Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 851
  • 468
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 127
Програмата до колкото зная е за лятото,от 5г до 8г са в басейн"Приморски",но там групите са запълнени предварително.Цената е такава и за състезатели.
Благодаря за инфото! Peace

# 196
  • Мнения: 54
В Приморски при Невена Peace

# 197
  • Мнения: 1 127
Извинете, ако е дискутирано, но колко градуса е нормално да е температурата на водата?
Синът ми , а и други деца, се оплакват, че им е студена водата, която твърдят, че е 27 гр.

# 198
  • Мнения: 327
Доколкото знам това е нормалната. Усещането за студ явно е субективно и се влияе от това каква е температурата извън басейна, има ли вятър. От други майки съм чувала, че зимата на децата им е топло в басейна, понеже навън е много студено и от температурната разлика има такъв ефект. Дъщеря ми е ходила на сутришна и следобедна тренировка в един и същи ден. Сутринта казва, че водата е студена, на обед-добре, а тя реално е една и съща.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Наистина много зависи от вятъра. Иначе потвърждавам, че зимата се усеща по-топла, вдигат я до 28, понякога 29.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Да се включа с въпрос.

Търся закрит басейн/в комплексите ме устройва чудесно/ където да тренира дъщеря ми/6г/.
През лятото ходеше на Телевизионната кула при Вилия, понаучи се да плува, искам да продължи и зимата. Вилия предложи да я вземе на Приморски, но ми се струва малка още...

В темата са споменати Мария Игнатова и Орка. Гешев не го искам Mr. Green. Има ли някой при тях в момента, къде провеждат тренировки?

# 201
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дъщеря ми тренира при Игнатова. Основно курса се води в Дома на учените, а когато басейна там е в ремонт, ходят в Св. Елена.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 08:39 от VG

# 202
  • Мнения: 1 127
Доколкото знам това е нормалната.

Наистина много зависи от вятъра. Иначе потвърждавам, че зимата се усеща по-топла, вдигат я до 28, понякога 29.
Благодаря. Т.е. е нормална за всички басейни тази температура, с изключение на дом `Младост` разбира се?  Wink

# 203
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Доколкото знам това е нормалната.

Наистина много зависи от вятъра. Иначе потвърждавам, че зимата се усеща по-топла, вдигат я до 28, понякога 29.
Благодаря. Т.е. е нормална за всички басейни тази температура, с изключение на дом `Младост` разбира се?  Wink
Да, за плуване температурата е 27 градуса. Нормално е на дребните да им е по-студено, все пак те не се движат толкова интензивно като по-големите плувци. Съответно няма как да е по-топла, защото пък на плувците при по-голямо натоварване им става даже горещо  Wink
"едра баня" след това, както е общоприетия лаф на басейна  Laughing

# 204
  • Мнения: 1 127
Да, за плуване температурата е 27 градуса. Нормално е на дребните да им е по-студено, все пак те не се движат толкова интензивно като по-големите плувци. Съответно няма как да е по-топла, защото пък на плувците при по-голямо натоварване им става даже горещо  Wink
"едра баня" след това, както е общоприетия лаф на басейна  Laughing
  smile3521 Да се `калят` малко. Laughing

# 205
  • Мнения: 56
Цитат
В темата са споменати Мария Игнатова и Орка. Гешев не го искам . Има ли някой при тях в момента, къде провеждат тренировки?
Синът ми тренира в Орка, в момента са в Света Елена, от 01 октомври ще са в Азалия.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дъщеря ми тренира при Игнатова. Основно курса се води в Дома на учените, а когато басейна там е в ремонт, ходят в Св. Елена.


Синът ми тренира в Орка, в момента са в Света Елена, от 01 октомври ще са в Азалия.

Благодаря. Телефони съм намерила, ще звънна да ги прослушам.

А басейните как са като Т на водата и най-вече чистота?

# 207
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да питам, има ли закрит басейн, където през зимата можем да ходим да плуваме цялото семейство - без треньор, просто за забавление? Може и в комплексите. Peace

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Рет, басейнът в Дома на учените е топъл минерален басейн и това, че е малък, прави Т му да не пада лесно. Същото важи и за Св. Елена.
Чистотата е условно понятие и химичен анализ не смея да правя. Но предвид посещаемостта - зимата ходят основно деца там.

Светле, ние сме ходили семейно в басейна на Азалия, но тогава ми се стори леко хладно - м. март. За сметка на това е просторно и удобно.
Басейнът в Дома на учените също може да се посещава семейно и без треньор, но той е по-малък и става тясно при струпване на много хора (особено в съблекалните).

# 209
  • Мнения: 56
Цитат
А басейните как са като Т на водата и най-вече чистота?
Басейна в Азалия е чист, водата е топла около 30 градуса идеална е за тренировки, съблекалните са много чисти и топли, има си отделни душове, сешоар. През седмицата има малко хора и е спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт