За съчетанието при летните дрешки - въпрос ?

  • 1 962
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 172
Гледам да спазвам. Всичко зависи от времето, повода и настроението. Харесват ми разголени мадами, но облечени с вкус и стил.

# 16
  • Мнения: 2 491
И аз спазвам това правило, просташко ми е като оствавя всичко на показ, но това си е мое мнение.

# 17
  • Мнения: 2 172
И аз го спазвам  Peace Много по-стилно е,иначе би ме глождило  Thinking А и обикновено акцентът ми е  на "горния етаж"  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 9 092
А къси рокли носите ли?

# 19
  • Мнения: 2 388
А къси рокли носите ли?
Аз нося. Обожавам ги - къси и черни. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 9 092
С теб сме от една партия, ясно Laughing
Интересно ми е момичетата, които слагат акцента върху долната или горната част от облеклото, как гледат на късите рокли, допадат ли им?

# 21
  • Мнения: 2 388
И на мен ми е интересно. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 31 172
Колко къси? Joy Peace Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 388
Да покриват дупето поне. Laughing

# 24
  • Мнения: 9 092
Или т.нар. "подгъзник" Crazy

такива разголени чудесии вече рядко слагам, напълнях малко и не ми стоят добре, но при една нормална фигура няма нищо лошо и неестетично да се носят такива ефирни дрешки през лятото. Всичко с мярка, разбира се Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 388
То си е и доста опасно да си с рокля с такава дължина.  LaughingЯ се объркаш да си вдигнеш ръцете, я ти се е видяло д....о. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 630
За конкретни правила не знам, но аз не обичам да се разголвам много така или иначе. Позволявах си повече, когато бях свободна и без дете. Сега ми е неудобно

# 27
  • Мнения: X
Не знам,май не. Но пък ако случайно се окажа обута в чорапогащник, гледам да съм с дълъг ръкав.

# 28
  • Мнения: 446
Сега чувам за това правило. Старая се да не изглеждам кичозна и с виждащо се дупе. Но пък и лятото всичко е позволено. Поразголвам се Mr. Green

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Или т.нар. "подгъзник" Crazy

такива разголени чудесии вече рядко слагам, напълнях малко и не ми стоят добре, но при една нормална фигура няма нищо лошо и неестетично да се носят такива ефирни дрешки през лятото. Всичко с мярка, разбира се Simple Smile
Носила съм, обаче пак са били по-затворени горе.

Общи условия

Активация на акаунт