Фаянс в Бургас

  • 23 833
  • 45
  •   1
Отговори

Здрасти на всички!

Кажете ми моля къде в Бургас може да се купи хубав фаянс за баня, щото май изборът не е много голям. За Мартинели чух не много добри мнения.
  bath

# 1
# 2
  • Мнения: X
Краснодар е 1 огромна улица с множество магазини за теракот и фаянс. Ако нямаш време за обоколки- магазин Качика- срещу хотел Космос !!! От там пазаруваме ние !!!  Peace Peace Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 495
На Антим 1 до Адониса в една къща има магазин с доста интересни неща.Не препоръчвам Черком!!

# 4
Това нищо не ми говори. Я дай инфо Laughing

Ако нямаш време за обоколки- магазин Качика- срещу хотел Космос !!! От там пазаруваме ние !!!  Peace Peace Peace
И аз мисля да прибягам дотам.Дано да има по-интересни предложения.

# 5
  • Мнения: 2 388

Конкуренцията на Качика - Ясен Ангел Янев. Simple Smile Да не те излъжа само, но мисля, че се намираше някъде до мебелната къща. Малко съм скарана с улиците извън центъра на Бургас. Mr. Green

# 6

  bouquet
Да чух нещо за този район- сигурно е същото.

# 7
  • Мнения: 2 388

  bouquet
Да чух нещо за този район- сигурно е същото.
В нета ми дава - складова база Славейков - Промишлена база.
Дано на теб ти говори нещо. Mr. Green Аз засрамено наведам глава. Embarassed

# 8

Намерих адреса на картата- до търговската къща и близо до магазин ЗОРА.
Аиде ще видя и там-дано има нещо интересно, че ме заболя главата #Crazy

# 9
  • Мнения: 2 388

Намерих адреса на картата- до търговската къща и близо до магазин ЗОРА.
Аиде ще видя и там-дано има нещо интересно, че ме заболя главата #Crazy
Незнам какво търсиш точно. На първо място дай ориентир, като цена.
Така ще има по - добри съвети. Peace

# 10
То аз ако знаех какво търся Wink

Ами да е първо качество, да е от новите модели с декорации, цената да  се ядва( не най - евтиното ) и така.
Смятам , че няма смисъл да гледам модели в нета и после да ги търся като луда из магазините.
П.С И не ми се смейте на обясненията.

# 11
  • Мнения: 85
На ъгъла на Гладстон и Сан Стефано...много добър фаянс

# 12

 smile3525 
Palawata monahinq мерси за помощта. Харесах си баня от АСМ.Хубав шоурум са спретнали.

Айде имаш една почерпка от мен cheers

п.с. Няма да е зле да ме светнете къде има душкабини с матирано стъкло щото в асм-то няма).

# 13
  • Мнения: 721
IdealStandard Vidima-imat golqma mostrena zala na ulizata na praktiker, no ne moga da dam to4en adres

# 14
  • Мнения: X
На ъгъла на Гладстон и Сан Стефано...много добър фаянс

Подкрепям. "Никмар" имат страхотен фаянс, както и аксесоари за санитарни помещения.

Колкото до Мартинели...  Чувала съм, че трябва много точно да се изчисли квадратурата когато си купуваш от тях, тъй като ако ти се наложи да си купиш втори път  винаги имало разлика в цветовете на един и същ артикул.

# 15
  • Мнения: 2 388

 smile3525 
Palawata monahinq мерси за помощта. Харесах си баня от АСМ.Хубав шоурум са спретнали.

Айде имаш една почерпка от мен cheers

п.с. Няма да е зле да ме светнете къде има душкабини с матирано стъкло щото в асм-то няма).
И на мен това ми е любимото "магазинче". Simple Smile Ще чакам една голяма боза от теб. Simple Smile
По - късно ще гледам да ти дам информация за душ кабина, но ще искам и баничка за услугата Naughty Laughing

# 16
  • Мнения: 721
санита идеал-бургаср к/с славейков
ул. янко комитов тел.810614

# 17
санита идеал-бургаср к/с славейков
ул. янко комитов тел.810614

Мерси и там ще хвърлим едно око

# 18
  • Мнения: 229
Обиколила съм целия град. Единствено в Никмар намерих хубави, качествени и красиви плочки  Naughty. Другите магазини продават от баналните, ако искаш нещо оригинално иди там. Повечето са им скъпички, но има и на доста добри цени.Черком също имат много хубави неща но цените са им много високи.

# 19
Обиколила съм целия град. Единствено в Никмар намерих хубави, качествени и красиви плочки  Naughty. Другите магазини продават от баналните, ако искаш нещо оригинално иди там. Повечето са им скъпички, но има и на доста добри цени.

А колко скъпички горе-долу, че нямам много време да обикалям? Blush

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
Мастърхаус - нашия от там го взехме.

# 21
  • Мнения: 229
Обиколила съм целия град. Единствено в Никмар намерих хубави, качествени и красиви плочки  Naughty. Другите магазини продават от баналните, ако искаш нещо оригинално иди там. Повечето са им скъпички, но има и на доста добри цени.

А колко скъпички горе-долу, че нямам много време да обикалям? Blush

Точно не се сещам, със сигурност бяха над 60- 70 лв, щом от Никмар за 40 лв ми се сториха направо евтини Tired.
Имат и на цени околко 25-30 лв , но за второ качество.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 620
ИСКАМ ДА СИ КУПЯ НАЙ-ХУБАВИТЕ ПЛОЧКИ ЗА МОЯТА КЪЩИЧКА НО ОТ КЪДЕ?

# 23
  • Мнения: 85
ИСКАМ ДА СИ КУПЯ НАЙ-ХУБАВИТЕ ПЛОЧКИ ЗА МОЯТА КЪЩИЧКА НО ОТ КЪДЕ?
Никмар - на ъгъла на Гладстон И Сан Стефано

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 620
НЕ СА ЛИ СКЪПИ  ТАМ АЗ НЕ СЪМ ВЛИЗАЛА  В ТОЗИ МАГАЗИН НИКОГА

# 25
  • Мнения: 2 388
Нали искаш най - хубавите. Тогава ще трябва да си приготвиш повече пари.
Въпреки, че не винаги цена - качество си отговарят.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 620
АЗ ИЗБРАХ ЧЕРКОМ ТАМ ИМА УНИКАЛНИ НЕЩА Grinning

# 27
  • Мнения: 451
Виж и в Гранити Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 620
Това обикаляне ме обърква много  Shocked

# 29
  • Мнения: 163
Аз нашите ги взех от КАИ и там има доста голям избор

# 30
  • Мнения: 40
Нашите са от Masterhaus, но не от страничната сграда, която е само за бани, ами от самия магазин. Аз съм доволна остава майсторите да се справят добре Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 388
Нашите са от Masterhaus, но не от страничната сграда, която е само за бани, ами от самия магазин.
Че страничната сграда не е ли шоурума на АСМ? Или се бъркам?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 620
Мисля че не.Сега си харесах плочи с камъни сваровски ,но незнам заслужава ли си?

# 33
  • Мнения: X
Аз купих фаянаса за банята от Мартинели, което не ви препоръчвам да правите. Честно си казвам, че съжалявам. С нищо не е по-добър от другите, само парите са му много. Да не разказвам за лошото облсужване в магазина. Имам чуството, че  плочките са китайски. За антрето намерих един магазин, в който открих страхотни неща на нормални цени. Магазинът се намира точно до стадион Черноморец. (преди беше заведение това помещение). Хората си казаха, че теракота е китайски, но е толкова здрав, че майстора неможеше да го режи с машината. От там взех и за кухненския кът, така поне като падне чаша нямам притеснения, че ще се начупи Simple Smile
В 1000 бани, които са до магазина на Мартинели в посока Меден рудник също има богат избор.

# 34
  • Мнения: 2 388
Аз купих фаянаса за банята от Мартинели, което не ви препоръчвам да правите. Честно си казвам, че съжалявам. С нищо не е по-добър от другите, само парите са му много. Да не разказвам за лошото облсужване в магазина. Имам чуството, че  плочките са китайски.
В повечето случаи не е само чувство, котайски са си. Laughing И са с доста лошо качество.
Последната баня, която видях беше правена с "безфугови" плочки, които бяха с такова качество, че се бяха получили фуги.

# 35
  • Мнения: X
Хората си казаха, че теракота е китайски, но е толкова здрав,


Да се самосезирам- не китайски, а турски беше теракота, но с пет пъти по-добро качество от тоя на Мертинели  Sunglasses

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
АЗ ИЗБРАХ ЧЕРКОМ ТАМ ИМА УНИКАЛНИ НЕЩА Grinning

Казаха ми, че там плочките са 2-ро качество.

Аз си купих хубав испански гранитогрес преди 2г. от "Интера", ул.Сливница №78-80.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 620
Имаше и първо и второ  ,но и майстора май е важен  .И цените са различни. newsm78

# 38
  • Мнения: 3 251
Може да се види и в ДЕПЛАН какво има, срещу бензиностанцията в "Комлук"-а. Там са на складови цени и има много от аксесоарите или строителните смеси, лепила за поставянето на фаянса.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз препоръчвам магазина на Елис Г, на Гладстон 19-21. От там купих преди седмица фаянса и за банята и за тоалетната. Най-хубавото е, че след като си избереш плочки правят безплатен проект. (разгъвка, ВиК и 3D). Peace
http://www.elis.bg/about_bg.php

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 620
СТРАХОТНО LaDIDA ЩЕ ПОГЛЕДНА  И ТАМ  Grinning

# 41
  • Мнения: 1
obikolih na vsqkade za faqns vburgas,no nai mnogo mi haresa cherkom, zastoto tam ima hubavi nesta ,koito ne sa podneseni v gotov vid, a mozhesh da razviesh fantaziqta si ida go napravish v tvoi stil,ima i dosta skapichki , no sa po razlichni ot drugite

# 42
  • Мнения: 560
Някой да е виждат подобни плочки?За фриза по специално питам.
Нямам възможност много да обикалям,но Фердинандова от край до край няма такива.


# 43
  • Мнения: 3 251
тaniav , няма и седмица откак разглеждах каталога на някаква турска фирма-мисля, че беше ако не същия, то подобен. Техен фаянс се предлага в "Деплан" за който писах някъде по-напред.

# 44
  • Мнения: 560
Много благодаря ще видя там.  bouquet

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 620
Страхотно  изглежда всяко нещо  си е на мястото  нищо  излишно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт