E-bay тема 7

  • 45 493
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 414
Кога изписахте три страници     bouquet?

Днес имам рекорд по бързина на доставката - получих пратката от Англия, изпратена  на  7 май  Heart Eyes.
На мен са ми изпращали в понеделник и във вторник съм си ги взимала(от Англия) Peace
наистина доста бързичко Shocked
Но оттам вече не взимам нищо,много ме скубят за пощенски,а и последния път получих очила,ей така бяха пуснати в един доста голям кашон,добре че не се бяха надраскали,в американския понякога доставката излиза по скъпичка ,но пък комуникацията им е супер Peace

# 46
  • Мнения: 3 576
Момичета,
да се похваля: дойде ми една пратка от charminglove, чакам още 2. Сега получих 2 комплекта - нещата са страхотни като изработка, ще ги снимам по-късно.
Поръчката е от 26.04, на печатите пише, че са тръгнали от Хонг-Конг на 01.05.

Притеснява ме, че имам по-ранна поръчка от 23.04 и тя не ми фигурира в историята на покупките в e-bay, но пък я има като плащане в PayPal....
Сега не знам да изчакам ли още малко да дойде първата или да му пиша, и защо не ми се появява в e-bay????

Ето ги: http://images25.snimka.bg/005818142-big.jpg

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 18:26 от Nadia79

# 47
  • Мнения: 617
Бях си запазила магазина на китайчето със среброто във favorites, пък сега като се опитам да вляза казва Sorry, this store does not exist. Някой знае ли защо така  newsm78

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 849
Някой знае ли за колко дни идва  пратката от Канада?

# 49
  • Мнения: 4 422
запис  Grinning
Durango  Laughing  Peace

# 50
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Nadia79,Да не би синковеца ти да има РД?Ако е така да е жив и здрав.
Нещата са страхотни.Аз имам 2 да получавам и още 4 които чакат да ги платя...  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 655
И аз днес получих сребро от charminglove платено на 26.04 и още едно от друг продавач пак платено на 26.04

# 52
  • Мнения: 3 576
Илонитка, мерси  Hug
ама съм забравила да сменя лентичката.
Р.Д-то беше миналата седмица Simple Smile

# 53
  • Мнения: 583
имам едно питане: как пускате диспут Embarassed. един тарикат не ми изпрати стоката и обеща да ми върне цялата сума, но не ми върна нищо-та затова питам Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 655
Аз реших да сложа положителни оценки и на двамата продавачи само, че  в момента не мога -This user is no longer registered on eBay.

# 55
  • Мнения: 1 140
имам едно питане: как пускате диспут Embarassed. един тарикат не ми изпрати стоката и обеща да ми върне цялата сума, но не ми върна нищо-та затова питам Embarassed

Като влезеш в My ebay отляво е менюто, най- отдолу има Dispute Console

# 56
  • Мнения: 583
Благодаря! Отворих го! Peace

# 57
  • Мнения: 414
Момичета днес платих едни обувки 120 долара+пощенски 20 долара до БГ,сега продавачът ми иска още 40 долара,пише ми вие трябва да платите още 40$,аз ще ви пратя още един инвойс.
Сега му отправих запитване защо??? Thinkingнякой да му се е случвало нещо подобно newsm78

# 58
# 59
  • Мнения: 414
Човекът си иска 180 долара и това е,мога ли да направя някакво оплакване до ебей или да му поискам да анулираме"сделката" newsm78
Ще мога ли да си върна тези 140 долара обратно,ако поискам анулиране или нещо подобно

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 22:39 от wiwian

Общи условия

Активация на акаунт