Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Искам да почистя тавана, тъй като от години са се натрупали ненужни неща. Търся фирма или някой, който се занимава с такава дейност. Вече имах неблагоразумието да се опитвам да наемам разни "мургави чистачи", които се мръщеха на цена от 200 лв. и то при положение, че дървеният материал спокойно могат да го използват за огрев.
Аз ли не съм наясно с цените на този вид услуга, или попадам на наглеци?  newsm78
Споделете, ако сте правили такова почистване. Колко ви струваше и коректни ли бяха тези, които наехте?
Цитирай

София

Мръщят се на 200 лева ?  ooooh!
Колко м2 ти е тавана ?
В тази държаа толкова хора сттоят гладни , но змия хващат , работа не хващат  #Cussing out
Цитирай

Sofia

Около 15 квадрата. Обаче няма ансансьор и трябва да качват и слизат 3 етажа. Въпреки всичко, това е работа за 1 ден. Вярно, че има доста неща за изхвърляне, но и парите не са малко за тази работа, мисля.
Цитирай

Nottingham

Според мен си наеми хамали. Има регистрирани фирми в Нета. Циганите иначе са с претенции- казвам го от опит с тях.
Цитирай

casa dolce casa

Миналата година през септември на мен ми поискаха 140 лв.Таванът е на 5 етаж също без асансьор. 16 кв м.На мен ми се видя много и отказах.
Цитирай

Sofia

какво се включва в тази цена?Защото на мен ми предстои да почиствам гарсониера.Има асансьор.Само да изхвърлят боклука до кофите или и нещо друго.
Цитирай

Sofia

какво се включва в тази цена?Защото на мен ми предстои да почиствам гарсониера.Има асансьор.Само да изхвърлят боклука до кофите или и нещо друго.
Част от нещата стават за кофата за боклук, но останалата част е за извозване. Един курс, ще е достатъчен. Цената е с транспорта.
Цитирай

там, където каже сърцето

Миналото лято се спазарих с "един мургав чистач" да изнесе старите плочки от банята до долу /четвърти етаж с асансьор/ срещу правото да прибере старите метални тръби от водопроводната инсталация.
Намерих го да рови около кофата за боклук пред блока, човека се съгласи веднага, даже се зарадва много.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.