Момче или момиче

  • 6 086
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 668
Един малък мъж.Незнам къде жо прочетох това"Ако  една жена обича един мъж-то тя го е родила" Joy

# 31
  • Мнения: X
Момиченца имам, няма да ставам свекърва  Twisted Evil

# 32
  • Мнения: X
Много ми се иска да си имам момиченце.На 4Д видеозона обаче не се видя добре защото решихме да си покажем дупето и да се скрием колкото се може повече.Лекарката каза че мисли че е момиченце но не смее да каже на 100% за да не му поникне нещо.Надявам се че по на татайк ще знаем какъв е пола на бебчо.Пък ако не се покаже ще има тъкмо момент на изненада Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 675
За мен не е важно момче или момче, важното е бебенце да има, защото все още не мога да забременея.Когато дойде този момент ще е важно то да се роди живо и здраво, а не какъв е пола му.Естествено съпрузите ще предпочитат момче, за да си играят с него.Не мога да си представя следната картинка -щерка и баща играят на военна игра на компютъра.

# 34
  • Мнения: 668
ами как да не става и футбол играят  PeaceНяма значение то детето си е дете

# 35
  • Мнения: 9 973
момче имам

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имам и момче и момиче  Peace

# 37
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Много исках момченце и си имам един прекрасен младеж. За второто си мечтая да е момиченце.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей.Имаме си момиченце.Аз исках момиченце и мечтата ми се сбъдна.Като дойде време за второто живот и здраве каквото-такова,няма да си го върнем я.

# 39
  • Мнения: 1 674
Не гласувах защото го няма като опция-имам си момче и момиче

# 40
  • София
  • Мнения: 17 592
Исках момиче, но ми се падна най-прекрасно момченце...

# 41
  • Мнения: 5 790
Исках момиче - родих момиче.

# 42
  • София
  • Мнения: 415
Аз исках момиче, а таткото момче. Та сигурно затова имам момче и момиче  Heart Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 891
Искахме момиченце и родих момиченце.

# 44
  • София
  • Мнения: 928
Искахме момченце и сега си го гледкаме  Hug
Пожелавам ти най-прекрасното момиченце на света  Peace

Общи условия

Активация на акаунт