Инсулт- сблъскване с тази болест. Моля споделете

  • 226 104
  • 767
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 612
Само да споделя,
Женицата беше 2-3 дни в реанимация за сърцето и на 30.10 се предаде.
Дано е на едно по-хубаво място ,където няма болка, мъка и всичките земни нещастия. Тя беше един борец в живота и прекрасен човек. Много я обичаме и страдаме за нея. Не е вярно, че времето лекува.
Благодаря на всички, които ми вдъхваха надежда.  Hug Бъдете живи и здрави! Hug

# 181
  • Мнения: 14
Здравейте!
Нз дали тук трябва да пиша,но съм мн отчаяна.
Дядо ми получи кръвоизлив в мозака и го приеха в Хасково в окръжна.
Активен е говори и нищо няма парализирано.Чакахме да се подобри за да го закарат в Кърджали на ядрено магнитен резонанс в сряда но е получил още един кръвоизлив на тила.Аз ходих в интензивното говорих с него каза ,че главата го боли,успокоявам го ,но мн ми е притеснено.Днес са го проместили в нерво хирургия.Звъня на доктори ,но никой не казва нищо.Чакали го да се пооправи за да го закарат в Кърджали.
Мн се моля ако някой от тук е преживял нещо такова с близък да ми каже какво се е случило?

# 182
  • София
  • Мнения: 331
Най-добре е всички изследвания да се направят на момента. Действайте бързо, щом е в готовност да пътува да му направят ЯМР. Търсете лекарите постоянно и се интересувайте.
Моя баща като беше в болница ходих всеки ден в определеното време за инфо от лекарите, четох в интернет, но наистина не бяха много словоохотливи и трябваше да се образовам от външни източници;.
Баща ми като получи инсулт, аз дори не знаех, но го закарахме в спешното /в София/  и всичко му направиха наведнъж. После човека беше много неадекватен и аз много се бях отчаяла, но след известно време се възстанови напълно.
Успех  Hug

# 183
  • Мнения: 14
Благодаря ви!
Дядо е по-добре.
В четвъртък живот и здраве ще го карат на ЯМР.Дано няма усложнения и всичко е наред.
Вече не е в интензивно.Преместен е в нерво хиругия.Позволиха ни един човек да остани при него.

# 184
  • Мнения: 2 351
Здравейте, нахлувам в темата ви с молба за помощ.
Може и да сте го обсъждали, но нямам време да проследя цялата тема, за което се извинявам.
Детето ми е след инсулт - с пареза в ляво. Пробвал ли е някой влизане в барокамера и има ли подобрение на състоянието?

# 185
  • Мнения: 9
zdr moliavi  za pomo6  poly4ix insylt i ydar  predi 3 godini   bolime mn rakata ne moga daia dvija imali nikoi kat moia problem  molia za pomo6
 newsm78 bowuu

# 186
  • Мнения: 1 612
zdr moliavi  za pomo6  poly4ix insylt i ydar  predi 3 godini   bolime mn rakata ne moga daia dvija imali nikoi kat moia problem  molia za pomo6
 newsm78 bowuu

А защо не се обадиш на доктор и да потърсиш професионална помощ? Тук във форума не може да ти се помогне, защото може да има хора след инсулт, които да ги боли ръката, но да са различни случаи от твоя.
Според мен консултирай се с лекар. Peace

# 187
  • Мнения: 25
Майка ми получи инсулт преди 5 дена.изписаха я вчера.едно от лекарствата й е сомазина но го няма.нямало внос и онлайн не мога да го намеря да поръчам.шах и мат

# 188
  • София
  • Мнения: 331
Няма ли заместител  newsm78
Може би трябва да кажете на лекаря, може да изпише нещо друго.

# 189
  • Мнения: 11 737
Най-добре се свържете с лекуващия доктор, за да смени лекарството.

И се чудя защо масово се предписват лекарства, които са спрени и няма внос, не само за конкретния случай.

# 190
  • Мнения: 1 253
Здравейте, спешен ми е въпроса. Възможно е майка да е получила микроинсулт, не знам в коя клиника в София спешното е адекватно.

Моля, ако имате впечатления, пишете бързо

# 191
  • Мнения: 1 253
Токуда или бившата окръжна?

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Майка ми получи инсулт преди 5 дена.изписаха я вчера.едно от лекарствата й е сомазина но го няма.нямало внос и онлайн не мога да го намеря да поръчам.шах и мат


Скоро купувах "Сомазина". Нямаше го налично, но го доставиха от склад. Опитай в друга аптека или се свържи с лекуващия лекар. Адекватното лечение е много важно за възстановяването.  Peace


Нямам наблюдения над болниците в София, но те съветвам да отидете възможно най-бързо. Стискам палци всичко да е наред!

# 193
  • Мнения: 1 253
Те бяха на разходка със сестра ми извън София и сега пътуват насам. Имам малко време да избера спешното.

# 194
  • Мнения: 45
Може би вече е късно за отговор, но Национална Кардиологична Болница (бившата трета градска) бих препоръчала от опит. Дано всичко е наред с майка ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт