Отговори
# 60
  • Мнения: 3 718
"Това-онова" много закачливо звучи Mr. Green
Нали  Mr. Green
И аз започвам да си се чудя защо се впрягам толкова, ама познавам деца, които са със сериозни алергии и виждам колко е трудно за майките им. При някои от тях, реакцията се е отключила точно при ранно приемане на сок.

# 61
  • Мнения: 2 614
Според мен "Господарите...." са точното предаване защото на Мавриков жена му е дългокърмеща и той взима присърце подобни теми!  Peace

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 2 493
Да, през сайта на предаването gospodari.com можете да се свържете с тях. Аз също мисля, че би им допаднало... Освен това репортерката "Красиво ми е Яна" (или нещо такова) също има две момчета... Така че мисля биха се заинтригували от подобна "сензация"

# 64
  • Мнения: 721
Според мен "Господарите...." са точното предаване защото на Мавриков жена му е дългокърмеща и той взима присърце подобни теми!  Peace

И аз мисля за Господарите, още повече в цялата история има нещо гнило, голямо преписване е паднало, спомената лекарка е никому неизвестна... Може да излезе добра историйка от цялата работа.  Laughing

Да, всеки е способен да пише каквото си иска. Затова "атаката" трябва да е срещу издателството.

# 65
  • Мнения: 3 718
Момичета, току що писах на Господарите, а Скреч предложи да ме свърже с Часът на мама.
Ако ми се обадят, би ли искал някой да участва с мен, защото ще взема да се притесня и да пропусна нещо важно?

# 66
  • София
  • Мнения: 2 348
Е, ние сме българки все пак... като се стигне до действие всички се дърпаме  Blush . И аз в това число  Embarassed . Хайде по-смело, майчета!

# 67
  • Мнения: 6 443
Да оспамя малко темата Mr. Green

Преди малко не даваха ли Асенцето по бтв?? Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 491
Момичета, току що писах на Господарите, а Скреч предложи да ме свърже с Часът на мама.
Ако ми се обадят, би ли искал някой да участва с мен, защото ще взема да се притесня и да пропусна нещо важно?

Аз съм на линия. Но, ако може да се видим малко по-рано, че да хвърля личен поглед на книгата. И според мен трябва да се наблегне на:
1. Неоткриваемата авторка - нали е с дългогодишен стаж, пък аз не чух някой да я е чувал
2. На разминаването в рецензиите и същинското съдържание

Колкото до самият текст на книгата може да се направи съпоставка със СЗО, но както казва и Бу, всеки може да си пише каквото си иска. В случая обидната и скандалното е това, че уважавани професионалисти са се подписали под нещо, което принципно отричат Shocked и заблудата е за наша светлост Читателят-Родител! Разбира се, ако Господарите желаят могат да направят и няколко произволни интервюта с произволно избрани педиатри, като примерно ги запитат за полезността на лимоновия сок и от каква възраст трябва той да бъде въведен. И други подобни въпроси заимствани от книгата.

Ох, извинете за запетайките и лошия словоред, но съм доста уморена.

Шаманката, само кажи и ти пращам телефонния си номер и скайпа на лични Peace.

# 69
  • Мнения: 3 760
И аз искам да се включа, макар че се съмнявам да мога. Ама ще опитам.
Свирнете когато имате инфо, сомо моля на ЛС, а най добре давайте скайпове или кюта  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 433
Момичета, току що писах на Господарите, а Скреч предложи да ме свърже с Часът на мама.
Ако ми се обадят, би ли искал някой да участва с мен, защото ще взема да се притесня и да пропусна нещо важно?
Ако никой друг не иска и не може (защото аз не се натискам), мога да те придружа. Имам известен опит пред камера, участвала съм в разни предавания като гост и коментатор.

П.П. опс, докато отговорът ми висеше неизпратен 2 часа докато къпех детето, са се появили желаещи. Значи аз оставам за дълбок резерв ако всички други отпаднат.

Добре ще е да се поработи върху това какво ще се говори, да се извадят най-фрапантните цитати и да се сравнят с препоръките на СЗО и т.н. Важно е да има подложка, за да се получи добре в предаването и да се постигне ефектът, който се цели.
Идеята на Мелодия за интервютата е много добра  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз имам опит и със самите Господари. Да не взема да омръзна на зрителите... Simple Smile
не знам дали сте гледали драмата с една докторка, която имах преди година и половина...

# 72
  • Мнения: 3 718
Благодаря момичета, ще ви пратя лс със телефон и скайп, та да се уговорим за някаква срещичка. Само дето не знам дали ще ми се обадят изобщо и кога, но ще пиша  Hug
Ако има някой, който е с добър английски или има препоръките на СЗО на български може да извади противоположните на авторката цитати за да имаме материал. На мен не знам дали ще ми остане време, че нещо не мога да се организирам тия дни.

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Извадете препоръките на МинЗдрав, по-добре, пак да кажа Grinning Факт е, че имаме и локални препоръки, които кореспондират с тези на СЗО, не бива да се пренебрегва.

# 74
  • Мнения: 3 718
Мерси Бу, бях изключила за това  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт