Кога жената изглежда най-женствена?

  • 7 227
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 925
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Тъй, тъй  Peace В общи линии като се чувства добре в кожата си Peace

# 31
  • Мнения: 118
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug


Вие от 24 на горе, къде сте тръгнали? Темата е за ЖЕНИ до 24 год. smile3532 smile3532 smile3532

# 32
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
   И аз съм на мнение,че когато е щастливо  влюбена  жената е най-красива Simple Smile

# 33
  • Мнения: 824
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Опааа,в голяма грешка си!И на 31 се чувствам като на 20.Продължават да ме свалят деца,които като разберат на колко съм изпадат в неловки ситуации.

Женствена е жената,която знае,че е специална за един мъж.Която се харесва такава,каквато е.Която знае кога,как,какво и колко да разкрие от себе си.Тази,която подчертава женствеността си дискретно,не натрапчиво.Тази,която е винаги позитивнА.И не на последно място-влюбената жена.

# 34
  • Мнения: 4 784
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.

# 35
  • Мнения: 1 259
Незнам какво мислите вие, но според мен една бременна жена е най-женствената дори и от "мис България"!

# 36
  • Мнения: 1 259
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.

 Hug
по едно и също време за едно и също нещо пишем Peace

# 37
  • Мнения: 7 723
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.
Сигурна съм, че не говориш за пред погледа на един мъж... Wink
Това правило едва ли важи при мъжете... Crazy

....И не на последно място-влюбената жена.[/b]

Това дори е на първо място...разгонването един вид...
Мъжете го надушват отдалече Wink Crazy

# 38
  • MUC
  • Мнения: 297
Жената изглежда най-женствена когато е естествено женствена на възраст 18-24г за щастие  козметичната  индустрия  може да удължи това състояние 15-20г. но всички знаем ,че не е същото. Hug



Въх, ми аз значи да се готвя, след по-малко от месец се отписвам от редиците на женствените...  Rolling Eyes
А мамите тука из форума направо къде са тръгнали...  Crazy

По темата - когато самата тя се чувства така, независимо дали защото е влюбена, повишена в работата или просто в добро настроение.  Grinning

# 39
  • Мнения: 804
И аз съм на мнение, че когато жената е влюбена и желана е най-красива. Като бременна също много се харесвах  Wink

# 40
  • Мнения: 1 052
След качествен секс с любим човек-тогава кожата блести, има сянка на сласт в усмивката и, очите искрят, не се притеснява, че другите жени са по-секси и т.н.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм на мнение, че когато жената е влюбена и желана е най-красива. Като бременна също много се харесвах  Wink
и аз така мисля  Peace

# 42
  • Мнения: 2 407
Когато е влюбена.

# 43
  • Мнения: 5 940
Когато й е комфортно в женската й кожа.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 176
Когато е обгрижвана, окриляна, носена на ръце.
Когато тя обича себе си.

Общи условия

Активация на акаунт