Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 299
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18 008
Маya, и аз звънях, модела който си харесах беше 480 лв., честно казано скъпичко ми се вижда, новата е 590 лв., Аристон имам предвид. Жената пита откъде ми имате телефона и аз...ами от Интернет..., "а от форума ли"- много смешно ми стана че сме разкрити. Гледах тук цени около 300 лв и тази цена малко ме разколеба.

# 316
  • Мнения: 1 165
Зравейте момичета!
Има ли мами от Шумен тук?Искам да ги попитам дали има такъв магазин в Шумен и продава ли се дребна бяла техника като ютии и прахосмукачки,че това трябва да си купувам сега?Благодаря ви предварително за отговорите Hug

# 317
  • Варна
  • Мнения: 915
мами от Шумен не знам дали има, ама ние от околията от Шуменския магазин пазарим  Joy
довечера очаквам това

# 318
  • София
  • Мнения: 971
Заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351758.0

# 319
  • Мнения: 1 197
Извинявам се,но не можах да прочета цялата тема,а спешно ми трябва някой магазин за такава техника в Русе.Ако някое момиче от града знае,моля да сподели.

# 320
  • Мнения: 4
ТЕХНОСВЯТ-уреди с транспортни дефекти и втора употреба,това е най-некоректната фирма относно гаранцията на уредите,транспорта и начина по който се предлагат уреди втора употреба за нови с транспортен дефект.Познаваме единия от продавачите в магазините Бисер,с който сме приказвали много обстойно по тази тема,тъй като си бяхме купили хладилник,миялна и пералня и за наше огромно учудване се оказва,че не са с транспортен дефект,а са втора употреба.Преди да влязат в магазина те се почистват много добре и на  обикновения човек изобщо не му минава през ума,че би могло да се прави такава процедура,тъй като той е с нагласата(впечатлението),че уредите са нови с транспортни дефекти.Въпреки,че са втора употреба изчистени да не ви казвам с какви химикали(доста вредни за здравето,които се впиват в пластмасата на уредите) дори си позволяват на някои да им слагат найлони като току що произведени от завода.Отделно всичките им уреди пристигат повредени,които се ремонтират и не се знае колко още ще издържат.След всички проблеми,които сме имали с тях си правим всеобщо известно заключение,че всичко евтино излиза двойно по-скъпо.Нека повече хора се информират и разберат,че на техен гръб и нерви някои си правят парички.За информация: автоматична пералня на 1200 оборота с регулация на оборотите в Метро е 382 лева с ДДС с 2 год. гаранция-чисто нова(издават ти касова бележка),а в Техносвят 400лв.(не издават касова бележка).  Що се отнася до Технохит същата пералня е 420лв.
 

# 321
  • Мнения: 1
здравейте, мами!javascript:void(0); аз съм нова тук и забелязах че почти всички се оплаквате от велоергометрите.... продавате ли ги поне, като не ви трябват? javascript:void(0);щото аз се опитвам да си намеря обяче паричките са им много както някои тук по готе спомена. затова реших да си намеря втора ръка. бих ви помолила, ако някой се зариби да се отърве от пригодения за закачалка или само-място-заемащо-нещо да ми каже...благодаря предварително javascript:void(0);

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт