"Ако можеше да ме види"

  • 5 620
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                       Не бих искала никой да ме вижда. Да, предпочитам да е жив, често се хващам да мисля за него, като че ли е все още жив, да имам усещането че някъде ще го срещна, пак ще го чакам на гарата и т.н.т... припознавам го в други хора, но.... не искам да ме вижда. Искам просто да си е жив  Crossing Arms.

# 31
  • Мнения: 431
Предпочитам да не ме виждат.

# 32
  • Мнения: 1 813
Може би ме е обзела такава тъга по човека,понеже се запознахме когато постъпвах в гимназията,а сега вече я завършвам. Правя си една равносметка от тогава до сега.  Confused

# 33
  • София
  • Мнения: 10 326
Ох, аХ`Не!, как въобще ги правиш тези равносметки? Мен такива работи само ме изкарват извън строя за дни, хич не намирам смисъл в тях. Някяк интуитивно намирам пътя, не гледам картата с кръстчетата...
По темата - бих искала баба ми да види правнучка си, а дядо ми - мен. И макар въобще да не е мъртва, много исках майка ми да ме види докато бях бременна, но беше далече. И сега постоянно искам да се видим, жалко, че срещите ни са толкова редки.

# 34
  • Мнения: 1 813
Е,приключвам един доста дълъг период от живота си и започва нов. Нормално е май.

# 35
  • Мнения: 673
  Да ,има- мама. Отиде си без време , по възможно най-нелепия начин. Много пъти ми се е искало да бъде до мен не само в хубавите , но и в лошите ми моменти... Толкова много ми липсва...

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 17:00 от radivdani

# 36
Ако можеше да ме види моята баба, която страшно много обичах.  bouquet

# 37
  • Мнения: 125
Мама много ми липсва ,но и дядо и баба.Но когато човек е изправен пред нов избор или ново начало винаги иска да го сподели с най-любимите си хора.Това е нормално.Много често си мисля за тях и ще продължавам.

# 38
  • Мнения: 750
Ах,ах,ах,Ахче....мила,какви настроения те обземат!
Недей така...мисли позитивно!
Остави едно прозорче в ума си отворено за такива мисли.
И когато те нахлуят в главата ти....гони ги през него! Wink
Не ги оставяй да се въртят дълго в ума ти.
Не е здравословно за теб.
Самобичуваш се така.
Не и сега!Не си причинявай това точно сега когато имаш бал!
Застани пред огледалото,целуни се и плесни с ръце....красива си,млада,живота е пред теб!
Бъди щастлива! Hug
И да се похвалиш колко момци са ти препикали вратата след бала.... Whistling

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Как искам мама и татко да видят Джули, да ме видят мен - щастлива с децата си, да видят Мериан колко много е пораснала и какво прекрасно дете е( благодарение на тях), как искам да дойдат само за малко, само за мъничко да ми кажат две думи, мама да ме погледне с най - красивите очи и да се усмихне, татко да се изправи с цялата си величественост пред мен и да ми се скара малко, да ми дадат сила, хъс, вяра....
Ако можеше да ни видят, биха били много щастливи, а ние още повече...
Как искам пак да се гушна в мама... както правех винаги, когато ми станеше тежко, колко нежни ръце имаше и колко много ме обичаше, искам пак да ви видя, мамо... моля те ела поне ти за малко...за мъничко....липсваш ми...върни се...
АХ- Не, не тъжи, моля те... Мериан догодина има бал, а аз няма дори кой да поканя, нямам никой...

# 40
  • Мнения: 289
Брат ми ми разглеждаше студентската книжка онзи ден и ми каза "Ако можеше тате да види каква си отличничка, щеше много да се гордее с теб"... аз се опитвам да не мисля за тези неща... Cry

Охх... много тъжна тема... развали ми се грима, а съм на РД след малко...

# 41
  • Мнения: 191
Имах страхотен шеф,който почина преди 1,6 г.Научи ме на много неща.Искаше да стана изпълнителен директор на фирмата докато беше още жив,но аз не исках да поема тази отговорност тогава.Ако можеше да ме види сега,как се справям след тази тежка година сама сигурно би бил много доволен.Така ми се иска да чуя от него "Браво,Руми,ти успя" Тъжно..........

# 42
  • Мнения: 2 131
Онзи ден леля ми ми напомни нещо, което, честно казано, съм забравила. След бала ми съм поискала да отида на гроба на баба ми. Защото не е могла да ме види  Cry

# 43
  • Мнения: 7 474
За щастие нямам починали близки Praynig
Тъжното е, че имам живи такива,
които не могат да ни видят, защото са далече  Confused

# 44
  • Мнения: 394
Преди 4 месеца загубих баба, преди 1 мама. Всеки път, когато се усмихне Нина, си казвам да можеха да я видят. Особено мама - така и не можа да си я види за последно.

Общи условия

Активация на акаунт