za sterilizatorite

  • 1 287
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз ползвах стерилизатор на Чико, който е за легнали шишета само. Не виждам какъв е проблема, че шишетата ще са легнали.
newsm78

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Аз съм със стерилизатор на Чико за микровълнова и спокойно парата си стерилизира, вкл. помпата и шишета на Авент. То си е една кутия Peace

# 17
А някоя мама ползвала ли е електрически стерилизатор на Чико? Чудя се дали да не си купя такъв, но ми се стори доста евтин, та затова се зачудих дали са хубави.

# 18
  • Мнения: 160

Аз използвем едни пласмасови торбички на Медела (за микровълнова) и ми е много удобно. Не знам дали ги има в БГ

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Определено трябва да са прави. Идеята е, че водата на дъното се изпарява и всъщност стерилизира парата, която влиза през отвора, насочен към нея.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 182
Е тя парата, затова е пара, че да изпълва цялото пространство и да навлиза в шишето на където и да е насочен отвора.

# 21
  • Мнения: 6 274
Е тя парата, затова е пара, че да изпълва цялото пространство и да навлиза в шишето на където и да е насочен отвора.
Подкрепям.  Peace

# 22
  • Мнения: 172
Аз съм със стерилизатор на Чико за микровълнова и спокойно парата си стерилизира, вкл. помпата и шишета на Авент. То си е една кутия Peace
Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 522
Няма никакво значение това, че шишетата са легнали - парата прониква навсякъде.


Общи условия

Активация на акаунт