Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2008, 17:35 ч.

Почистване на таванско помещение.

• 524
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
Искам да почистя тавана, тъй като от години са се натрупали ненужни неща. Търся фирма или някой, който се занимава с такава дейност. Вече имах неблагоразумието да се опитвам да наемам разни "мургави чистачи", които се мръщеха на цена от 200 лв. и то при положение, че дървеният материал спокойно могат да го използват за огрев.
Аз ли не съм наясно с цените на този вид услуга, или попадам на наглеци?  newsm78
Споделете, ако сте правили такова почистване. Колко ви струваше и коректни ли бяха тези, които наехте?

# 1
  • София
Мръщят се на 200 лева ?  ooooh!
Колко м2 ти е тавана ?
В тази държаа толкова хора сттоят гладни , но змия хващат , работа не хващат  #Cussing out

# 2
  • Sofia
Около 15 квадрата. Обаче няма ансансьор и трябва да качват и слизат 3 етажа. Въпреки всичко, това е работа за 1 ден. Вярно, че има доста неща за изхвърляне, но и парите не са малко за тази работа, мисля.

# 3
  • Nottingham
Според мен си наеми хамали. Има регистрирани фирми в Нета. Циганите иначе са с претенции- казвам го от опит с тях.

# 4
  • casa dolce casa
Миналата година през септември на мен ми поискаха 140 лв.Таванът е на 5 етаж също без асансьор. 16 кв м.На мен ми се видя много и отказах.

# 5
  • Sofia
какво се включва в тази цена?Защото на мен ми предстои да почиствам гарсониера.Има асансьор.Само да изхвърлят боклука до кофите или и нещо друго.

# 6
  • Sofia
какво се включва в тази цена?Защото на мен ми предстои да почиствам гарсониера.Има асансьор.Само да изхвърлят боклука до кофите или и нещо друго.
Част от нещата стават за кофата за боклук, но останалата част е за извозване. Един курс, ще е достатъчен. Цената е с транспорта.

# 7
  • там, където каже сърцето
Миналото лято се спазарих с "един мургав чистач" да изнесе старите плочки от банята до долу /четвърти етаж с асансьор/ срещу правото да прибере старите метални тръби от водопроводната инсталация.
Намерих го да рови около кофата за боклук пред блока, човека се съгласи веднага, даже се зарадва много.

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт