ПЛЕВЕН - 51

  • 19 276
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
Честит празник на всички цветенца,да са здрави и много щастливи.Марти е роден на 30.01.2007.

# 76
  • Мнения: 5 285

 
И от нас скромна почерпка за именния ден на нашия Здравко Simple Smile
Да са живи и здрави всички именници.

# 77
  • Мнения: 5 026
За Мириел се чудих, а за Здравко бх забравила   Blush Да сте живи и здрави и вие    flower

Сиси, поздравления за започнатата работа. само аз май се офлянквам и не търся нещо по-платено.То на вратата никой няма да ме викне  Rolling Eyes

Дикси, рано почна с прегрешенията  Crazy Аз устисках почти 2 м.  Whistling  И ти с младежта, а  coolcool

Отивам пак да меся козунак. А кой ще ги яде, не е ясно   amiiii

# 78
  • Мнения: 5 285
Аз да питам всички,които правят козунак- в какви форми ги печете? На мен в машината не ми харесва много,а иначе в какво ли не пробвах и не става,или прелива или се разлива.И по магазините търсих нещо подходящо и не видях Sad

# 79
  • Мнения: 5 026
Аз си имам една продълговата тава ей тази. в нея става ок. Решила съм да пробвам в кръгла, щото като го пека в машината, някакси няма вид на козунак, а на хляб. После ще разказвам пак.
Ми Дивиана е майсторка, сподели опит, ако се включиш, моля те   Wink

# 80
  • Мнения: 1 951
Дикси, рано почна с прегрешенията  Crazy Аз устисках почти 2 м.  Whistling  И ти с младежта, а  coolcool

Слаби са ми ангелите на мен  bash

Ама тя и di_p празнува днес. Хайде Дилянка - валерианка, честит празник   bouquet

# 81
  • Мнения: 480
Дикси, честит имен ден, а и на всички момичета с имена на цветя!Да сте живи и здрави и красиви , като цветята!  bouquet

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИТЕ НИ ИМЕННИЦИ! ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!


Дикси, благородно ти завидях за купона  Sunglasses.

Козунак съм решила да правя чак в петък, ако случайно не стане  Wink, поправка в събота. Дано станат, миналата година бяха супер. По рецептата на Гртхен я правих, защото сподели, че е идеална за новаци като мен. Харесаха ми предложенията на Нади Миши и сигурно ще се възползвам от тях.

# 83
  • Мнения: 5 026
Хайде и на  Дилянка честито!   bouquet

Аз се боря яко със сместта. Стана доста, машинката се побърка от месене. Ще раздавам май по къщите  Laughing

# 84
  • Мнения: 64
Честит имен ден на всички именици!
Днес ходихме в Ловеч на празника и си изкарахме много добре.

# 85
  • Мнения: 169
Честит имен ден на всички именници!На рожденниците честит рожден ден на патерици!Да сте живи и здрави всички!  bouquet

# 86
  • Мнения: 4 390
Честит имен ден на всички именици! Да ви е живо и здраво името!  bouquet
Честито и на рожденниците! Здрави, весели, щастливи!  bouquet
Тази вечер видях дип и я разпознах по Мира. Simple Smile

За козунаците... Каква майсторка съм аз е спорен въпрос... Wink
Меся ги в машина за хляб. След това ги оставям да втасват на топло - ползвам фурната.
За втасването и печенето изпозвам еднократни алуминиеви форми. Предполагам, че и тук по магазините има такива /различни големини и форми/. Ползвала съм и силиконови форми. Тази година ще направя и малки козуначета - мечета, за радост на Тити.
Винаги използвам една и съща рецепта, защото не съм имала провали досега и не ми се рискува. Grinning Тази година ще разнообразя и ще направя и един с плънка - за мен.
Ами, това е моят скромен опит.

# 87
  • Мнения: 4 390
Девойки, спешно! Grinning
Кажете ми, моля ви, добър педиатър, при който да бъде записано новородено. Praynig
Знам, че скоро четох нещо по този въпрос, опитах да намеря, но не успях - нито прелиствайки старите теми, нито с търсачката. Confused
Благодаря!  bouquet

# 88
  • Мнения: 5 026

За втасването и печенето изпозвам еднократни алуминиеви форми. Предполагам, че и тук по магазините има такива /различни големини и форми/.

 Как не съм се сетила  ooooh! Вчера се разчекнах от миене и сменяне на тави  Crazy

 Божидар е при д-р Владимир Гатев, 2 ДКЦ.

 Лек и слънчев ден на всички  Hug  Предстои ми голяяямо чистене  Whistling

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит първи рожден ден на Криси!
Честит втори рожден ден на Радост!
Здрави и щастливи ратете,  малки сладки дечица!

Честит имен ден на всички носещи имена на цветя и на всички, които са лазарували. Hug

Дивиана, аз съм доволна от нашата лична лекарка - Свежа Цветкова (намира се под х-л "Балкан" - детската консултация).

Общи условия

Активация на акаунт