Желаещи да влязат отново в Зоната? - III част

  • 12 733
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте мили мои,

Дойде ми времето да се върна към Зоната. След няколко месеца лутане от точкова, към плодова... през Дюкан реших да си се върна към "моята" диета.

Този път стартирам от 102.7 кг. Аз ще хапвам по 10 блока на ден разделени в 4 хранения: 3 на закуска, 3 на обяд, 1 следобедна закуска и 3 на вечеря.

Целта ми е до края на август да стана една добре изглеждаща булка.  Heart Eyes

Ето старите темички:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265027.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253562.0

Ще се радвам да си намеря компания в дългия път към успеха.  Hug

# 1
  • Мнения: 4 344
успех ти желая! Peace
аз се замислям за "зоната",в момента започнах с млечната,но...
приятна вечер! Hug

# 2
  • Мнения: 276
Благодаря ти, Ина!   bouquet

Успех и на теб, с който и режим да си избереш.  Peace

# 3
  • Мнения: 276
Сутринта ми започва с една страхотна Зонова салатка:
2 домата (1В) + 1 краставица (1В) + 1 лимон нарязан на малки парченца (1В) + 2 варени яйца (2П) + 30 гр. сирене (1П) и 1 ч.л. зехтим (3М). Извън блоковете, 2-3 стръкчета магданоз за вкус и витаминки. Simple Smile

Успешен ден желая на всички! smile3525

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
blueberrygirl ти друг път правила ли си я тази диета?
Какъв беше резултата,за колко време?
Успешен и режимен ден ти желая  Hug

# 5
blueberrygirl поздравявам те за твърдото решение! и аз искам да зная дали си я правила и какъв е бил ефекта. И аз съм в момента на кръстотъп да избера диета. Преминала съм какво ли не, но без дълготраен резултат. Зоната ми харесва като идея, но не зная дали ще има при мен резултат. При мен проблема е вече в разбития тотално метаболизъм от глад и какви ли не още неща, в допълнение с годините ми си е направо сериозен проблем.
Пожелавам ти от сърце УСПЕХ!!!

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 7
Здравейте! Аз имам няколко въпроса относно прочетеното в книгата.
Изчислих си, че имам дневна нужда от протеини 91гр.
Чудя се обаче как да ги разпределя, колко блока да имам в различните харнения - за 5 хранения на ден например, защото ако на обяд например ям 2 ПБ и това /според мен е 56 гр. пиле/, то за останалите ядения и блокове няма да ми остане много до 91 гр. и едно яйце колко гр. протеин е и как се включва.
Ще помоля, ако може, някой да ме посъветва как да си разпределя блоковете през деня и 28 гр. пиле например 1ПБ ли са и за деня трябва да ям до 91 гр. протеини ли, т. е. малко повече от 3 парчета пиле на ден по 28 гр.  Cry
Благодаря много и дано не ме помислите за смотана, ама се опитвам да се справя сама....

# 7
  • Мнения: 276
pamsi, правила съм я миналото лято за около 6 месеца. Резултата 30 кг. Началото на годината пак се пробвах и за около месец свалих 6 кг., но нещо не ми издържаха ангелите и набързо я прекратих и си върнах 5 от 6-те.  Crossing Arms

dimidimi, аз често се подлагам на някакви гладни диети... но резултата никакъв или краткотраен. Защото като свърши диета... държ се... почвам да ям като за световно.  Blush Зоната ми харесва, защото се яде по много и здравословно. И най-хубавото при мен дава доста добри резултати.  Peace

Galia_76, 91 гр. са ти чистите протеини за деня... това се равнява на 13 блока...или 13*28 гр. пиле, което е доста и можеш да си го разделиш, както ти е кеф. Най-добре е по равен брой блокове на основните хранения и по 2 блока за междинните закуски. Значи имаш 13 блока - 2 за закуските = 11 блока. Може да караш 4 блока за закуска, 4 за обяд, 1 към 16 часа, 3 за вечеря и 1 за преди сън.

# 8
  • Мнения: 276
Добро утро,   bouquet

Вчера мина успешно първият ми ден отново в Зоната. Реших все пак да си включа и още един блок за закуската преди сън. Снощи пак четох от какво огромно значение е да няма повече от 5 часа между храненията. И реших стриктно да си спазвам режима... дано да има максимална ефективност.  Heart Eyes

Вчера наблягах на салатки с пилешко, яйца и обезмаслено сиренце. След Дюкан... огромните салатки ми идват просто прекрасно.  Mr. Green Тази сутрин кантара отчита нормалното задържане на вода, заради повечкото зеленчуци, но вярвам, че скоро ще се нормализират нещата и отново ще тръгне в правилната посока.  Whistling

Желая на всички успешен и режимен ден.  Hug

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 7
blueberrygirl, благодаря ти много - знаех си аз, че има нещо гнило и не съм разбрала както трябва, защото по моя начин на смятане щях да изпукам от глад, а сега сякаш имам шанс да успея ...
Успех на всички!

# 10
  • Мнения: 4 435
Леле Блу,радвам се да видя тази темичка. Hug Heart Eyes Hug
Супер,че си се завърнала към режима.И аз се чудех по едно време. LaughingАма нещо се отказах.Що ли? Thinking  Аз вчера,бях на изпит.......знаеш. Wink Та сега ми трябват два дни и може от сряда да се включа пак. Party Ама мисля на 6 блока,че нали вече съм 50кг.
За другите,които не ме знаят,аз съм една дето карах известно време на Зоната. bowuu

# 11
  • Мнения: 276
Ооооооо, Slav4e_Av4e, знам, знам....  fight

Аз съм си режимна... сега ми е по-лесно да карам по Зоната от всякога. Нито тегля, нито меря...просто вече знам какво трябва да има в чинията.

Пък за 6-те блока, не мисля, че е добра идея.  Naughty По-добре да са 8, но с повечко спорт.  Peace Аз вчера ходих на водна аеробика и сега имам мускулна треска.... но беше много забавно. За съжаление, май само в събота ще мога да ходя, че с тоя моя натоварения график...  newsm78

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 7
Здравейте на всички!
Искам да попитам ПАК /:-)/ нещо: от понеделник правя първи стъпки в Зоната и във вторник сутринта бях свалила 1.800 кг. /както се досещате то има телеса, не е шега работа/, днес се мерих и съм свалила 0.200 кг. и се чудя дали правя правилно нещата, защото това първия ден ми се стори мноооооого /вода ли е, кво ли е, ама е доста/, не че съм очаквала днес такива резултати като след първия ден, но се опасявам, че утре ще са -0.100 гр., вдруги ден - нищо, а след това логиката каква е??? - да съм в плюс, още повече като се има предвид, че на такава диета аз не съм била - да се яде толкоззззз чак...
А във форума четох, че е нормално да се сваля по 1.500 кг. на седмица, а аз постигнах целта още първия ден и сега се чудя как ще е по-нататък.
При вас как е било, то вярно, че всеки си е отделен организъм, но все пак....
Успех на всички и лек ден!

# 13
  • Мнения: 276
Здравей Галка,

Напълно нормално е първия ден да свалиш повече. В началото се сваля повече от 1,5 кг за седмица. Като минат една, две седмици и тялото ти свикне с режима ще започнеш да сваляш по 1 до 2 кг седмично.

Ако до вчера си хапвала сладки неща и хляб, в организма ти е имало много складирани въглехидрати. Въглехидратите задържат вода... за това като хапнеш едно парче торта от 200 гр. на дргия ден си 1 кг повече... но това е друга тема.

Като си намалила драстично въглехидратите, организма ти е докопал тези складираните и по този начин си освободила доста от задържаната вода. За това се е получил и този страхотен резултат като начало. В началото е нормално да сваляш по 300-400 гр. на ден... поне в началото аз така бях... и летях и хвърчах... но вече с мъка свалям и по едно килце на седмица.  ooooh!

Дръж ни в течение как се спарвяш.  Heart Eyes

Ще се радвам да споделиш и какви са целите ти, колко килограма искаш да свалиш и за какъв период от време...   bouquet

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 7
blueberrygirl, благодаря за обяснениято. аз май започнах с диетата без да съм правила план колко да сваля - но според всички изчисления в интернет, които си направих за идеалното тегло, тябва да се напъна за 21 кг. надолу, но аз не съм максималист, висока съм, но съм на ясно, че няма да стана 2-ра Наоми Кембъл, така че ще се радвам на всеки постигнат резултат, като не си определям време - резултататите ще ме стимулират да продължавам...../както е в момента/.
ОК, аз да ставам, че трябва да се ходи да се бачка  Cry, а тепърва ще започвам да се кипря
Лек и приятен ден на всички!

# 15
  • Мнения: 276
Добро утро! smile3525

Galia_76, хубаво е, че не искаш да отслабнеш бързо или в рамките на 2-3 седмици да речем. НО е добре да имаш цели, които да те мотивират да се движиш по-бързо и да те държат стабилно в правилната посока. Целите не е задължително да са някакви големи или непостижими. Примерно си кажи до 10 май искам да бъда толкова или толкова килограма. Теглиш се от време на време и виждаш как се движиш към целта. Ако кантара нещо се бави може да поспортуваш нещо, ... или да замениш порцията плодове... с порция зеленчуци. Аз примерно си имам цел до 01.05 да стана 99.99 кг. И ако по Великден не съм го постигнала този резултат... мнооого ще се замисля преди да хапна козунак. А в противен случай си казвам: Е, времето е пред мен... сега едно прегрешение няма да ти се отрази чак толкова. Но едно днес, едно утре... и нещата се трупат, а килограмите не вървят надолу.

Аз като започнах Зоната, качих 2 кг.... защото преди това карах на Дюкан и се бях обезводнила напълно. Като започнах да хапвам по 11 блока въглехидрати на ден и кантара веднага тръгна в другата посока. Но сега с радост мога да заявя, че вече съм -0,5 кг от стартовото си тегло в Зоната.  bowuu

Желая на всички един прекрасен петъчен ден!  Hug

# 16
  • Мнения: 2 897
Сериозно обмислям дали да не се върна отново към този начин на хранене  Thinking Влияе ми страхотно Peace

# 17
  • Мнения: 4 435
Zorie ти явно си била на него.Какви ти бяха резултатите и по колко блока на ден хапваше?

# 18
  • Мнения: 2 897
7 ПБ, разделени в 5 хранения:
закуска- 1
обяд- 2
закуска-1
вечеря-2
закуска-1

Менюто си го изготвях сама. Резултати -приблизително по 5 см. загуба от обиколките и 2 кг. по-малко,но само за сметка на телесни мазнини,което значи много. Имах, чести главоболия и болезнен цикъл, които изчезнаха, след като близо две години се хранех според Зоната. Лесно се прилага и организмът свиква. Препоръчвам я на всеки, който има възможност да я прилага (за съжаление преди време я спрях, тъй като натовареността ми на работното място беше несъвместима с нея).

# 19
  • Мнения: 4 435
И аз бях доволна и точно това забелязах,че като килограми не смъкнах много,но пък обиколките ми се стопиха и то точно където исках.Сега съм в период в който изпробвам различни диети и искам да сваля още кило-две и може би след това ще се върна отново към зоната.Аз също хапвах по 7блока,разделени  като твоите и се чуствах добре....доста и то.

# 20
  • Мнения: 2 897
Аз започнах Зоната, след десет дневен детокс-режим на плодове и чай. Чувствах се доста добре.

# 21
  • Мнения: 4 435
Ох,извинявай че те занимавам толкова,но наскоро се чудих дали да не направя 5 такива дни на плодове,чай и мед.Проблема ми е че после етапът със захранването все ще го обърквам и затова се чудя. Rolling Eyes Ти направи ли си го? И плодовете и чая по съветите на Емилова ли ги прави,да има пауза от 2 часа,на всяко ядене да са един вид плодове и да са до 1кг на ден?

# 22
  • Мнения: 2 897
Не съм се ръководела по тази схема, не съм правила захранване. Захраних се със Зоната, това ми беше достатъчно.

Не се притеснявай да ме питаш, с каквото мога ще се опитам да бъда полезна Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 435
Значи сега до другата неделя,до празника,ще си карам на салатки и протеини,ще гледам да е нещо около Зоната,или направо по нея.След празника ще се опитам да направя 5 дни на плодове и чай и след това ще продължа със Зоната пак.Искам да падна под 50кг и вече направо ми писна.Само да ме посъветваш какво количество плодове на ден горе-долу да ям? Rolling EyesКолкото съм гладна или да огранича?Мерси за всичко   bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 2 897
Славче, колкото искаш на ден, но по малко,не преяждай, защото не може да ги ''смели'' стомахът и ферментират по трасето на храносмилателния тракт. Така не се оползотворяват и организмът се товари излишно без да достигнеш целта си.
Успех и да се отчетеш после Wink

# 25
  • Мнения: 4 435
Мерси мила. Hug Ще спазя съветите ти,все пак си Мис Бг-мама,аз даже си гласувах за теб. Flutter Ще пишем тука,да видим кой как се справя тогава.

Блуууу,ти къде се губиш.На шоколадовата диета ли си?

# 26
  • Мнения: 1 111
ееее,хайде да се съберем отнова...спомняте ли си за мен...
отдавна не съм чела по темата и сега реших да надникна...И какво виждам за съжаление,че не само аз съм се отказала от опитите си да вляза в Зоната,а и вие ,които ми давахте стимул и кураж... Confused
Гледам кг на блубери същите,а аз очаквах,че за тези близо 2 месеца,в които не съм преглеждала темата, ще видя накаква страхотна цифра,която да ме мотивира да се "зоновам" окончателно.
Ех,момичета....незнам как е  при вас,но при мен имам ли спад в настроението и ядосана ли съм нещо на мъжо - хладилника ми е  пръв приятел... Cry Та затова съм доникъде...


една статийка,хем за стимул,хем с образователна цел - http://dieti.rozali.com/dieti-lubopitno/p7499.html

# 27
  • Мнения: 2 897

Ех,момичета....незнам как е  при вас,но при мен имам ли спад в настроението и ядосана ли съм нещо на мъжо - хладилника ми е  пръв приятел... Cry Та затова съм доникъде...


Ааа,не така Naughty Stop
Опустошавайки хладилника ти се успокояваш докато спре притока на ендорфин и после какво...пак отначало, а след това страдаш, че не можеш да си влезеш в любимите дънки...Това е порочен кръг, от който трудно се излиза ако не живееш в хармония със себе си. Всеки има лоши моменти, но според мен не бива да се наказва заради тях. Мисля още, че когато преминаваме на някакъв хранителен режим (Зоната, Дюкан, Търмънд и пр.) трябва да сме изключително позитивни и напълно спокойни, тъй като всякакъв стрес е огромен препъни камък.

tuly, не съм те чела. Колко кг. искаш да свалиш и за колко време?
А малкото свалени кг. със Зоната не бива да те притесняват, защото се губят за сметка на мазнините, а те тежат много по-малко и практически резултатите са доста добри  Peace

# 28
  • Мнения: 73
Искам и аз пак с вас Party
Много се радвам, че видях темата.
Само, че не знам доколко ще ми остава време да смятам блоковете всеки ден, малко на око ще карам Blush
Иначе съм си на подобно хранене, но не следя за съотношенията.
Хапвам месо, зеленчуци, ядки. Опитвам се да спра млечните, но ми е трудно.
Напълнях доста вече 88-89 и ще почвам стриктно да броя блокове, че ми е доста кофти. Не мога да си го обясня -хем не се тъпча с каквото ми падне, хем пълнея. Много е неприятно, дано скоро имам с какво да се похваля. Praynig

  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 435
Абе ще се съберем пак ние,ама да видим. Party

# 30
  • Мнения: 2 897
Лора_, свиква се. Веднъж като си сметнеш блоковете и като ги разделиш, ще почнеш на око да си мериш порциите. Желая ти успех Peace

# 31
  • Мнения: 276
Момичета, радвам се отново да ви видя тук.  Hug

Добре дошла и на Zorie.   bouquet

Само минавам да се запиша, че нямам никакво време... но довечера ще дам отчет.  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 276
Гледам кг на блубери същите,а аз очаквах,че за тези близо 2 месеца,в които не съм преглеждала темата, ще видя накаква страхотна цифра,която да ме мотивира да се "зоновам" окончателно.

 smile3506
Миличка, за тези 2 месеца Блубери ги качи 2 пъти до по 110 и ги сваля пак на същите килограми. Ей така, колкото да има движение в теглото. Като наближа да падна под 100 ми е голям зор... и като започна да отслабвам с по 400 гр. на седмица... се провалям, защото губя мотивация.  smile3518

Вече почти всеки ден спортувам: ходя на водна аеробика, на латино танци, карам колело или сутрин правя упражненията на Slim in 6. Но пустата му гадина (кантара) не ще да мърда и това е. Единственото, с което още го лъжа е шоколадовата диета... (тя Славчето май по-горе ме издаде  Embarassed). Но гледам да е не повече от веднъж седмично, че ми е голяма горчилка този черния шоколад. Другите дни гледам да съм в Зоната... 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 07:15 от blueberrygirl

# 33
  • Мнения: 1 111
tuly, не съм те чела. Колко кг. искаш да свалиш и за колко време?

аз се "подвизавах" в първата тема и така и не посмях д асе включа и във втората...но ето сега,разочарована от себе си,от слабата си воля и мотивация, се включвам в третата с надеждата,че вече ще съм по-дисциплинирана и  стриктна
съгласна съм с казаното от теб,аз знам,че при мен първо трябва малко да си пренастроя мисленето и да гледам по-позитивно,а след това идва и диетата...

# 34
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,

Вчера бях по-стриктна от всякога... и днес резултата е на лице - още 500 гр. по-близо до целта.  Joy Joy Joy

Вие как се справяте?

tuly, на мен най-голямата ми мотивация е да се ядосам на себе си... тогава ми идва хъс за диета. Намери теб какво те нахъсва и мотивира. Защо искаш да отслабнеш? Какво ще се промени? Ако наистина силно искаш нещо, със сигурност ще намериш волята и мотивацията, нужни за да го постигнеш.

Успех на всички.   bouquet

# 35
  • Мнения: 73
Браво на теб, Блу, само така  bouquet
Тули, хайде настройвай се и ние да хвалим като Блу тези дни  bouquet
Славче, мила, защо се мъчиш с чай и плодове и други подобни за по 5 дена? Ти си знаеш, де, ама мен подобни експерименти и липса на търпение ме докараха до тук. Ти нямаш толкова излишни кг и затова трябва да си много търпелива, не си играй с тялото си, за да не те изиграе то някой ден. Това е съвет, както казах ти си знаеш Hug
Зори, как върви при теб?  Hug
Аз съм изпаднала в някаква много лоша апатия, нищо не ми се прави, нищо не ми се смята  Tired. Манюто ми всеки ден е почти едно и също:
сок от грейпфрут
закуска-яйце (или 2) с краставица+някакви ядки или сметана (2 блока П+В+М)
към 9 - 30 гр. сушеница (това е май насред нищото, какво да добавя? идея нямам newsm78) (1 П+1 М липсва ми В, ама е на крак, трябва да го оправя, ако ще се връщам в Зоната)
на обяд - 100 гр. месо + броколи (или подобни зеленчуци) +сметана (3 блока П+В+М)
към 16- малко сушеница (пак същото като в 9)
вечеря-100гр месо +салата+зехтин (3блока)
след вечеря  Blush- каквото има останало от сготвеното за вечеря (т.е. същото но в по-малки количества)(1 блок)

Събират се около 11 блока, това е менюто с което свикнах последните месеци, ще ми се да го оптимизирам без да го променям основно, тъй като ми е добре с него. Само дето кг не падат Blush
Помагайте  Flutter

  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 897

Зори, как върви при теб?  Hug

Не съм започнала още Blush
След празниците ще си подготвя менюто, защото ни предстои и почивка, и хич няма да ми е до смятане, а и друг ще ми готви...

Момичета, дайте ми идеи за примерни менюта подходящи за работа. Praynig Все пак от 9 до 18 трябва нещо да се яде. До сега ми беше лесно, защото съм си предимно вкъщи, най-много някоя друга лекция, но след празниците се връщам на работа и тогава става сложно... ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 111
и аз н есъм започнала още....днес толкова съм отнесена,че ударих едно парче козунак и две сладки фунийки....сега ще следва кафе с 2 лъж. захар Embarassed

# 38
  • Мнения: 4 435
 Лелееее Лорка,какви са тия сметани бе човек.Че и сушеница.То така килцата няма да паднат. Rolling Eyes Веднага да ги спираш тези неща,вярно че ги има в таблицата,но са като лош избор...особено сметаната.Аз като бях освен ядки,маслин или зехтин нищо не съм си позволявала,дори олио. Сушеницата също по-рядко,тя има мазнини в нея,а нали е позволено не тлъсто месо. Иначе мерси за съветите. Hug

Zorie   направо не знам с какво мога да ти бъда полезна,аз не ходя на работа.Дано другите се включат.Предполагам,че най-добре е да се носи мляко и ядки,пилешко....сварени яйца.Макра че аз като се замисля,не знам кое бих носила точно...то зависи и къде работиш де.Ако си в самостоятелна стая е по-лесно.

Целувки на всички и режимен ден на тези които вече са със Зоната.
Блу,честито минусче.

# 39
  • Мнения: 73
 Blush
Славче, май си права, ама то всичко е от съображения за "удобно" хапване.  Ще трябва доста да поработя май върху менюто си, ама съм направо безсилна понякога - има го в хладилника, закъснявам, така че режа бързо, слагам в чантата и бягам.
Лоша работа като цяло, ама май няма как-ще се коригирам.
 Hug
Зори, от доста време се опитвам да намеря нещо по-лесно за хапване, но уви, не мога да помогна Confused Споделяй като намериш нещо подходящо.

# 40
  • Мнения: 4 435
Няма да гледаш удобо да ти е толкова често.Избирай храни,които са най-добър избор.Тези в червено,които са най-лош се избягват,тях може да си позволиш вече като си свалиш килцата,за да поддържаш теглото си,но сега никакви такива.Малко съм лошичка,аз и преди аз се карах най-много.За хубаво е да знаеш. Hug Със сметанка никой не е отслабнал.Айде започни с храните от най добър избор и съвсем скоро ше се хвалиш с минусче.

# 41
  • Мнения: 73
Славче, карай ми се, бий ме даже ако искаш, ама не ме сини много Laughing Laughing Laughing
Така имам нужда някой да ме юрка, че няма друг такъв човек. Все съм така докато ми тръгне отслабването, за съжаление и като посваля пак се самозабравям, така че ако искаш ми се карай денонощно hahaha
А вие как сте с млечните? Мисля да ги спра, но трудна работа само на месо и салати.

# 42
  • Мнения: 4 435
Не ги спирай чак млечните,но ограничи примерно киселото мляко до едно на ден.Ако искаш пробвай с извара,вместо сирене,да знам,че е гадна,аз се научих да я ям при Дюкан....става супер като с яйце в тефлонката си разбъркаш извара,сложиш и печени чушки,объркваш всичко,хакаш магданоз,може да се направи с зехтинче за М,може пък и да добавиш маслинки.
Иначе не се притеснявайте,който има нужда от караме,аз съм насреща. Laughing
Сега поне има хубави зеленчуци и плодове,хапвайте зелени салатки с яйца или риба тон,правете миш-маши,тиквички,падладжани,чушки,всичко да влиза в употреба.

# 43
  • Мнения: 276
Сушеница  smile3506 ама вие и луканка, и бекон ще почнете да хапвате. Лорка...  да влизаш в пътя, че да не се разправяме smile3513

Със същия успех можеш да си опечеш пилешки пържоли, завиваш във фолио и пъхаш в чантата. Аз даже си го правя като сандвич... вместо хляб - краставица.  Peace

А идея за въглехидрат - една малка ябълка.

Идея за закуска на работа - айрян с ядки.
Идея за обяд на работа - пилешко месо със салата (ако има възможност да си направите) или някакъв плод.

За мазнините не говоря, защото сурови ядки могат да се носят навсякъде.  bowuu

# 44
  • Мнения: 276
Добро утро, момичета!

Аз да се похваля, че съм още - 400 гр.  Whistling

Млечни и аз хапвам, предимно кисело мляко 0,1%, извара и обезмаслено сирене... и Exquisa. И аз при Дюкан се научих да ги ям, но са идеални и за тази диетка.  Heart Eyes Аз например всяка вечер хапвам тараторче от едно цяло кисело мляко и 200 гр. краставица. Добавям и още малко протеин за уравновесяване на краставицата (30 гр. пиле, или 1 яйце, или малко сирене). Поне на мен добре ми действа. Отказах се вечер да ям големи салати с месо... защото сутринта кантара ми се мръщи. Инъче сутрин хапвам стабилно... риба или пиле с огромна салата.

Slav4e_Av4e, мила ти до къде я докара?  hug

Весел и успешен ден на всички!   bouquet

# 45
  • Мнения: 4 435
Искам първо да забележите колко съм ранобудна. ooooh! bowuu
Блу аз мила съм се застопорила в моемнта на 50кг точно и си карам на салати,солети,млека,яйца,много рядко месце.До неделя ще изкарам така,ще хапна на празника  Laughing и от понеделник вторник се връщам при вас. Hug Оооо,щях да забравя-честито минусче. Все така да те радва кантарчето.

# 46
  • Мнения: 73
Сушеница  smile3506 ама вие и луканка, и бекон ще почнете да хапвате. Лорка...  да влизаш в пътя, че да не се разправяме smile3513
Blush , поне не набивам шоколади и кроасани, затова съм доволна Wink
за пръв път от месеци не тъпча захар преди и по време на мц, но спирам Flutter , обещавам

закуска (6.00) - 1 яйце + 1/2 краставица + 3 маслини -1блок
закуска 2 (към 9.30) - 1/2 краставица+1/2 яйце+извара+зехтин - 1блок
обяд (12.30) - ок.100 гр. месо+броколи+зехтин+3 маслини -2 блок
закуска 3 (към 9.30) - 1/2 краставица+1/2 яйце+извара+зехтин -1блок
мисля вечерята да е 2 блока и още една закуска 1 блок, да ми станат общо 8 блока
Ако не умра от глад ще карам малко така, че не мога да се събера в дрехите си.
Великден как ме плаши, ще сме при баба, а тя какви неща готви ooooh!

Блу, ти влезе в серия, пу-пу-пу  bouquet
А бе, Славче, как може да станеш толкова рано  hahaha
 Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 276
А бе, Славче, как може да станеш толкова рано  hahaha
Може, може...  hahaha

Лора, харесва ми менюто ти. Много е важно да се хапва на често по малко... и като гледам ти точно това правиш. Браво! Hug Скоро очаквам и ти да влезеш в серия...  Joy

Slav4e_Av4e, чак на мен ми става тъжно като се помисля какъв ще е резултата при теб "от празниците". Вече една седмица се настройваш как ще "празнуваш". Мила, защо си причиняваш това? По-добре мисли как ще опиташ от всичко по малко... и ще гледаш да се ограничиш в рамките на 1500 кал... дори и да са само козунак и курабийки... Не искам във вторник да дойдеш и пак да ми кажеш, че си 52.  newsm78 Не ти ли омръзна вече постоянно да сваляш до 50? Аз не, че съм по-различна... но поне съм с настройката, че няма да ям по празниците... Ех, да мога даже да отслабна още 1 кг до 01.05 ... ще съм си изпълнила целите за април месец.  bowuu

# 48
  • Мнения: 73
Скоро очаквам и ти да влезеш в серия...  Joy
Praynig Praynig Praynig
Ох, вече ми е празнично, а трябва да се работи.... Sad
 
Весел празник

 bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 16:13 от Лора_

# 49
  • Мнения: 4 435
Блу   Blush Blush Blush.Ми слаби са ми ангелите. Confused Пък и няма да се метна като луда да ям 2 козунака.Ама виж с един може и да се справя. Joy Наистина нямам чак такава воля.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 7
Христос Возкресе на всички!
Не съм влизала отдавна, но сега искам да ви кажа, че съм на диетата от две седмици и с малки забежи я спазвам стриктно, но съм доволна, че съм свалила 4.800 гр. А най-хубавото е как се чувствам и как хората около мен забелязват, че съм отслабнала. Това дава страхотен стимул, че сега дори не ми се яде кознак...Засега, де, то не се знае....Хайде, светли празници на всички и успех!

# 51
  • Мнения: 1 111

.... че сега дори не ми се яде кознак...

а аз си хапвам по половин козунак с кафето,т.е. цяла сутрин си чопля от тук-от там... Embarassed

Иначе, Галя 76, поздравления за волята и за упоритостта ти Peace

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 7
E, tuly, това с волята и упоритостта беше до вчера, защото вече съм с две хапки козунак напред, но не издърах и не защото ми се ядеше много, а просто ми прехвалиха един козунак и аз нали съм си лакома....Викайте ми "Лакомото мече" Simple Smile Днес пак бях с 300 гр. по-лека, а утре ще видим....
Поздрави на всички!

# 53
  • Мнения: 73
Пак ли всички са извън Зоната?
Аз съм яко навън тези дни, но се връщам от утре Whistling , само да измисля менюто Confused

# 54
  • Мнения: 4 435
Аз днес си правя един протеинов ден.Все се каня да започна Зоната,ама все изкача някое пътуване и естествено оставам мнооого далече от нея.А бъдещата булка докъде е стигнала? Flutter

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Аз отдавна не съм писала, но днес вече не издържах и реших да ви се похваля!
Бавно и полекичка, с малки издънки от време на време отслабнах с малко повече от 9 кг. за близо 2 месеца, като целта ми /вече имам цели/ е да ги закръгля на 10 преди да е изтекъл и вторият месец! А дали ще успея, не знам, но дори и да не стане, бърза работа нямам....
Май станах много подробна, но все пак исках да ви го споделя, въпреки че май няма много хора, които искат да влязат отново в ЗОНАТА.
Какво става с вас? Защо така оредяват редиците ни /не че аз бях много активна тук/, но се надявам просто да нямате време да пишете, а не че не сте в ЗОНАТА....
Сега ви пожелавам приятен ден и ако има някой, да пишеееееееееееееееееееееееееееееееееееее!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Аз ще пишааааааа
И така! Момичета трабва ми съвет за "СОЕВА ЗОНА". Не ми се купува книгата, а ми казаха 1 здравословна рецепта със соеви кубчета и елда. Елдата както и да е, но соевите кубчета дали са протеини или въглехидрати ????  newsm78
Знам, че д-р Бари Сиърс е писал книга и за соевата зона .... но не ми се дават пари за нея, така че да попитам запознатите.

Ах! Още нещо ... колко грама соеви кубчета са равни на 1 блок ?

Общи условия

Активация на акаунт