Тъп въпрос за шишенца Чико и Авент.

  • 2 530
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Не разклащай шишето нагоре-надолу, а кръгово най-добре на някаква повърхност поставено... или го разклащай в страни...до сега не съм пръскала никъде. А пяна и при мен се образува, на Милумил сме, с шишета на Авент.

# 31
  • Мнения: 1 477
Получава се така защото водата е по топла или не е завинтено добре.Колкото до пяната, ние сме на Фризолак и пак се получава много пяна ThinkingА сам чувала че пяната - това е въздух,който бебето поглъща и му образува стомашни смущения- газове, колики..........
За да не се получава тази пяна бъркам млякото с лъжичка(а не разклащам). Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 680
Когато водата е по-гореща се получава така.
Само тогава ми е пръскало- бях с физиологичното на Чико Peace
За пяната- само капка от капките за колики и изчезва...
така процедирах чак докато детето не стана на 11мес. и не отказа Ам- толкова ме дразнеше гадната пяна...

# 33
  • Мнения: 165
Специално за Милумил - когато слагаш 2/3 от водата, тя да е топла, а след това доливаш 1/3 студена и няма пяна. Предполагам и с Аптамил е същото, не съм запозната

# 34
  • Мнения: 603
Разбивам млякото с бъркалка и никога не ми е текло шише (Авент-ско)

# 35
# 36
  • Мнения: 1 195
Ползвам Авент.
Забелязала съм че ако напълня много шишето и след това разтръскам - пръска.

# 37
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Да случва ми се да протекат(използвам шишета на Авент),когато водата е по-топла.Обикновено разклащам настрани,отварям капачката,за да излезе въздуха,затварям и разтръсквам нагоре-надолу.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Когато е по-топла водата и при нас се получава така. Отвинтваш да излезе малко въздух и пак завинтваш.
Peace

# 39
Когато е по-топла водата и при нас се получава така. Отвинтваш да излезе малко въздух и пак завинтваш.
Peace

# 40
  • Мнения: 57
най-вероятно не си го затворила хубаво, оправи винта да влезе както трябва, затвори капачката добре и тогава тръскай. Ама то Аптамил си я гадно мляко, трудно се разтваря

# 41
  • Мнения: 1 447
и на мен ми се случва с чико и авент..ама както са казали другите-развивами завивам, избърсвам с кърпа и разклащам..винаги има някакви капки ама май е от конденза на топлото шише
Дъщеря ми с Авент, синът ми с Чико и при двамата един и същ проблем

# 42
  • София
  • Мнения: 5 733
Когато е по-топла водата и при нас се получава така. Отвинтваш да излезе малко въздух и пак завинтваш.

 Peace

# 43
  • Мнения: 11
и на мен ми се е случвало отвинтваш-завинтваш, отвинтваш-завинтваш това е с вемето се свиква Wink

# 44
  • Мнения: 623
и на мен ми се е случвало отвинтваш-завинтваш, отвинтваш-завинтваш това е с вемето се свиква Wink

Изчетох цялата тема,защото ми стана чудно това с отвинтването и завинтването newsm78.Не е ли по-лесно да се смени марката на шишетата?

Общи условия

Активация на акаунт