Момче или момиче

  • 6 084
  • 173
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 666
Първият път исках момче и ми се роди момченце. Сега като че ли искам момиче, но все пак над всичко е желанието ми за живо и здраво бебе, пък каквото-такова.

# 61
  • Мнения: 575
Винаги съм искала да имам дъщеричка. Но когато забременях се молех само да е живо и здраво, каквото дойде.
Е имам най-прекрасното момиченце Laughing

# 62
  • Мнения: 90
Исках момиче и имам момиче  Grinning
Докато бях бременна исках само да е живо, здраво и с късмет!

# 63
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Имам две момчета. Вторият път исках момиче, ама пак момче. Да са ми живи и здрави.

# 64
  • Мнения: 7 201
Имам син. Heart Eyes Нямах претенции за пола-само да се роди живо и здраво.
За второто обаче си мечтая за дъщеричка...пък каквото Бог е решил!

# 65
  • Мнения: 2 960
И при двете си бременности исках само едно-да са ми живи и здрави бебчетата,да се появят без проблем на бял свят и да ме радват със сладките си бебешки личица.Това е Peace

# 66
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Имам прекрасно малко момиченце и не съм си мечтала за нищо друго. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 1 522
Много исках да имам момиче, просто не си се представях като майка на момче. И така имам си момиченце. Пожелавам ти и на теб в най-скоро време да си с коремче и да имаш момиченце. Гледам, че годежът е минал вече.



# 68
  • Мнения: 1 085
Да, годежът мина , а за сватба още незнаем кога ще е , може би догодина.Дано дотогава да забременея.Годежът беше прекрасен , имаше много смях защото моя от притеснение изпусна кутийката с пръстенът под масата и баща ми го търсеше  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Промених анкетата и който има две деца може да гласува и за двете.Съжалявам не се съобразих снощи.Гледам че повечето мами каквото поискали такова имат, дано и на мен ми се сбъдне мечтата да си имам момиченце. Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз съм бременна в 6-ти месец и ехографа показа момче. С мъжо искахме много момиченце, но сега така се радвам, че ме рита и че е живо и здраво, че няма значение. Не си го давам и за 2 момиченца Laughing

# 70
  • Мнения: 3 456
Имам момиче.

# 71
  • Мнения: 678
Исках момиче - имам момче (най - хубавото)  Mr. Green
Реших за второ, защото искам момиченце - е доки каза пак мъж  Rolling Eyes
Важното е да са живи и здрави, пък аз каквато съм прокретия, нормално да стана свекърва  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 069
Исках момче и имам момче!

# 73
  • Мнения: 1 121
Aз страшно много исках да си имам момченце и си имам момченце Heart Eyes буквално се разтопих от щастие, когато видяхме пола. За второто също предпочитам да е момченце.

Прави ми впечатление обаче, че почти всички майки тук искат момиченца Thinking

# 74
  • Мнения: 2 090
Исках да имам син,имам го Heart Eyes.Мъжа ми повече искаше момиченце Thinking,ама моето желание явно е било по-силно Mr. Green.А сега и аз вече искам едно stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт