Топло лято наближава,АВГУСТовско бебе здраво шава

  • 14 930
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Мама Галка23 вярно че е скъпичка, но втора ръка върви за 800 (почти нова)  и отговаря изцяло всичките ми изисквания: в Бъкстон е лунен пейзаж т.е. са ми необходими големи здрави колела с амортесьори, за да не раздрусам на бебо органите; има столче за кола (крайно необходимо ми е, защото аз почти не слизам от колата); има зимен и летен кош, т.е. мога да я ползвам доооо 3 годинки на детето. Иначе триколка хубава горе - долу е 410 лв., Столче за кола - 140 лв. еми те станаха пак 550 лв. за качество около средното.

# 271
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте, мами! Все още ходя на работа и нямам много често възможност да пиша. Иначе имам много усложнения, няма смисъл да ви занимавам с тях, важното е, че за момента бебчо е добре! fingerscrossed  Влючвам се за да отбележим в протокола: чакаме госпожица!  ylinfant

# 272
  • Мнения: 31
Здравеите мамчета сега разгледах албумчето много сте сладки.Интрига като гледам твоито коремче и моето е такова едно кгъгло все едно съм глътнала топка.На кои е тая преса където не и слагали торби уникално Ани ти ли си браво на притежателя и.Мама Дона много си сладка излъчваш такова спокоиствие че чак човек се заразява.При мен няма нищо ново ще почистя малко после ще си мързеланствам и ще поработя върху себе се.Толкова бързо се изморявам че няма на къде вчера чистих цялата къща готвих че и сладкиш правих и вечерта едвам гледах а каква енергична бях превех всичкото това плюс 9 часова смяна на крак и с яко тичане напред на зад.Друго няма какво да ви споделя че беб рита и вие го знаете даже усещате това е .Целувкиот мен и беб  love001  love001

# 273
  • София
  • Мнения: 1 338
Didi-2, и на мен ми хареса тази количка, а пък си има и кошче за новородени и цената е добра. Като гледам има добри отзиви за нея..ориентирам се към нея за сега и ако не си намеря нещо по-добро евентуално ще бъде тази, но вероятно ако има в син цвят, че нали момък ще си имаме Hug
Bobito81, и аз се изморявам много вече.. Преди малко бяхме със сестра ми в банката да платим тока и една жена ми вика "Ама вие защо не минете пред някой? Нали сте бременна?" и аз и викам няма проблем..една друга баба пък беше с внучето си ама то едно кротко дете, седи си мирно на столчето, а тя само го дебне и по едно време се развика "Данайлееее, стой мирен" и ние със сестра ми яко смях..а тя вика "И ващо дете като порасне и ходи на всякъде да ви видим тогава" (ама той тоя Данайлчо беше найстина кротко дете, тя какво го дебне горкичкия не беше на повече от 5 годинки)..като си тръгваше дойде до нас и ни вика (на мен и сестра ми) "Големи сте фукли вие!!!" #Crazy hahaha Joy

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:30 от IntRiGa_GirL

# 274
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Bobito81, ако съм те засипала с едно и също съобщение на лични, извинявам се, нещо ми стана с компютъра и сам си ги праща.
Intriga girl , умори ме от смях , много луд народ има , нали, горкото дете , тази баба да го гледа точно???!!!!

# 275
  • Мнения: 0
здравейте..ето ме и мен

наистина беше много приятно да се видим по бременски в ЦУМ и макар и само 3 се наприказвахме.

чакаме мамаГалка да ряазкаже какви са и впечатленията за Тоуда

и а ви кажа, че качих малко и мой бременни снимки.

по повод количките, ние  с една приятелка в петък пообиколихме и харесахме на Chipolino Gemma i Пуки... много са прекрасни и се чудим коя да бъде...Пуки е многофункционлана...НО неможеш да и махнеш коша( които е 2 в 1 т.е. става и за новородено и за седящо бебе-зимно) за да сложиш коша за кола.... май единствения й неостатък е това...а Gemma е с 3 отделни коша и всеки можеш да слагаш...така когато ходите на разходка с кола някъде е нужно да носиш само конструкцията и коша за кола...което се трансформира в количкааа....та така..на живо трябва да се видят нещата....

# 276
  • Мнения: 502
Диди, трогната съм, че липсвам на някого и благодаря за вниманието.   Heart Eyes Аз ви чета редовно, но не пиша. На бат Марти му никнат зъби и е доста крив. Гледам да го извеждам колкото мога повече.  Иначе околко моята бременност се закрепиха нещата. Контракциите намаляха и болките в костите отшумяха. Ходя на йога. Само дето трябва да почна и желязо да пия. Но това са нормални неща.

Вече купих първите неща за бебка, макар и символични. Но ще изчакам някой друг да започне албума с покупките.  Grinning

Иначе за количката Пуки да кажа, че съм ЗА. Тя е абсолютно 100% еднаква с моята, която имаме в България, но е друга марка. Аз съм супер доволна. Вярно е, че съм е използвала 4 пъти по 20 дни, но все пак през лято и зима и то от новородено до сега. Вярно е, че не е от най- широките. Но моето дете не е било шишкаво и съм нямала проблем. Мога да покажа снимки.  Wink
missto, аз не намирам за много хубаво бебето да се вози в кошчето за кола, като в количка, а тя да си стои в къщи. А Пуки като я сгънеш, няма никакво значение дали е с кош или без.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами, направох нова темичка дано Laughing Дано да ви хареса Hug
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284407.msg7186060#msg7186060

# 278
  • Мнения: 225
Martini mama , радвам се, че си добре и всичко е наред и причините да не пишеш са, че нямаш време заради малкия палавник Hug
Благодаря ти и за мнението за Пукито, че в такава чуденка съм, че направо мъжът ми ми се кара вече, че съм пощуряла с тия колички ooooh!
Мойта беба, както върви по-големичка (по мнение на докторите, за които казах, че няма да коментирам и говоря вече Crossing Arms) може и да не се побира по някое време в нея. Ама така ми харесва Embarassed Ще видим, живот и здраве само Hug
Ако имаш желание дай някоя снимка да видим и Вашата количка, ще се радвам много  bouquet Hug

# 279
  • Мнения: 290
Ще помоля модераторката да сложи и на моето име розово щъркелче -  за моята бъдеща дъщеричка.

# 280
  • Мнения: 290
Ще помоля модераторката да сложи и на моето име розово щъркелче -  за моята бъдеща дъщеричка.

# 281
  • Мнения: 502
Диди, моето дете се роди 4120 г. Наистина едро и сега едро си върви. На 20 месеца е 90 см. И пак се побира в количката. Не е широка, в никакъв случай, но пък не мисля че му е било тясно. На мен ми беше много удобна. Носих я заедно с него до 5 етаж. Побира се в багажника (ако няма газово), сгъва се лесно. Много маневрена и проходима за варненските улици. Ти не се притеснявай толкова, имаш още доста време да избираш количка. Но ако не ти се дават много пари, тази е много добро решение мисля. Ето снимки да видиш Мартин как е изглеждал в различните етапи в количката.   Grinning

# 282
  • Мнения: 225
Martini mama благодаря ти много Hug. Количката си е чудесна (то не че видях много от нея де, аз са захласнах по Марти Embarassed, особено на първата снимка като малко бебче лелеееее направо да му смачкаш баджачетата и пупата Embarassedстрахотен е).
Като гледам и като бебче и като по-голям количката си му е удобна изтегнал си се е човека, че чак и крак вирнал на едната снимка Hug Hug Благодаря още веднъж, е май към тази количка определено ще се ориентирам, защото наистина не ми се дават много пари за количка, а и тази е доста практична + столчето за кола, а и е много компактна и лека и се надявам да ми върши чудесна работа. Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 502
Диде, благодаря ти за хубавите думи.  Hug Аз нарочно избрах такива снимки, на които се вижда повече как стои детето в количката, а не самата нея. Ти и без друго си я виждала на живо. Нашата първо, че е друга марка, а е и модел 2006. Но мисля, че разликата е само в цветовете и вида на дамаската. Тази сивата с розовото от линка ти е трепач цвят.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт