Сваляне на спирала - спешно

  • 13 056
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Момичета, моля тези, на които са им махали спирала да споделят - боли ли? Че следобед ще ходя да ми я махат и много ме е страх.

# 1
  • Мнения: 2 960
Самото слагане е по неприятно/поне за мен е било така/..свалянето е по лекия вариант.
Не се тревожи-ще мине бързо. Peace

# 2
  • Мнения: 47 981
не, не боли и става за секунди

# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз да потвърдя - не боли и става много бързо.  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Много ви благодаря за успокоението.  Hug

# 5
  • Мнения: 458
не боли. по-бързо е от слагането.

# 6
  • Мнения: 11 314
Ако си в цикъл не боли, но ако не си, тогава може да се наложи да се поразшири шийката преди да я издърпат и това е болезнено (самото разширяване имам предвид).

# 7
  • Мнения: 924
не боли, нищо не усетих само леко подръпване, не е като когато ти я слагат тогава се поизпотих     Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Свалиха ми я. Не е като хич да не боли, но наистина ме боля по-малко от слагането. А и беше за секунди, така че не беше толкова страшно колкото очаквах.  Laughing

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Извинявам се, че пускам нова тема. Миналата седмица имах подобна, но не успях да я открия. Моля тези на които са им махали спирала да кажат - колко време след това е кървенето и с каква интензивност? Че почвом да се притеснявам вече. Моето продължава вече седмица почти и не само че не намалява а и се увеличава.

# 10
  • Мнения: X
Защо чакаш цяла седмица при усилващо се кървене, вместо да се обадиш на лекаря си?
Понякога хората просто ме изумяват, наистина.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Обадих се, не съм малоумна и тя каза че било нормално, въпреки че рядко се случвало. Но понеже не я познавам и не знам до колко мога да и имам доверие, за това питам как е било при другите.

# 12
  • Мнения: 47 981
Как си сега?
По кое време от цикъла ти я махнаха, кога започна кървенето,с  каква интезивност е и т.н.
Взимаш ли нещо, например вит Ц, ношпа и др?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Свали ми я след 12-дневен цикъл. Това беше поводът за свалянето. Сега продължавам да кървя, вече 17-ти ден. Но причината не е в спиралата. Явно има и нещо друго. Сега ще пия Метаргин 3 дни и ако не спре - абразио.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 47 981
На мен това вече ми се струва притеснително, защо не се насочиш направо към кабинет в някоя голяма АГ болница за консултация?

Общи условия

Активация на акаунт