Кога жената изглежда най-женствена?

  • 7 209
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 973
с къса коса съм и като духне вятър #Crazy

# 61
  • Мнения: 1 243
Като е спазена прпорцията Здрав Дух в Здраво Тяло!
И стимул за да се поддържаш! Мисля, че е това.  Peace

# 62
  • Мнения: 1 081
Най-вече,когато се чувства такава и това не остава незабелязано от околните

Когато е щастлива, влюбена, бременна Heart Eyes


Бих добавила и обичана 

  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 094
malka_luna - какви загуби??? Хората се забавляват и се чувстват добре. Животът изобщо не свършва нито на 25, нито на 105 - просто целите и търсенията малко се изменят и от това нито жените, нито мъжете стават по-малко женствени, съответно мъжествени.

# 64
  • Мнения: 3 094
Браво Mi6ina ! Сигурно още 10-тина признака има , по които можем да определим една жена като женствена.
Апропо днес четох статия за Беназир Бхуто (лека й пръст), малко преди смъртта си дава интервю и е снимана за него. Какво излъчване, присъствие и женственост струи от тази жена -а тя е политик , а не модна или арт-икона. Пък преди смъртта си (преди няколко месеца) е на 57 години.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Когато жената обича!

# 66
  • Мнения: 77
Цитат
защо някой бъркат женствеността с възрастта?

 newsm78 newsm78 newsm78

И аз това се чудя!

Не сте ли виждали жени на 40,които изглеждат по-женствени от жени на 20!Възрастта не е определяща  Naughty

# 67
  • Мнения: 4 784
Бременните жени, които се поддържат, в смисъл, че въпреки наедрялото коремче, не носят раздърпани или виснали дрехи, поддържат и външния си вид, те ми изглеждат най-женствени. Някак си от тях се излъчва сияние, а именно то е което придава женствеността. Особено между 5-7 седми месец са най-сладки повечето.
Сигурна съм, че не говориш за пред погледа на един мъж... Wink
Това правило едва ли важи при мъжете... Crazy
Зависи от мъжа. Специално при моя важеше  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 094
Цитат
защо някой бъркат женствеността с възрастта?

 newsm78 newsm78 newsm78

И аз това се чудя!

Не сте ли виждали жени на 40,които изглеждат по-женствени от жени на 20!Възрастта не е определяща  Naughty

Не само с възрастта се бърка от някои, ами и с оплодителните способности Joy hahaha

# 69
  • Мнения: 983
Има доста, хм как да кажа- нелепи изказвания. Много ще ми е интересно да видя женствено 20 годишно момиче. Не че няма, но на 100 такива, се среща 1. Поне аз не виждам нищо женствено да приливат сланинки над дънките с ниска талия. Всички ги носят, а телата на тинейджърките са просто ужасни. Да не се обиждат тези, които се поддържат, но повечето са така. Като излезем по главната и мъжът ми на всяка крачка вика "виж я тая, виж я оная, как не им е кофти, че са на 16год и толкова трътлести". Тук не говоря за хората със здравословни проблеми и подобни. Та и към показността на сланинките да прибавим ма-кането и псуването... ooooh! Лошото е, че тези девойки и на 30 сигурно ще са същите, знам ли, надявам се да не са.

Избягах от темата. Женствена е фината жена (не слабата, а фината), с нежни движения, подходящо облечена и гримирана. Колкото и силна да е вътрешно, на външен вид да изглежда нежна, усмихната и позитивно настроена.

# 70
Аз също съм на мнение,че възрастта има значение.Свежестта,излъчването,нежните форми,които са присъщи за младостта са ен пъти по женствени от тези на жените в напреднала възраст.Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото.Агнешкото си е агнешко Winkи в тази връзка напълно разбирам мъжете и предпочитанията им към по-млади жени bowuuАко щеш младото и мирише по добре Grinningи на допир е по-хубаво WinkТака че това за женствени лели го оставете на книгите...

# 71
  • Мнения: 121


Женствена е жената,която знае,че е специална за един мъж.Която се харесва такава,каквато е.Която знае кога,как,какво и колко да разкрие от себе си.Тази,която подчертава женствеността си дискретно,не натрапчиво.Тази,която е винаги позитивнА.И не на последно място-влюбената жена.[/b]

[/quote]

 Peace Именно

# 72
  • Мнения: 1 280
         Освен че се бърка с възрастта, някой бъркат и секси с женствена. Двете понятия са различни  Peace

 
Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото......
           Пред тези двете които споменаваш точно "лелята" на 40 ще е женствена, младото е секси  Wink и е младо
         

# 73
  • Мнения: 983
.Пред две красиви жени със силно излъчване,едната на 20,а другата на 40 плюсът си е за младото.

Пред 2 със силно излъчване може и да си права, но лошото е че не срещам често, 20годишни със силно излъчване. Те са си детски. Не мисля, че някой 35-40 годишен мъж може да се увлече по такова момиче. Виж за секс е друг въпросът. Пък колко са и интелигентниии.... Говоря за общата маса, естествено има изключения. Че то на моята възраст (26) какви патки има. Аз ако съм мъж, определено ще си падна по жена след 30те.

# 74
Абе младото е и секси и женствено Mr. GreenЛелята е като увяхнало цвете..Ето сещам се за Мадлен Алгафари,страшно ми харесва,невероятно излъчване,интелигентна,страхотен стил на обличане,позитивно излъчване,нооо гледаш я и си викаш 'леле колко хубаво момиче е била'...Женствеността не е зрялост,а е съвкупност от много неща-излъчване,стил на обличане,конструкция(на тялото) и възраст-да.С годините придобиваме тази зрялост и улегналост,която малко или много убива точно това нежното и спонтанното,което те прави истинска жена.ставаме строги,чертите ни стават по рязки...Визирам болшинството...Истинската жена не е ли точно това-смесица между нежното,спонтанно дете и улегналата жена?Женствеността не е ли именно мекото и нежното,а не зрялото и улегналото?Другото би било скучно Thinking

Относно тълпите кухи момиченца и вкусовете на мъжете,винаги има изключения и те не са малко.Има много интелигентни и красиви момичета.Съпругът ми и сега ми казва,че това,което го е привлякло като магнит е било именно детското ми излъчване и адекватното ми поведение естествено;-)всички мъже обичат лолитки Mr. Greenне ги подценявайте Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт