АПРИЛски бебета реват, а други са на път!

  • 14 701
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Временно
  • Мнения: 788
Благодаря на всички за милите пожелания!!! Hug Аз все още не мога да проумея какво се случва и цял ден съм с  насълзени очи от щастие и вълнение!!!!

aleks_love ,права си - да станеш леля е невероятно усещане. Heart Eyes

Barbie^girl,вчера сутринта сестра ми беше с 2 см разкритие и омекнала шийка и сега си гушка бебока!!!Не се шашкай,стискам палци всичко да мине леко!!!

За епидуралната упойка сестра ми ме посъветва също да се възползвам.На нея са и сложили по препоръка на лекарката,защото е имала контракции през 1 минута,а бебчо трудно е навлязъл в таза,което е проточило раждането.Но след упойката каза,че не усещала никаква болка!!!

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 52
Лека нощ мами! Много искам да тръгна към родилното тази нощ или утре-то си ми е термин Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 410
честито на рожденничките днес!!!!!  bouquet.а аз жълтеницата ние още не сме я почвали защо така -кога ще започне.в понеделник ще питам.

# 63
  • Мнения: 167
Здравейте отново от мен.

Да поздравя всички новообебили се мами и да им пожелая всичко най-хубаво с бебоците.

Да ви кажа,че премерихме Дари на термина (9.04) и беше 3000 гр. и 48 см.
Колкото до повръщането и Дари повръща много, поне 2-3 хранения дневно,но това не е ненормално.Не всички бебета повръщат,но има и такива и ние сме от тях.Дари също го прави когато започчне да се свива и напъва.

Eva_merry Честит ти племенник! Да ти е жив и здрав и скоро и ти да направиш леля  сестра си.

Ценителка, веднага си сложи маска и не я сваляй докато не се излекуваш.Аз се бях разболяла точно за изисването на Дари и благодарение на това,че непрекъснато бях с маска, дори когато спя,не я заразих.Пожелавам ти бързо оздравяване.

Леко раждане на всички които са все още 2 в 1

Приятна вечер.
   

# 64
  • Мнения: 97
Момичета, само да споделя че и на мен са превели парите за МАРТ, с днешна дата е превода.
Чак не е за вярване  Shocked

Така че си проверявайте. Лека нощ на всички  Grinning

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 52
ася,честит рожден ден!!!

Желая ти бързо да няма и помен от грипа и да се гушкате по живо по здраво с бебчо!

# 66
  • Мнения: 186
Здравейте отново, момичета!
Влизам за малко и без да имам възможност да Ви изчета само за протокола ще отбележа, че и аз се сдобих с моята рожба Калоян на 03.04.2008 г. А каква ми бече изненадата като видях от статистиката, че с Хриспи сме лежали в една стая! Привет, Хриси! Как са момичетата?
Надявам се скоро да мога да се включа по-активно.
На всички мами- Честито! A на очакващите - леко раждане!

# 67
  • Мнения: 6
Честит племенник на eva_merry и бебок на Ivane   bouquet
Честит Рожден ден asja   ura
и на рожденничките от вчера  newsm67

Аз да ви се оплача, събудих се с много силни болки и с усещане за ходене по голяма нужда. Направо си реших, че ще родя в тоалетната #Crazy , нали това се усещало преди да излезе  ... Ама и аз изперквам вече, добре че поотминаха болките.

Пожелавам Ви най-прекрасния ден!

# 68
  • Мнения: X
Айде и аз да се разпиша по сред нощите-няма само вие я!!!
 Asja честит ти рожден ден,  напъни се малко и си подари най-хубавия подарък  Joy! А ако не стане-дай моля ти се телефона на твоя работодател, да му обясня някои неща, че не е човешко това да работиш по това време!!! ААААААмаха  Naughty!
 Исках да питам мамите дето вече са си в къщи-как се справят с бебешорите? Има ли кой да ви помага и ако да-с какво? С бебето или с домакинството? И ако пък сте си самички с таткото-как е положението, стига ли ви времето за всичко, трудно ли е и т.н. Аз толкова съм наплашена и си мисля, че няма да мога да си вдигна главата от задължения, няма да спя няколко месеца, ще затъна в боклуци или ще умра от глад, защото няма да има кой една манджа да ми направи  Cry!

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 52
Taka или иначе съм будна от 5 поне да попиша LaughingНе знам кога ще си отспя с това безсъние.

Ivane честито ти бебче!

Аз съм в очакване,искам да е днес PraynigОт ентусиазъм пак пера и шетам LaughingЗавиждам на спящите с най-добро чувство.

# 70
  • Мнения: 13
Asja  ЧЕСТИТ ТИ РИЖДЕН ДЕН !!! Пожелавам ти многооооо здраве и най - незабравимия ден да е именно днес ..... smile3525 newsm03 Бързо да оздравяваш , че бебо има нужда от здрава мама !!! Heart Eyes


Ivane  Честита ти рожба Калоян !!! Да расте много весел и обичан ...


Naana  приложи всички познати техники и дано има резултат  Peace  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 289
Asja Честит Рожден Ден!   bouquet Желая ти много, много здраве, щастие и радости, а съвсем скоро и най-прекрасния подарък   bouquet

Емма ние попринцип живеем с майка ми, така че тя ми помага сега, защото таткото за момента неможе да си вземе отпуска, пък и за съжяление не е препоръчително с тези мой невероятни доходи откакто не работя Sad Според мен всичко си зависи от бебчето, за момента Ради е много спокоен (да чукна на дърво) само спинка и папка, започва да мрънка малко преди ядене и дори и да бях сама мисля, че времето щеше да ми стига.....незнам, може пък и да съм прекалено голям оптимист  Mr. Green Но много зависи дали бебчо ще е спокоен или ще реве много, но недей да се притесняваш, всичко се нарежда и ще си изградите програма от която да са доволни всички, в началото ще е малко трудно докато свикнете един с друг, но като мине една седмица вече всичко ще си дойде на мястото, поне аз така си мисля Simple Smile

Аз мисля днес да изкарам Ради малко на балкона, времето ми се вижда супер Simple Smile

Желая ви прекрасен ден и на всички които днес ще се запознаят с бебчетата си, успех и леко раждане Simple Smile

# 72
  • Мнения: 23
 newsm51 Asja ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА!!!  newsm59
Ivane честито ти бебче и на теб! Само радост да ви носи, много да слуша и папка!
Helenblondy, Baby Artois добре дошли сладури!!!!  Hug Липсвахте ни!   Crazy Много благодаря за разказите и ценните съвети!   bouquet
Naana стискам ти палци от сърце днес да е твоя ден!  smile3503
Барби зарежи го това креватче бе душа, бебето и в количката може да спи на първо време...не се притеснявай  Peace ОТИВАЙ ДА РАЖДАШ! На теб май въобще не ти се ражда още ... hahaha и ти като Stefinka навремето ...."малка съм още, не мога да раждам"  Joy  
Сладка мама страхотни новини за Дари! Браво на малкия голям човек!  smile3501
TeliT засичай ако пак се появят болките!  Peace Виж разказа на baby artois.. и ако днес е и твоя ден... УСПЕХ мила! Ние сме с теб и стискаме палци!  Praynig Hug
Момичета благодаря много за отговорите за ЕГН-то!   bouquet Наистина много странно изглеждат, ама ще свикнем, няма как... Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 2 531

честит рожден ден Ася и леко раждане!!!

# 74
  • Мнения: 794
Благодаря за пожеланията, трогната съм!

Сега отиваме с мъжа ми в р-нт "Ривиера" да запазим маса за вечерта, че нали ще черпим родата. Днес май съм по-добре, продължавам да пия Колдрекс.
Нямам никакви признаци на раждане, едва ли ще е днес... Но пък пожелавам на всички, които си бяха харесали днешната дата, скоро да получат болки и да тичат към болницата за едно леко и бързо раждане! Хайде, де, скоро не съм вестявала раждане, наближава средата на април, пък бебевалежът нещо много намаля! Май си им е много хубаво на бебчовците в нас, много добре си ги носим!

Общи условия

Активация на акаунт