Моля за съвет за избор на gsm!

  • 2 635
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
Първо трябва да решиш за какво точно ще го ползваш.Ако ти трябва телефон ,а не 5 в 1 ,всеки един ти върши работа.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Задалжително ли е да си вземеш един от тези двата?
Аз не бих се спряла на никой от тях.

Но,все пак на въпроса ти: Забрави за LG-то!

# 32
  • Мнения: 619
Първо трябва да решиш за какво точно ще го ползваш.Ако ти трябва телефон ,а не 5 в 1 ,всеки един ти върши работа.
Confused
ДА така е телефон ми трябва и по-лошо стечение на обстоятелствата няма да купувам нито единия нито другия  Sad
 Hug
Благодаря ви много Simple Smile.


П.С. бях се спряла категорично на се Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 459
Ако трябва да съм искрена нито един от двата не мога да ти препоръчам, поради простата причина че и двете марки не ги харесвам  Peace

# 34
  • Мнения: 3 569
Измежду двете марки избирам Ериксона, а между двата модела, не избирам нито един.

# 35
  • Мнения: 4 785
LG-то го имам и е екстра, много работи изслушах, ма за сега нито едно не е вярно. На мен много ми харесва все още макар, че го имам от излизането му. Нямам намерение да го сменям. Peace

# 36
  • Мнения: 69
Бърз въпрос към тези, които предлагат Сони Ериксона : предлагате го защото ползвате същия модел или защото ползвате телефон същата марката?

Сега ще споделя моите скромни наблюдения върху именно този модел телефон (опит на съседката ми). Телефона е наистина много сладък и идеално пасва на дама. Има си колкото ти сърце пожелае екстри, но (тук идва едно но) след известен период от време се вижда къде му е дефекта, а именно клавиатурата. Веднага и обяснявам. На така наречената ми съседка, която ползва именно този модел и изкочиха цифричките да ги наречем на сладурското Ериксонче. Какво правим в случая? Ще ни признаят ли гаранцията - не! Подминаха я като тир - пътен знак.  smile3511 Гаранцията не поддържа такива екстри, а уж щателно го огледахме. В последствие се стигна и до информацията, че всички телефони от този модел стигат до това състояние в някакъв момент от съществуването си.

Съвет : не искай съвети от никого, когато си купуваш телефон, защото както се изразява един мой приятел (предварително се извинявам, ако някой се засегне) - "Жена и кола се падат на късмет". Аз бих добавила и телефон.  smile3521 Всеки е свикнал с дадена марка и е "пристрастен" към нея, но това не означава в никакъв случай, че на теб ще ти допадне. fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

П.С. http://www.gsmarena.com/search.php3 Това е начина, по който по-лесно ще намериш телефон, който да отговаря на всички твои изисквания и/или повечето (за цената се ориентирай от тамошните магазини)
Като четях темата си мислех същото да напиша. Откакто на един приятел SE клавиатурата стана на нищо я отписах тая марка. За нищо не ставаше след 7-8 месеца. #2gunfire

# 37
  • Мнения: 2 386
Обожавам Панасоник и ЕлДжи поради простата причина, че не всеки втори е с такъв.  Тъй, че.. ЕлДжи.
Иначе ползвам съвсем друго нещо.

# 38
  • Мнения: 1 479
От Ел Джи ползвам телевизор и монитор/за компютьра/-перфектни са!Но за GSM  StopМоят GSM е скьп модел на Samsung и никой не го иска,защото не е SE. 

# 39
Въпросът не е дали ползвате LG, Nokia, Samsung, Sony Ericsson като  марки, а кой от именно двата посочени модела е по-малкото зло.

Аз няма да казвам какво ползвам, защото тази информация е абсолютно безинтересна и безполезна на човека, който задава въпроса. Защо всички си  мислят, че като са попаднали на най-невероатния модел на Нокия и все още му няма нищо няма дефекти по другите модели от същата марка?Или пък да не е Нокиа, Самсунг да е, LG, която и марка да си изберете!

Ще ви издам една малка тайна - както всеки човек си има недостатъци, така и телефоните от всички марки и  модели си имат дефекти (а и няма нищо вечно в крайна сметка), но на някои телефони дефектите се виждат още в самото начало и след закупуването ни се налага да ги носим в сервиз и разбира се да останем  без телефон за известен период от време (има хора, които това не ги притеснява, защото си купуват втори или трети веднага - не сме всички такива) и разбира се започва едно ходене по мъки.

 Запитайте се сега защо трябва да се взима стока (било то телефон или друго), като е ясно (или ви споделят), че цялата партида от тази стока, която е пусната на пазара е дефектна?

Отново повтарям - всичко си е на късмет, но успех с който и от двата модела телефон да си избереш (ммм, забравих дори кой пусна запитването, но моля да ме извини) и да ти върши работа.  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт