Отчет на набор 2003 - 23

  • 10 745
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 133
Побут напред темичката!  Wink
Как сте днес мамчета и сладуранчета?  Grinning

# 76
  • Мнения: 7 201
Привет и от нас! Simple Smile
Дани от снощи пак ми покашля леко,а уж се беше оправил?! Thinking Мисля си,че пак се започва с алерг. му ринит...от сезона! ooooh!

# 77
  • Мнения: 14 133
Дано Дани се размине с усложненията!!! Praynig

# 78
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Привет и от нас! Simple Smile
Дани от снощи пак ми покашля леко,а уж се беше оправил?! Thinking Мисля си,че пак се започва с алерг. му ринит...от сезона! ooooh!


Ох, не ми припомняй, че идва май месец - и Ивайло в този период му се проявява някаква алергия. Дано се размине и на твоето детенце и на моето! Praynig

# 79
  • Мнения: 7 201
Дано Дани се размине с усложненията!!! Praynig
Благодаря за пожеланието!  bouquet

Ох, не ми припомняй, че идва май месец - и Ивайло в този период му се проявява някаква алергия. Дано се размине и на твоето детенце и на моето! Praynig
Дано! Praynig На него мин. година за 1-ви път му се прояви... Rolling Eyes

# 80
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Яни понякога хърка и от нослето, когато му е запушено. Но и от уголемена 3-та сливица се хърка...

# 81
  • Мнения: 1 142
 И моя Марти е роден на 15.12.2003,като Яни.На батко му на2.5години махнахме третата сливица и 1година не боледува,но после с нови сили се включи.Марти също прави хреми,но гледам с хомеопатия да го лекувам и дано да ни се размине махането на третата сливица. Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 822
Ох, и тук да се оплача. Ние пак сме болни. Този път и   двамата едновремено вдигнаха температура. Но Живко пие  Зинат, а на Дебито чакаме  резултатите от гърления секрет утре. Сега се чудим да ходим ли да й правим снимка, че много дечица болни от пневмония покрай нас и много се притеснявам  Sad .

# 83
  • Мнения: 7 201
Ох, и тук да се оплача. Ние пак сме болни. Този път и   двамата едновремено вдигнаха температура. Но Живко пие  Зинат, а на Дебито чакаме  резултатите от гърления секрет утре. Сега се чудим да ходим ли да й правим снимка, че много дечица болни от пневмония покрай нас и много се притеснявам  Sad .
Съжалявам пак да го прочета. Sad Та те скоро пиха АБ..!
За снимката-аз бих направила,за да ми е спокойно,но вие си решавате. Peace
Дано резултата от гърления секрет е хубав! Praynig

# 84
  • Мнения: 14 133
MamaGalka, бързо оздравяване и на твоите дечица!!!  Praynig

# 85
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Април е болен месец. Откакто се помня винаги съм се разболявала през Април, дори и като бременна.
Кристиян вече оздравява. От два дена не вдига темп и кашлицата се кърти и почти не се чува. Хремата и тя понамаля  Praynig Но голям зор беше. 4-5 дена непрекъснато с температура и силна кашлица с течащ нос. Утре сме на контролен при хомеопатката. Антибиотик не пи, слава на Бога .
Аз обаче днес се събудих отново болна  Close С други симптоми. Болят ме лимфните възли и ми се възпали синузита. Аман вече. А в понеделник съм на работа и трябва да съм в мега форма. Мразя болести.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моят син от 6-я месец започна да хърка когато спи.Заведохме го на УНГ и се оказа 3-та сливица.Каза като стане на 1г6м да я вадим,но аз не исках.Консултирах се с хомеопат-назначи ни лекарства които се пият по схема и нещата се пооправиха  Peace

# 87
  • Мнения: 822
Направихме снимката - слава Богу няма пневмония, само лек бронхит. Утре ще видим резултатите от гърления секрет, но видимо дечицата сякаш са по-добре.

Бързо оздравяване на всички дечица  Hug

# 88
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И ние сме правили снимки профилактично, дори миналия месец последната... Но при децата пневмонията трудно се хваща на слушалка и повечето лекари като чуят по-дълбоки хрипчета предпочитат да се презастраховат.

И моя Марти е роден на 15.12.2003,като Яни....

Трима станаха наборчетата на 15.12.  Simple Smile Hug

# 89
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на дечицата и тук-там мами!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт