А някой има ли такава сушилня?

  • 2 549
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 704
На моята максимума е 4kw/час,ако не бъркам,че рядко я пускам,само при нужда.
Имам си мокро помещение,през което минават тръбите на парното и безплатна сушилня,когато има парно де т.е. когато врмето е мого студено.
В тази връзка да попитам,на повечето дрехи на етикетите е отбелязано да не се сушат в сушилня.Спазвате ли тези указания?
Защото ако е така се оказва,че само чаршафи,хавлии за баня могат да се пускат.

# 16
  • Мнения: 1 311
Не ги спазвам етикетите, всичко бутам вътре. Още няма оплешивяла или стеснена дреха. Единствено една много специална риза на мъжа ми не я пускам вътре.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво общо има квартала с марката на сушилнята  newsm78?
Не за друго,а защото съм в същия квартал и със същата сушилня на Аристон.
Сигурно там им е сервиза  Mr. Green

именно.
И съвсем не е на шега. Много сериозно ви го казвам.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 704
Знам Шани,че е сериозно.Но сервиза на Аристон е на Красно село,а не в Бъкстон.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знам Шани,че е сериозно.Но сервиза на Аристон е на Красно село,а не в Бъкстон.
е, ми в района си е.
Не е като да е в Люлин или Дружба (макар, че би трябвало да са отворили филиал и там) или Обеля.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 704
Е да в района е,ама по-добре да си нямаш работа с тях.... Sick

# 21
  • Мнения: 982
Имам сушилнята от първия линк.Използвам я от година и преди месец щях да кажа, че съм много доволна, но скоро се развали.
Не знам каква е повредата, и техникът, който дойде не знаеше Shocked, взе я, още чакам да ми я върнат.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имам същият модел на Аристон - суши ги!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В тази връзка да попитам,на повечето дрехи на етикетите е отбелязано да не се сушат в сушилня.Спазвате ли тези указания?
Защото ако е така се оказва,че само чаршафи,хавлии за баня могат да се пускат.
Нищо не спазвам, преди да пусна дрехите казвам едни магически думи и досега не съм имала порблем  Blush Единствено деля тъмните от цветните, пускам синтетика с чаршафи с една дума домаконя за пример  Hug 100% вълнени дрехи нямаме, всичко е акрил + мин.% вълна

# 24
  • Мнения: 1 547
Не знам как пускате всичко.
Тениски с щампи, печати - никога. Прецаках си така супер най-любимите прашки на етам с една каубойка - разтече се щампата. Прецаках си адски любима нова жълта тениска с щампа автобус - стана цялата на петна от едни дънки, които иначе не пускат. И дрехите излизат отвътре като гладени, ама друг път. Излизат за гладене - така да. А ако ги пуснеш на програмата напълно сухи за гардероб - направо са сдъвкани и изплюти.
Моята е Едеса и като гледам показателите са същите.
Ползвам я здраво, но от 1 пералня 8 кг. пускам в сушилнята половината пране. Ризи, сака, някои якета, тънки дънки, панталони, поли - си ги вадя и на сушилката. По-евтино ми се види.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Еееее, ти ако искаш да набуташ пералня 8кг в сушилня 7кг (щото казаваш същите характеристики) и да ти излизат ненамачкани дрехите ...... Няма начин просто. Laughing
И на малкия половината дрехи са с разни щампи. Нямам особени проблеми. Една от десетина се скапа, явно си е била некачествена.

# 26
  • Мнения: 5 178
И аз нямам проблеми със щампите и с боядисването на дрехи точно от сушилнята
Единствения ми проблем, е че две блузки на малкия на фирма Сали им се свиха ръкавите още на първото сушене

# 27
  • Мнения: 982
А не е ли по-лесно да четем етикетите.На всяка дреха би трябвало да има обозначение става ли за сушилня или не.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
А не е ли по-лесно да четем етикетите.На всяка дреха би трябвало да има обозначение става ли за сушилня или не.
Че то тогава няма да ми останат дрехи за сушилнята. В БГ сме все пак Laughing

# 29
  • Мнения: 982
Янтра, вярно е, че много дрехи имат забрана за сушилня.Аз за това дълго се чудих дали да си купим. Grinning

Все пак, съобразявам се.Сега се сещам само за 2 чифта дънки, които пускам в сушилня въпреки забраната.

Общи условия

Активация на акаунт