Засичане на IP

  • 29 491
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Писах й от моя си профил да се заговорим-някакви общи приказки,колкото да ми пише за да засеча ИП.
Обаче не се ориентирам кое какво е .Хич нямам опит с такива неща

# 16
  • Мнения: 3 423
Дай, моля, снимка на мъжа ти, дай обаче
и банковата му сметка, за да сме сигурни.

Говори си с мъжа, бе, каква ти е файдата
да се побъркваш от мисли, страхове и други.

# 17
  • Мнения: 2 199
  TCP    user-2c4a547ece:1055   89-215-91-52.2072961973.ddns-lan.pl.ekk.bg:37099

Location Sofia

http://www.iplocationfinder.com/location.htm

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Не че нама начин да я засечеш и по-добре, но едва ли си заслужава да се вкарваш във филми.

# 19
  • Мнения: 2 550
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Не че нама начин да я засечеш и по-добре, но едва ли си заслужава да се вкарваш във филми.

това мислех да предложа и аз
но сигурна ли е авторката на темата, че има смисъл от това нещо

# 20
  • Мнения: 115
Айля,благодаря ти.Значи наистина е от София.
като се замисля може би няма смисъл от всичко това...просто исках да знам..Това ще му е за втори път и определено за последен.В момента съм доста разстроена ...направо се разтреперах...както и да е........

# 21
  • Мнения: 2 199
Това с записващата програмка е много добро решение, тъкмо ще научиш всичките му пароли за пощи и т.н  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 5 468
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Това нещо, става ли да ти го пратят от чужд компютър, да записва от твоя какво пишеш и на чуждия да се вижда?

# 23
  • Мнения: 431
  TCP    user-2c4a547ece:1055   89-215-91-52.2072961973.ddns-lan.pl.ekk.bg:37099

Location Sofia

http://www.iplocationfinder.com/location.htm

Пловдив е това.

http://whois.domaintools.com/89.215.91.52

# 24
  • Мнения: 5 468
И според мен е Пловдив. То си го пише и в адреса.

# 25
  • Мнения: 2 199
От начало и аз си помислих, че е Пловдив заради pl....
Даже си мисля, че може да са от един интернет доставчик  ooooh!
както и да е два различни сайта показват две различни неща  Thinking

# 26
  • Мнения: 212
Абе какви IP-та, какво чудо бе. Вие луди ли сте или какво. Баси тъпотията - да търсиш любовницата на мъжът си по IP-то.  Shocked Shocked И такова чудо не бях чувал и такова чудо доживях да видя.
Абе моме, има си стари, класически и къде, къде по-ефективни методи да хванеш мъжът си в издънка. Аз ли да те уча как стават тия работи. Не че не знам, ама сама се сещай, щото съм мъж все пак и не върви сам да се прецаквам като ти давам акъл. Все пак и малко мъжка солидарност трябва да има ...
Зарежи тия IP-та стига глупости... Ти явно искаш да напишеш историята и да си първата в България жена хванала любовницата на мъжът си по IP-то. Разсмя ме наистина искрено. Седя и се смея ... Joy Joy hahaha

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И на мен айпито ми излиза Пловдивско.

# 28
  • Мнения: 7 723
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Това нещо, става ли да ти го пратят от чужд компютър, да записва от твоя какво пишеш и на чуждия да се вижда?
И аз искам тва да знам... Thinking

Боре, не се хили, щото не си сигурен дали това не е точно твойта жена Mr. Green Joy

# 29
  • Мнения: 5 468
Боре, не се хили, щото не си сигурен дали това не е точно твойта жена Mr. Green Joy
Joy hahaha Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт