Днес е ебати и деня

  • 3 052
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Първо рано сутринтта по БТВ се появи един от харесваните от мен автори Владо Даверов пиян като свиня. Толкова беше пиян че през цялото време се хилеше докато говореше за смъртта на Стоев, фъфлеше и не можеше да си каже думата. Пиеше вода през две минути защото явно устата му беше пресъхнала от толкова алкохол. Направо че чудя как може човек да се толкова пиян в 8.30 сутринтта.
Много се разочаровах от този човек.

После пък пак по БТВ Ани Цолова беше поканила един доказан криминален престъпник - циганина дон Цеци (Цветелин Кънчев) да говори за политика и за циганите. Тоя е толкова отвратителен и мазен циганин че няма накъде повече.

И на всичкото отгоре днес било Международен ден на циганите...

Баси и деня ви казвам...  ooooh! Зле почва да видим как ще свърши...

# 1
  • Мнения: 274
...още по-зле!

# 2
  • Мнения: X
Борка, просто недей да си започваш деня с телевизия. Пробвай с музика Peace

# 3
  • Мнения: 122
Бобе, ако настроението ти се определя от ТВ-тата денят ти вместо да се влошава ще стане безнадежден...

# 4
  • Мнения: 2 032
А, значи, ебати и телевизията е всъщност темата?

Борка, оплакването можеш да отправиш към тези, дето правят съответната програма (освен ако не искаш просто да си помрънкаш като стара свекърва, де.)

Хайде, цун-мун, и чао, че знам- любимка съм ти аз, да.

# 5
  • Мнения: 212
Мъчно ми стана за Владо Даверов. С удоволствие му чета книгите и разказите, но не предполагах че може да падне дотам да се появи по национална телевизия пиян и то в 8.30 сутринтта.

# 6
  • Мнения: 3 423
А видя ли, че Бареков танцува с
циганския оркестър, а, видя ли?

Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден. Тогава
със сигурност ще е по-добър денят.

# 7
  • Мнения: 122
Мъчно ми стана за Владо Даверов. С удоволствие му чета книгите и разказите, но не предполагах че може да падне дотам да се появи по национална телевизия пиян и то в 8.30 сутринтта.

Приятелю, нещата не са еднозначни............ довечера по нощите пък може да е трезвен и пак да твори......... само ти дето няма да го видиш..... стига си хленчил, с хората на изкуството е така, не знаеш ли.....

# 8
  • Мнения: 42
Този по Нова телевизия ли беше?

# 9
  • Мнения: 765
Ако не застрелят някой и  ако циганите не решат да се съберат на митинг по случай празника си ще може да окачествим денят като сравнително нормален.
Не знам защо телевизиите си мислят, че искаме да си пием кафето сутрин с политици и защо по дяволите правят тези безумни блокове. Предпочитам да слушам радио. Прави и ти така.

# 10
  • Мнения: 2 401
Бе що гледате сутрешните блокове се чудя?  Това е възможно най-гадния начин да започнеш деня си..

# 11
  • Мнения: 1 134
владо даверов, не е вече Владо Даверов;
Кънчев, никога не е бил циганин - Бог да прости родителите му - живееха в срам, заради новото му "потекло";
трима човека убиха за 48 часа, а ти мрънкаш заради 30 минути телевизионно време...

да ти имам проблемите.

# 12
  • Мнения: 2 401
Кой е третия? Знам за писателя, шефа на Автоенергоремонт,  а третия?

# 13
  • Мнения: 212
Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден.

Това на аватарът съм си аз бе. С кого да се срещам... Жена ми ме снима как й гладя дрехите една сутрин. Няма нищо срамно в това един мъж да изглади дрехите на жена си според мен.

# 14
  • Мнения: 122
Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден.

Това на аватарът съм си аз бе. С кого да се срещам... Жена ми ме снима как й гладя дрехите една сутрин. Няма нищо срамно в това един мъж да изглади дрехите на жена си според мен.


......... и да ги намачка - също....  Whistling

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Борисе, гледам, че те навива с ключ. Вземи се осъвремени малко, сложи си Дюрасел.

# 16
  • Мнения: 4 916
Първо рано сутринтта по БТВ се появи един от харесваните от мен автори Владо Даверов пиян като свиня. Толкова беше пиян че през цялото време се хилеше докато говореше за смъртта на Стоев, фъфлеше и не можеше да си каже думата. Пиеше вода през две минути защото явно устата му беше пресъхнала от толкова алкохол. Направо че чудя как може човек да се толкова пиян в 8.30 сутринтта.
Много се разочаровах от този човек.

...

Пробвай да се поставиш на неговото място - ако той издаде книга, знаеш ли кога ще го поканят в най-гледаното време на БТВ? Точно никога. Обаче Георги Стоев написал няколко книги, гръмнали го и великия писател Даверов, който му е бил редактор, трябва да ходи като мечка по телевизиите и да хвали покойния и достойнствата му. Какво ли му е било като е виждал в какви тиражи се продават книгите на Г. Стоев... и как да не се напие човека от толкоз мъка?

# 17
  • Мнения: 4 195
Борисе расистки нотки ли усещам Whistling
що така бе човек, пусни си хубава музика, на всеки втори пост ти го пишат Peace

# 18
  • Мнения: 212
Борисе расистки нотки ли усещам Whistling

Не ама днес наистина било Международен ден на циганите. Чудя се кога ли ще направят Международен ден на Българите...

# 19
  • Мнения: 122
Борисе расистки нотки ли усещам Whistling

Не ама днес наистина било Международен ден на циганите. Чудя се кога ли ще направят Международен ден на Българите...

Виж.... напиши накуп всичките си въпроси, така ми е малко разпокъсано...  Whistling

# 20
  • Мнения: 2 386
О, няма шанс да разбера за какво говорите. Аз си лягам тогава.  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 134
Кой е третия? Знам за писателя, шефа на Автоенергоремонт,  а третия?

Моя грешка - жив е, само е прострелян:

http://dnes.dir.bg/2008/04/08/news2865101.html

# 22
  • Мнения: 4 841
На мен пък ми е супер деня.

Сутринта отидох в НОИ; за 7 (седем!!!) минути влязох в две различни стаи и получих 3 (три!!!) различни документа, за което не ми поискаха НИКАКВА такса...
Винаги съм била доволна от административното обслужване, но това днес просто разби представите ми.

Та, Боре, има светлина в тунела  Peace

# 23
  • Мнения: 4 195
не става, циганското е етнос...........
а българското е http://www.duma.bg/2004/1004/201004/obshtestvo/ob-7.html прочети тук Laughing

# 24
  • Мнения: 2 716
На мен пък ми е супер деня.

Сутринта отидох в НОИ; за 7 (седем!!!) минути влязох в две различни стаи и получих 3 (три!!!) различни документа, за което не ми поискаха НИКАКВА такса...
Винаги съм била доволна от административното обслужване, но това днес просто разби представите ми.

Та, Боре, има светлина в тунела  Peace


Joy Joy Joy
Звучи като първоаприлска шега.

Боре, сутрин се гледа ТВ Европа  Peace
Заради времето естествено

# 25
  • Мнения: 1 134
На мен пък ми е супер деня.

Сутринта отидох в НОИ; за 7 (седем!!!) минути влязох в две различни стаи и получих 3 (три!!!) различни документа, за което не ми поискаха НИКАКВА такса...
Винаги съм била доволна от административното обслужване, но това днес просто разби представите ми.

Та, Боре, има светлина в тунела  Peace



Това е само от танка.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Баси и деня ви казвам...  ooooh! Зле почва да видим как ще свърши...

Със Солджъра, много ясно.

# 27
  • Мнения: 654
радио,та радио.аз съм на работа и от 7 слушам радио.ето един дискутиран въпрос,,защо казваме, че циганите са романтична нация".
аз имам приятели цигани, но те не смятат че това е техния ден.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Всички дни са техни, това го знае всяко хлапе.

# 29
  • Мнения: 6 417
Има защо да е пиян Владо Даверов. Коя негова книга се е продала в 40 000 тираж и то за броени седмици?  Tired

# 30
  • Мнения: 173
Бе що гледате сутрешните блокове се чудя?  Това е възможно най-гадния начин да започнеш деня си..
Само да добавя-аз почвам деня си с музика.Избирам си някое радио без много новини.

# 31
  • Мнения: 673
  Аз ще ви поздравя всички по случай международния ден на циганите. Да ни е честито!!!
                       
                                    http://www.vbox7.com/play:de78de6a

# 32
  • София
  • Мнения: 6 302
И на мен ми беше неприятно да го гледам Владо Даверов тази сутрин, наистина се държеше ужасно. Жалко за човека...

# 33
  • Мнения: 9 814
  Аз ще ви поздравя всички по случай международния ден на циганите. Да ни е честито!!!
                       
                                    http://www.vbox7.com/play:de78de6a


Ха и от мен честит ден на братята роми!

П.П. Аде да ти гледам на рака бе, батееее!

# 34
  • Мнения: 677
Борисе, гръмни се, всички ние имаме нужда от добраТА новина, стопли сърцата ни!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А Чочо Попйорданов гледахте ли скоро при Патрашкова?
Пие ли или се друса, или и двете?

# 36
  • Мнения: 2 716
А Влади Въргала в "Сблъсък" ? Не можеше името си да каже  Joy

# 37
  • Мнения: 677
Владо, Чочо, Въргала - аматьори...Блъсков е един.

# 38
  • Мнения: 212
Борисе, гръмни се, всички ние имаме нужда от добраТА новина, стопли сърцата ни!
Охоооо отдавна не си се мяркал тъдява. Затъжил се бях. Скоро не си ми предлагал да се самоубия.
Настойчивото подстрекаване към самоубийство е наказуемо според закона. Чудя се дали да не уведомя вече прокуратурата да се заеме с теб или пък да взема да се самоубия и да кажа че е било заради теб ... Все ще лежиш някоя и друга година в затвора. Сигурен съм че и там с пълно мнозинство ще бъдеш избран за плейбоя на затвора ...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 472
Не е съвсем по темата, ама гледахте ли репортажа за влака от Ихтиман пълен с цигани без билети, вчера в Господарите.  Shocked  и реакциите им как може да им искат ПАРИ?!?
И това ако не е дискриминация - ако влакът беше пълен с българи - дали щяха да ни разрешат да пътуваме без билет?
А кой плаща разходите по техния безплатен превоз?

Направо се изумих от наглото им държание, знаят че всичко им е позволено  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
Не е съвсем по темата, ама гледахте ли репортажа за влака от Ихтиман пълен с цигани без билети, вчера в Господарите.  Shocked  и реакциите им как може да им искат ПАРИ?!?
И това ако не е дискриминация - ако влакът беше пълен с българи - дали щяха да ни разрешат да пътуваме без билет?
А кой плаща разходите по техния безплатен превоз?

Направо се изумих от наглото им държание, знаят че всичко им е позволено  ooooh!


Това е ежедневие за този пътнически влак. Всеки божи ден хващат по 100-150 цигани без билети. Да не говорим за другите неща.
Онзи ден колега на мъжа ми - машинист е бил ударен с камък по лицето. Естествено камъкът е бил хвърлен от цигани по локомотива. Чупи стъклото и удря машиниста в лицето. После щях да ги питам - ако беше станало нещо, кой ще е виновен...

# 41
  • Мнения: 750
Мисля,че понякога пускаш теми само защото искаш да си поговориш с някой!

# 42
  • Мнения: 677
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.

Нема, немааа...ние ще подпишем петиция в твоя защита, ще минеш с условна.

# 44
  • Мнения: 843
Мисля,че понякога пускаш теми само защото искаш да си поговориш с някой!

   ЯЯя!   Laughing    Всъщност не е ли това идеята...  Пишем, четат ни , дават мнение,  отговаряме /  понякога не отговаряме/ - и така. ... са станали едни    2 422790  мнения  в 18,13ч. днес.
   Нормален разговор  ...  Невинаги нормален, невинаги разговор.  Но това е.

# 45
  • Мнения: 1 242
Първо рано сутринтта по БТВ се появи един от харесваните от мен автори Владо Даверов пиян като свиня. Толкова беше пиян че през цялото време се хилеше докато говореше за смъртта на Стоев, фъфлеше и не можеше да си каже думата. Пиеше вода през две минути защото явно устата му беше пресъхнала от толкова алкохол. Направо че чудя как може човек да се толкова пиян в 8.30 сутринтта.
Много се разочаровах от този човек.

Ако разстрелят мой приятел, не само на другия ден сутринта, но и седмици по-късно няма да съм изтрезняла.
И няма да ми и дреме, кой колко се е разочаровал от мен.
Всеки преработва смъртта, особено нелепата, по негов начин.

# 46
  • Мнения: 1 679
Борисе расистки нотки ли усещам Whistling

Не ама днес наистина било Международен ден на циганите. Чудя се кога ли ще направят Международен ден на Българите...

Кога, кога ... като станем малцинство. Сещам се за едно клипче, ама айде да не пускам линк, че да отварям работа на модераторите  Wink

http://news.ibox.bg/news/id_1700479036 - те ти и още за днес, че да ти стане още по-гадно.

Едно време плачехме от Държавата, а сега плачем за Държава - Георги Марков го каза днес.

# 47
  • Мнения: 212
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.
Нема, немааа...ние ще подпишем петиция в твоя защита, ще минеш с условна.

Баси, само Сопрано ли ще защитавате. Мен няма ли кой да защити. Аз ще се самоубивам вие пак за Сопрано мислите...

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Борисе, имаш моята подкрепа. Peace

# 49
  • Мнения: 9 814
Борисе, не бой се, с теб съм  Peace

# 50
  • Мнения: 4 585


Как ли бихте се чувствали, ако Борис се гръмне тая вечер, сега?

# 51
  • Мнения: 212
Как ли бихте се чувствали, ако Борис се гръмне тая вечер, сега?

Между другото това е интересна идея. Скоро бях чул че някакво момче (или момиче беше) си прерязало вените и седнало да пише в един форум какво чувства докато умира. Естествено никой не му повярвал като казало че ще се самоубива.
Аз за съжаление не мога да се гръмна защото няма с какво, но за идеята мога да си прережа вените и да ви разказвам какво чувствам докато кръвтта ми изтича и умирам... Тъкмо ще разбера кой държи наистина на мен ...

# 52
  • Мнения: 4 585

Борисе, аз държа на теб, колкото и гейско да звучи.
Сега отиди и си купи четири загорки в стъклени бутилки. Наздраве!
Ако си мангизлия, ти препоръчвам рибни филета от халите.
Ако не си, карай на кашкавал натюр или пържена цаца. Пак наздраве!

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Няма да се гърми днес.
На 19-ти е на купон на спамо-чата.
Борис не си пада по Споделете, затова се е квалифицирал в пускане на отделни теми за психо-физико-емоционалното си състояние, вплитайки злободневни или философски теми, без да щади читателската аудитория. В крайна сметка всичко се завърта около собствената му личност, темата става на рядка боза и се налага да прелетя и заключа.
Моля, приютете потребителя в "Споделете", може да има с какво да обогати тематиката.
Заключвам, преди да сме се сдобили с жертви.
 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт