Бял списък на работодателите

  • 35 734
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 363
Сайтел България, много коректни работодатели. Само хубаво съм видяла от тях:)

# 76
  • Мнения: 917
записвам се да следя

# 77
  • Мнения: 1 930
Изчерпаха ли се коректните работодатели?
Хайде, моля Ви, че си търся работа и ми е нужно инфо!

# 78
  • Мнения: 674
Банките общо взето с малки изключения са ОК - ДОБРИ ЗАПЛАТИ АКО БАЧКАШ ЯКО И ЕВТИНИ КРЕДИТЧЕТА!! Peace

# 79
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Банките общо взето с малки изключения са ОК - ДОБРИ ЗАПЛАТИ АКО БАЧКАШ ЯКО И ЕВТИНИ КРЕДИТЧЕТА!! Peace

Ти в коя банка си работила или просто така си говориш наизуст? Thinking

# 80
  • Мнения: 674
Банките общо взето с малки изключения са ОК - ДОБРИ ЗАПЛАТИ АКО БАЧКАШ ЯКО И ЕВТИНИ КРЕДИТЧЕТА!! Peace

Ти в коя банка си работила или просто така си говориш наизуст? Thinking
Балканбанк и Райфайзен но това е информация отпреди 4-5 години но бях СУУПЕЕЕР ДОВОЛНА. Взимах 3-пъти по голяма заплата от майка ми тогава а в Балканбанк бях в началото и обикновенна стажантка и парите пак си бяха СУУПЕР. Peace

# 81
  • Мнения: 594
Банките общо взето с малки изключения са ОК - ДОБРИ ЗАПЛАТИ АКО БАЧКАШ ЯКО И ЕВТИНИ КРЕДИТЧЕТА!! Peace

Ти в коя банка си работила или просто така си говориш наизуст? Thinking
Балканбанк и Райфайзен но това е информация отпреди 4-5 години но бях СУУПЕЕЕР ДОВОЛНА. Взимах 3-пъти по голяма заплата от майка ми тогава а в Балканбанк бях в началото и обикновенна стажантка и парите пак си бяха СУУПЕР. Peace

Това за банките пак е доста субективно... зависи в кой град си... в София например вземат доста по-високи заплати отколкото в същата банка, на същата позиция, но в провинцията  Peace За Балканбанк знаем че са вземали много големи заплати... ама пък тя взе че фалира  #Crazy
Аз съм работила в Булбанк и не мога да кажа,че заплатата беше много поразлична отколкото ако работех нещо друго в частния сектор, но пък откъм социални придобивки беше екстра! А пък що се отнася до "евтините кредитчета"... не знам как е в момента, щото вече не съм там, но навремето нямаше особена разлика в лихвите за служителски кредити и тези за клиентите... В момента съм в РББ и тук също кредитите са на лихвени нива почти колкото на преференциалните ни клиенти... и отново заплащането не е кой знае колко високо... но пак да уточня че аз работя в провинцията, а не в София (там може, и сигурно Е различно).

# 82
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да се изкажа и аз за банките - всичко зависи от това на каква позиция си.

Касиер или друга по-ниска позиция не са платени чак толкова добре. По-високите позиции са наистина с хубави заплати,  но пък си зависи от банката.

Кредитите за служители се отпускат с преференциални лихви само според вътрешната политика на банката.

Така че човек не бива да мисли, че ако се добере до работно място в банка, е хванал Господ за шлифера  Mr. Green

Мился че в темата за черния списък с нелоялни работодатели едно момиче се оплакваше точно от банка  Thinking

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Да попитам някой има ли инфо за "Фаркол"- клон Пловдив?  Wink

# 84
  • Мнения: 304
'' маркам'' русе

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 443
Не ми се води спор тук, явно си на мениджърска позиция, радвам се, че си доволна.
Обещаваното ни от 4г увеличение на заплатата е 18 лв, купоните за пазаруване
ми ги удържат от заплатата, така че ми е все тая, само ме задължават
да махам крачоли до Била, там да си ги харча.
И заплатите намаляват прогресивно при отдалечанване от София, познай колко големи са в Делиормана. Имам много котвички, да стоя в БТК, и изобщо, да стоя в Делиормана.
Виж тук. http://www.bgrabotodatel.com/home.php

Братко Вълк,той ситият на гладният не вярвал  Mr. Green
 Peace

# 86
  • Мнения: 255
Да похваля и ОББ и Торогрупс -сътрудничат си и съм техен служител.
При назначавнето ми на работа съм била вече бременна(аз не съм Знаела)когато разбрах и казах ,спокойно можеше да ме уволнят,съкратят абе да се оттърват от мен,но когото ми изтече временния договор мв назначиха на постоянен ,ползвах си болнични и майченството ,никога не съм имала проблеми и винаги (торогрупс)са били много отзивчиви,затова сега се връщам пак при тях на работа след 2г4м

# 87
  • Мнения: 364
"Бодамет"и"Фабриано" и в двете заплащането е коректно и много добро  newsm10

# 88
  • Мнения: 89
Джонсън Контролс Електроникс България ЕООД и като цяло по - големите ИТ фирми, повечето фармацевтични фирми, Алфа Пропъртис и някои други инвестиционни - строителни, за банките много зависи от позицията и навсякъде много зависи от конкретните договорки. За банките мога да дам пример - маркетинг специалист 2000 лв. в Райфайзен банк в София, зам.управител на клон около 800 - средно за банките, касиер около 600 и така. Но пък нещата не само до социалния пакет, атмосфера, характера на самата работа също са много важни често и повече...
Бих искала да изразя несъгласие с твърдението, че който се мести в друг град за да живее на квартира да е мислел преди това, а не после да си мисли, че заплатата му е малка. Не искам да влизам в конфликт и не е лично към някой  Hug
Първо някой хора и в родния и град са принудени да живеят на квартира и 2-ро и много важно заплатата ти не би трябвало да се съобразява с това квартира ли плащаш в момента или не. Днес можеш да не плащаш, а утре да теглиш кредит или да се случи нещо друго. Нивото на заплащането, което те удовлетворява според мен се състои от много фактори: цена на живота (тук се включва и някакво жилище, в нормалния случай няма такова наготово!, сметки, допълнителни квалификции, забавления и т.н.), квалификации и опит и доколко са дефицитни на пазара в момента, собствената ти увереност и преценка. Защото иначе излиза, че ако мъжът ти е милионер, ти можеш да работиш и без пари, аз лично ценя себе си като специалист и не се съгласявам на компромиси, а хората, които се примиряват с по - ниски заплати, само защото не плащали наем или кредит, подбиват пазарната цена на всички ни. И въобще кофти работодатели ще има докато има хора, които да им се връзват да им работят !  bouquet

# 89
  • Мнения: 4 892
ING Bank, също в белия списък!

Общи условия

Активация на акаунт