Спирала доволни ли сте?

  • 54 261
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
zdraveite az sa6to sam re6ila da si sloja spiralq i mi se iska6e nqkoq ot vas da me informira eventualno za razlikipe vav tqh i koq bibila nai-podhodq6a blagodarq vi predvaritelno

# 61
  • София
  • Мнения: 4 578
zdraveite az sa6to sam re6ila da si sloja spiralq i mi se iska6e nqkoq ot vas da me informira eventualno za razlikipe vav tqh i koq bibila nai-podhodq6a blagodarq vi predvaritelno
Това най-добре да обсъдиш с лекаря си, а не в интернет. Иначе всяка от нас е писала с каква спирала е и какви са пл'совете и минусите им. Успех.

# 62
Имам няколко препоръки към всички, които искат да си сложат спирала:
1. Купете си спиралата от аптеката
2. Проверете има ли СЕ сертификат - т.е. дали е произведена в Европа
3. Проверете срока на годност
4. Предпочитайте спирали с благороден метал-златна или сребърна
Патила съм и зная
за повече инфо
www.spirala.biz

# 63
# 64
  • Мнения: 6
привет от мен преди дни ми поставиха МИРЕНА пропуснах да попитам лекарката си мога ли да ползвам дамски душ

# 65
  • Мнения: 6
Не искам да ви плаша но много болееше при поставянето,съжалявам че не поисках упойка.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 578
Не искам да ви плаша но много болееше при поставянето,съжалявам че не поисках упойка.
Мен не ме плашиш, защото мми слагаха преди 2 години, усетих боцване за секунди и това беше. Дали всичко е наред при теб, не би трябвало толкова да боли? Док какво каза? Явно си е до лекар.... newsm78

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Като ви чета и все повече се навивам да си сложа спирала......  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 900
В упътването пише, че може да се ползват тампони, но изключително внимателно. Аз не бих ползвала. Какъв дамски душ, назначен ли ти е от гинеколога?

# 69
  • Мнения: 6
Била сам със спирала години наред.Поне 3 бр.са ми роставяли никаква болка,но с тази МИРЕНА беше ужасно.Падна ми кравното 60-40 лекарката каза от болката.Вече 20 дни все ми цапа,болка долу в корема,кръста почнах да съжалявам.Понеже имах киста ми я препорачаха.Сега ако се наложи да я махам незнам какво ще е.

# 70
  • Мнения: 1 900
Ако толкова много те боли е редно да обсъдиш с гинеколога си и да ти даде болкоуспокояващо при евентуално махане на спиралата. Peace

# 71
  • Мнения: 417
Hякой ползва ли тампони като е със спирала?

# 72
  • София
  • Мнения: 4 578
Hякой ползва ли тампони като е със спирала?
Аз ползвам, вече почти 2 години/т.е. от как съм със спиралата/. Не съм имала проблем.

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Като ви чета и все повече се навивам да си сложа спирала......  newsm78
Е, вече се навих - от днес съм със спирала!  Peace Благодаря на момичетата, които ми дадоха повече инфо!  Hug

# 74
ето ме отново СТРАШНО СЪМ ДОВОЛНА от спиралата нямам никакви проблеми от два месеца съм с МИРЕНА след първия цикъл нямам никакви оплаквания дори кървенето ми спря изопщо не кървя както пише че периода на адаптация е 4-6 месеца некомфортно ми беше само първия месец след поставянето сега дори забравям за нея  точно на морето ми дойде и изкарах шест дена с тампони и то от средният размер слагах си ги само докато бях на плажа а вечер минавах с ежедневна превръзка така че аз съм за тази спирала ако някой иска да пита още нещо  Hug готова съм да отговоря Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт