделение ,машина за експресо и сервиз за кафе

# 32
  • Мнения: 2 674
Нищо не съм черпила.

Болницата ни почерпи със ябълков сайдер(детско шампанско)  и ни подари чаши за шампанско.

# 33
  • Мнения: X
аз да питам, всъщтност два пъти ли се черпи - веднъж като роди жената и веднъж при изписването, така ли? ами цветя допускат ли се в родилния дом (върти ми се нещо, че май не...ама защо не помня, или можеби само при бебета не може..знам ли)?

# 34
  • Мнения: 5 940
Подарихме прекрасни букети, бонбони, сладкиши, уиски и сокове. Платих на лекаря и на дежурната акушерка, която според мен изнесе цялото раждане -наставляваше ме, помагаше ми, окуражаваше ме, беше до мен. Всичко беше по мое желание, никой не ми е искал пари.

# 35
  • Мнения: 1 008
Торта, бонбони, уиски, коли, ядки.
И ние така.

# 36
# 37
  • Мнения: 163
4erveni petna po bluzkite molia pomognete

# 38
  • София
  • Мнения: 2 734
Моят мъж даде една торбичка на изписването.И до ден днешен не съм се сещала да питам какво имаше вътре.Но определено не сме си и помисляли за пити,сирене,луканки и печени пилета. #Crazy

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Торта, бонбони, уиски, коли, ядки.
+ пита

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На екипа занесохме пиле,пита и алкохол.На акушерката уиски,ядки,бонбони и цветя.В деня на изписването торта и цвете.

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Но определено не сме си и помисляли за пити,сирене,луканки и печени пилета. #Crazy
hahaha Joy Joy Joy Peace

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Само бонбони и цветя.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 249
банално, ама 2 торти Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 919
2 торти+ бонбони..1 за кушерките и 1 за ДОКИ

Общи условия

Активация на акаунт