М & БИ - 67

  • 28 446
  • 281
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 804

Сега сериозно се триумя дали да не напусна работа и да си повися малко в къщи.   bouquet



Амал4е-това триумене да не озна4ава ти+ близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm78

# 166
  • Мнения: 468
Цитат
Амал4е-това триумене да не озна4ава ти+ близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm78

Ммммммммм, не, не съм прихванала от форумската болест.  Mr. Green Mr. Green Триумя се защото за и против са толкова многопластови, че просто не мога да реша, по-трудно дори от двоуменето.  Joy

# 167
  • Мнения: 130
Dtti, много ме заинтригува. Ами фамилията Канова арабска ли е или френска? Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 3 804
Dtti, много ме заинтригува. Ами фамилията Канова арабска ли е или френска? Rolling Eyes
ами такава арабска не съм 4увала  newsm78
хаяти я не се стискай  Naughtyами пусни някой ред  bowuu
амал4е ти си направи един тест за всеки слу4ай  Mr. Green,ша по4на и аз като местните-детето ти е голямо ве4е-кво 4акаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 169
  • Мнения: 177
  Честит празник на всички които днес са или имат именници.да са живи и здрави.И ние днес бяхме на Имен ден на бебето на братовчеда.Моите деца като харесаха малката и само около нея се въртят,като си затръгвахме и те като се запазариха да я вземем -не можем да тръгнем.После през целия път и в къщи ме навиват да им родя още един брат или сестра-подлудиха ме..

# 170
  • Мнения: 55

Шиланке , ахлен у сахлен я хабибти.
 И на Ашраф  и жена му да им е честито за Раянчо , не знаех ,че са чакали дете а и кога мина времето тц тц тц. Деси ти пак си в центъра на новините. По рано и аз щях да пиша ,но само "стоп - стоп - стоп" ,че не мога да ви смогна ама ето че ви настигнах.
Жади и Деси много красиви цветя сте изнамерили ,аз нали много си падам по тях,сега една гардения коландря ,че много капризна ,то не бе преварена вода ,капки лимон , хранителни добавки ,зелен камък и т.н. ,но ме зарадва с 4 цвята наведнъж а как ухае ммммммммм
Кате мароки по телевизията даваха кръщенето на сина на Калина и тя говореше на арабски ,има нещо там ,а и се казва Симеон Хасан ,княгинята има слабост към тюрбаните , на какво ви навежда всичко това , Мароко си е чиста арабия.
Така ми се иска да ви разкажа за моят ден днес ,че срещнах една жена на колхозния пазар и аха да я заговоря. Та на този пазар пълно с хора днес а трябваше да напазаря и обикалях много,че голяма разлика в цените и зеленчуците. Точно си избирам домати и преди мен една жена също си избира от същите ,които са като чепка и говори на БГ перфект .В един момент доближава приятелката и и заговарят на арабски , ииииии аз така ми стана хубаво ,бяха на възрастта на майка ми , продължиха да си обсъждат и подминаха.Естествено си задавах постоянно въпроса ,какво ли ще си помислят ако им изпера едно " б-тарафи , мархаба " Joy Joy Joy нали все издирвам някоя жена ,готова да ми преподава арабик, че Варна такъв голям град а няма учители по този език.Аз не искам да го зная перфектно ,но поне да си проличи голямото ми желание да го науча. За протокола - едната жена беше в черно а другата имаше много красив медальон с изписано Аллах на арабски. Няма ли да се разпознае някоя от вас.
Раче от Дамаск - Сирия е лекарят Мазен
Лили това за веждите сериозно ли,много интересна тема а и нали повечето неща са свързани с умисъла с който го правим.И аз имам едни кривички зъби и все се страхувам да отида да ги коригирам ,за това пък рядко ще ме видите с широка усмивка  Joy
 
Някой беше питал преди време за Ибрахим ,я вижте за този ли става на въпрос, в албума ми има една снимка

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 01:48 от hayati

# 171
  • Мнения: 800
Добро утро Simple Smile
Хаяти, много по нощите се разписваш Hug Не събра смелост значи да заговориш жените Embarassed  Ела в Сф, на момчето близък е преподавател в Софийския по арабски и май че и кюрдски преподава.  Хубаво е човек да знае език, но на мен вече не ми се занимава, жена на възраст съм, къде тепърва да се затормозявам. Миналата година ходех на испански, но и него пратих по дяволите, да си правят компания с италианския, френския и турския дето зарязах Embarassed Laughing  То ясно и арабски няма да науча, кюрдски разбирам, но не говоря Rolling Eyes

Деси, а така, това с червения килим беше добре, дай от него още няколко метра ( за около 4 стълбища) да си ги подменя тези в нас Wink

Амал, и аз вече взех да  се чудя за работата и все не мога да се начудя newsm78 Толкова съм изморена, обаче остана ли за повее от 2-3 седмици в къщи и ще умра от скука. Ако можеше на половин ден... Twisted Evil  И зависи от настроението ми, ту решавам, че сега е момента да правя кариера,но в следващия момент всичките ми амбиции се изпаряват и ставам една отпусната и лежерна, в безтегловност направо Crossing Arms  Миналата година поставих рекорд по командировки, 3 седмици месечно бях някъде си и се скапах, изморително ми е пътуването и срещите с хора Embarassed  Rolling Eyes Добре, че сега с тия световъртежи си имам основателна причина да отказвам, но ми е много чудно като почнат колегите да се карат кой по-напред да ходи командировка, какво се радват толкова, не ми е ясно newsm78

Лили, за първи път чувам това за предните зъби Rolling Eyes С какво са ги раздалечавали, звучи болезнено Sick  А това със стикера бисмилля  ooooh!

Сабинка, на детска градина ли сте днес?

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:13 от Шилан & Шиар

# 172
  • Мнения: 468

Цитат
амал4е ти си направи един тест за всеки слу4ай  Mr. Green,ша по4на и аз като местните-детето ти е голямо ве4е-кво 4акаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мани, мани, че родата напира яко, ама не сме готови пусто, нито аз нито мъжа.  Crossing Arms Те ни гласят за 5, а сме само на едно.  Tired Викам му другите 3 евентуално (ако се решим на второ) ще трябва да са от друга жена, няма да съм репродуктивна до 50 години я. Joy

Кате, напълно те разбирами за отпуските и за колебанията с великата кариера. Ако можеше на половин ден дето викаш. Ама на половин ден с половин заплата Shocked, което все пак е нещо. По същия начин и аз така - ту решавам, че ще правя кариера, ту решавам, че ще се посветя на фемилито. Нема спасение....Трябва някой или нещо (като фактор) да ме ритне отзад, та да реша.  Joy

# 173
  • Мнения: 216
Сабах ал хейр-само за малко -чашка кафе и сахан(чиния) тамар(фурми)-подслаждане и събуждане-в едно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Амалче ,Добре дошла Heart Eyes-разказвай още  bouquet-във Велинград е пълно с т.нар. помаци-много добри и красиви хора-навремето с нашите често ходихме на почивка там и в Батак-природата е незаменима-а народа все в София драпа да живее Crazy

Лиле-веждите не е грях да се коригират-стига де не се стремиш да привличаш  непозволени погледи-щото то и с боядисването е същото-при шиитите(в Ливан и Иран)коригирането на вежди е позволено-но не и прекаляването-и пак намерението-ако го правиш най-вече за своя съпруг,а не да впечатляваш младежите Crazy
-операции за разкрасяване са харам,но ако има зравословна причина ,знаеш,че не са-примерно изтегляне на мазнини от бедра и корем,които пречат на нормалната функция на тялото са позволени-за носа ще погледна сайта на някои от религиозните водачи за справка newsm78-има изключения...За Иран-не знам какво правят с телата си иранските жени,но като държавна политика и следване на Ислямската идея за свобода на нацията и независимост -Нямат равни сред нито една мюсюлманска държава-знаеш-колко отсояват ненамесата на запад и щатите в техните дела Heart EyesТова е по- важно за Аллах(сат),защото е свързано с бъдещето и съдбата на хората,отколкото дали някой си скубе веждите или не-
ако човек размишлява правилно и живее с идеята на Исляма знае,че положеното усилие в името на доброто е по-добро от безупречното ислямско облекло ,но пасивността в това,което се случва със света около нас
-значи-коригирай си веждите без притеснение-правиш го за своя мъж-да те харесва-а това е нещо добро Heart Eyes-е все пак ако не ти е трудно разбира се -дай някакъв линк или цитирай този хадис,че аз нямам Sad-пък да видим и помислим над него-нали сме си сестри- Heart Eyes

Шиланке-жабясахме без теб welcome

Хаяти-ти пък били ти криви зъбите-много важно-в някой случай е симпатично-моя човек има племенница-на моя възраст много красива и има един крив зъб,но както каза моя човек,много и отива-наистина като се усмихне -със зелените си очи,в едно от което има видимо кафяво петънце-наистина никак не стои грозно-напротив някак нежно-то не е чак да бие на очи- Heart Eyes

Магда-хващаш ли се да им родиш една сестричка на младежите Wink

Сабинка -прати ли децата на градина Heart Eyes

Деси-аз ако забременея с тройка близнаци Sick-бих се зарекла,че първото ще носи името на Пророка(сас)-Мохаммед-какво по-хубаво от това-а другите както си реша  Heart Eyes-но сега ние малко като "Нероден Иванчо "я караме Joy-хайде да стане работата пък имената лесна работа Wink

Тони-да не се сърди твоя човек,че те учим на лоши думи-трябва да дойде да живее малко тук и ще видиш как таз дума неволно ще се изхлузи от устата му в случай на пререкание с някой арабомразещ наш сънародник-аз преди съм я чувала от моя-но и смешно ми е било Joy-не сериозно ако съм арабин и някой тукашен ме нарече тарамбук- Closeне зъб ще му кажа ,ама и зъб на Магаре ще му покажа Joy Joy-не може така hahaha
ей да не ме вземете за някоя простачка,аз от горчив опит така говоря Sad

Другарче-ама кажи ми точно как направи формата на погачата Heart Eyes

ей,хора -работа имам-пак ще ви пиша


Свеар и Светле зх-пишете де-  bouquet

Снежна-как е бебо Heart Eyes

Жасмин-добре ли си-видя ли Зейтуни колко е активна в АБВ-то-ейии-много ме дразнят тия дето плюят по Исляма и арабите само за да се правят на интересни и да си чешат езиците Confused

Забравих да кажа,че днес в Ливан има голяма стачка предвид поскъпването на всички цени-този народ въпреки войните и проблемите ,непрекъснато си търси правата,а тук от лятото до сега всичко стана двойно по-скъпо,обаче народа си трае и купува Sad-много сме послушни Sick

# 174
Водно цветенце (лилия), така е с момиченцата, аз отсега тренирам поглед "зла тъща" и "глас меден загорски" да стряскам обожателите  Joy . Жалко, че майка ти ще пропусне партито за завършването, но пък ще може да нагушка и нацелува двете кукли (майка ми глезоти Алекс безобразно и постоянно ми обяснява как внучетата са по-мили от децата  Grinning ). Хабибито работи неуморно (надявам се  Sunglasses) и прави планове да идва, за сега звучи много сериозно, но аз съм на принципа око да види, ръка да пипне, а и ти сама каза че еджипшъните са големи омайници, хеле пък във виртуалното пространство, та съм на стенд-бай  Whistling. Чакам и се се надявам и в реала да е това за което се представя и най-важното - да не побегне обратно към самолета като ме види на живо   hahaha
Щом промяната на външния вид в исляма е грях, в това число и скубането на веждите, ами грима не е ли също промяна на външния вид? newsm78
Иначе много ми харесва начина по който арабките очертават очите си, ама с техниките на гримиране съм малко скарана, а арабският грим ми изглежда доста сложен за почина "направи си сам".
Амал много хубава почивка сте си направили. За съжаление е рядкост в България да се почувстваш глезен и обгрижван от персонала на по-големите хотели, браво на хората, които са ви обслужвали, може ли координати на хотела  Simple Smile .
Шилан и Шиар дава ли уроци по арабски този ваш познат? Аз съм още по-на въраст от тебе  Wink, но човек се учи докато е жив, а колкото повече се запознавам с арабската култура, традиции и музика, толкова по-интересно ми става и ми се иска да науча поне на елементарно ниво езика, така че приемам препоръки за добри преподаватели. 
Кате Акхтал, пиле шарено, кацна ли вече в България или още фъркаш към нас в ритъма на мезуед ?

Момичета, стряскате ме как хич не си играете надребно - няма едно, няма две, направо за тризнаци си правите плановете  Shocked  Joy

# 175
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро! кате1, има ли още военни подмолни действия в тила на врага? Crossing Arms
кате2, как си, стигна ли до софето? Peace Hug
лили, ето това е щастие, баба да ви дойде на гости!не знам откога не си се прибирала, или родителите ти не са били у дубайско, но поне ти ще имаш много време за вас си!а за децата е супер, баба глези, дава, разрешава! аз тука в момента водя тиха война, 4е линда е станала диктатор и лошото е, 4е те не разбират какво ги 4ака!едва се измъкнахме в4ера от един магазин за обувки, ходи даже в склада им и си избра дамски обувки с висок ток като за бал!
да не кажа за 4анти4ките с бродерии и пайети! не мога да правя оглед ве4е на магазините, защото става истинско изпитание за мене или продава4ите! Naughty
как се справяте с исканията на малките девойки? newsm78 newsm78 newsm78
дуа, и в ливан ли се по4на? много плашещо ми изглеждат нещата за в бъдеще, не знам какво  могат да направят ве4е, побъркаха я тази планета!но на всеки 10 мин да умира едно дете от глад зву4и от4айващо!

# 176
  • Мнения: 610
Привет хубавици   bouquet
Кате на градина са малките, да, пак отначало, Теди толкова много плака сутринта, така ми се е свило сърцето  Sad  добре че беше Магдето  Heart Eyes тя ми се обади когато ги оставях та пихме кафенце и молко се разсеях, а Йоана тръгна с желание, но като влезнахме вътре и тя се разплака, питам я - ти сега защо плачеш, нали ти харесва тук и тя - ами заради Теди, нали ми е брат , да поплача малко с него и аз  ooooh!  и после ми каза - мамо, спокойно , аз ще бъда до него, ти отивай да си пиеш кафенце  Heart Eyes
Амалче  хареса ти на Велинград значи  Party  аз много обичам да ходя там, близо е до нас, преди да се омъжа си ходех често, и ходехме с приятели на Велинград на кафенце или по ресторанчета, ние имаме и вила в една местност Юндола, е там е приказно, но за съжаление от доста години вече не ходим там, на няколко пъти я разбиваха и крадяха всичко, легла, печки........ накрая баща ми се отказа да правим всичко отново, а за пътя, вярно е кофти , а завоите са ужасни, когато бях малка спирахме на няколко пъти по пътя , че ми ставаше лошо  Whistling     ех  колко красиви спомени имам от местата около Велинград, затова нямам търпение да дойде края на май и да заминем, представи си какъв чист въздух дишат там децата ми и на каква чудна природа се любуваме  Flutter малките там са толкова щастливи  Heart Eyes
Дуа мерси за кафенцето и фурмите  Heart Eyes  помаците са много добри и кротки хора, имаме приятели с които години наред се виждаме и лятото ни носят кофички с боровинки и си правим сладко , Батак, Доспат, Сърница и Циговчарг са ми любими места, наистина природата е незаменима   bouquet  и моите очи са зелени и аз имам кафяво петънце на едното око  Simple Smile  и преди ми беше писнало да ме питат- оле, ама какво ти е на едното око  Whistling
Снежна и Жасмин  как сте  Hug
Дезъртке къде се губиш, красавице  Heart Eyes
Хаяти  и аз много обичам цветята, обаче за съжаление тук в апартамента имам сама 3 саксии, палмички, няма място, обаче за сметка на това пък при родителите ми имаме много, и голяма градинка с цветя, лятото ще им се радвам,
заповядай за теб, един красив букет  Hug Party

Лек ден на всички   bouquet

# 177
  • Мнения: 468
Абра, нямаш грижи, но да не звучи като реклама. Затова на лични.  Peace Хората наистина бяха много любезни. Учудващо предвид мрачните физиономии в любимата ни столица.   Close
Марси, голяма работа е Линдичка, ще им види сметката на баби и дядовци.  Hug
Дуа, гледах, че имало и антиправителствен митинг днес в Ливан.
Обаче кризата в световен мащаб е голяма. Щом дори една от най-големите швейцарски банки е обявила банкрут и е съкратила 5300 служители.... Sick
Явно спасението е в дивата гора с първобитните оръдия на труда. Те поне няма как да изпаднат в кредитна криза.  Joy
Сабинка, точно от Юндола объркахме пътя.  Mr. Green Много хубаво място, ама ми стана жал за хорицата - такива едни отрудени, но бедни. Продават мед и овче мляко, ние спряхме да си купим, а познатия дето ни караше си удари колата в една тел, изподра я цялата. Аз му викам има и положителна страна - поне помогна финансово на други мюсюлмани, а той така #Crazy #Crazy Сигурно ме помисли за луда.
Малкият от емоции пак нищо не яде, освен дюнери разбира се. За закуска, за обяд, за вечеря. А ядене имаше толкова много, ама какв дасе прави, мое си е диването....Искам един път така да го видя, че яде без мяра и от всичко.  Shocked

# 178
  • Мнения: 689
Мархаба арабски красавици!

Абра-хич им нямам вяра на тез масрита NaughtyДано твоя да е сериозен,че моите приятелки все разочаровани остават,отчайвам се вече и съм много подозрителна,всичко си го изкарвам на моя,горкия Simple Smile
Така като те гледам,машАлла-хич няма да избяга обратно,даже ще забрави за работата и дубайско Party
Кари много обича египетската си баба,моята майка не я помни и каза,че иска другата си баба.Когато беше на 2 год майка ми изцяло се грижеше за нея през ваканциите,а ние с моя се развявахме из Монтана и околностите като все едно сме гаджета:свободни и без мрънкащо бебе,ех дано и сега е така!Ходи ми се на кино,да плуваме нощем в морето,да сме си само двамата Heart Eyes
Ако твоя ще идва-да си резервира полета от рано,че не знам защо цяла БГ се е втурнала да идва в жегата в Дубай!

Марси-вече на токчета ли сте LaughingАз пък обичам гърли момиченца:нежнички и красивички,не мъжкарани.Вярно е,че бабите глезят,особено майка ми толкова се привърза към Кари,не сме се виждали от 2-3 години,вече не помня.
Линдичка ще командва зет ти,горко му!Какво стана с плановете за БГ?

Шилан-за зъбите не знам,но ще питам.Явно е било модерно предните да са с ,,дупка,,смятало се е за признак на красота сигурно.Те хора с естествена такава 1 год носят шини,за да коригират,а пък тия араби някога кой знае какво са правили,нещо твърдо са слагали явно.
Ти какви са тези колебания за работата ти?Мислях,че си доволна,въпреки проблемите,я се стегни,поне работата да ти носи радост,Хасакето го забрави!

Дуа-ако ми намериш д-во,че не е харам да си скубеш веждите-много ще те обичам Grinning
Аз разбира се много съм се интересувала,както и много други жени.Това е често задаван въпрос към шейха по тв.За съжаление не съм чула нищо по-различно от ,,харам е,,
Това,че го правиш за мъжа си-не става,то е на същия принцип като с перуките и удълженията за коса:харам са и не може да си слагаш перука дори за да си красива за мъжа ти,освен ако имаш здравословни причини(оплешавяване и др.)Няма прекаляване,малко или много,поне при сунните.За хадита ще питам една приятелка.
За пластичните оп съм съгласна,когато е по здр.причини-може.Напр.ако на една жена и е отрязана гърдата заради рак напр.не е харам да си сложи силикон.Също знам,че ако корема е увиснал след раждания,също може да се коригира,за целулите не съм чувала и не знам.По такива сериозни въпроси най-добре е да се консултираме с поне 2-ма шейхове,които са на ясно.
За зъбите Хаяти-според мен не е харам изправянето,не съм сигурна,но ще проуча,защото и аз искам да си сложа венери,не само там където имам нужда Simple SmileДа знаеш,че изправянето е дълъг и болезнен процес,имах колежка-филипинка,която имаше мост от вътре и ходеше да и го затягат,след всяко затягане:няколко дена с главобол и само на течности.Около година отнема май.

Катя марок-и на японски ли си говорите у вас CrazyКъде си го учила този японски?

Амал-ти ме шашна с транс.оп.в Иран #CrazyАз знам за един случай и се чудех как така са разрешили,а то обичйна практика било Rolling Eyes
На юнака ти сигурно му се е отворил апетит заради чистия въздух,какъв би беше маршрута на ваканцията,май екскурзия сте си направили!

хора стига с тези близнаци и тризнаци,не са майтап тези числа Crazy

# 179
 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Здравейте сладурани и от мен. Много шукран за темата. Позволете и на нас да се включим.Ние живеем в БГ, но нашия тати е от египет.имаме си двама юнаци: Карим - 5г. и Рами - 1г.и6м.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт