Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли някой ползвал такова чудо и какви са впечетленията ви
Цитирай

Има доста теми за продуктите на АкваСорс - потърси ги  Peace
Цитирай

SOFIQ

да ползвам ги от 2 год страхотни са
Цитирай

ясно,това било аква сорс
Цитирай

София

Иска ми се да вземам АФА, понеже ми предсоти доста учене по край един изпит. Някой има ли впечатления в този смисъл, дали ще помогнат за стимулиране на мозъчната дейност?
Цитирай

Иска ми се да вземам АФА, понеже ми предсоти доста учене по край един изпит. Някой има ли впечатления в този смисъл, дали ще помогнат за стимулиране на мозъчната дейност?
Ами аз приемам АФА но отскоро - мисля че имат ефект. Те по принцип оказват благотворно влияние върху психо-емоционалните проблеми. Определено се концентрирам по-лесно но ги приемам паралелно с хомеопатично лечение и ми е трудно да разгранича полезните ефекти на едното от другото.
Цитирай

Ползвала съм ги за възстановяване след боледуване.Общо взето са добри,но на мен ми действаха прекалено освежаващо чак не можех да спя и затова ги спрях.После разбрах,че на някои хора действали така. newsm78
Цитирай

София

Да имам впечатление. Действат!!!
Аз нямам изпити, но водя лекции и когато съм уморена винаги ползвам. До сега не е имало фал.  Hug И да не забравя да уточня израза "до сега" - 3 години. Дозите са в зависимост от умората и желанието за концентрация.
Цитирай

Освен ,че бюджетът ни олекна със 170лв.,за продукти на Ак.Сорс кои знае какъв ефект не съм забелязала.А като четох книгите за тях   вярвах ,че са панацея.
Цитирай

The new Earth

Пак за Аква Сорс
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.