Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 947
  • 468
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 327
За тези, които се интересуват от Приморски(за начинаещи)- на 9 юни да отиват. Такава информация ми дадоха от касата.

# 181
  • Мнения: 42
  Здравейте , днес открихме плувния сезон в басейна на Телевизионната кула.Желаещите да  се учат да плуват да ми пишат на лични.  Animal Tropical Fish

# 182
  • Мнения: 241
За басейн "Приморски" май бяха Цветанка Герасимова, Невена Петрова. Бивши плувкини, сега са треньорки.

# 183
  • Мнения: 274
Къде се намира този басейн на Телевизионната кула?

# 184
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да запиша дъщеря си на плуване-тя е начинаеща.Проблема е ,че сме от Белослав и трябва да пътуваме,а не знам нищо за работното време на басейна и цените.Става въпрос за Приморски нали?оооо-дъщеря ми е на 9години.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Къде се намира този басейн на Телевизионната кула?

И мен ме интересува.

# 186
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 866
Здравейте!
Включвам се с много актуален за мен въпрос-къде има 25м или 50м-ов басейн във Варна за да може да тренира 6 годишно напреднало в плуването момче?И какви са цените?Ще бъдем на почивка във вашия град,а детето ми тренира всеки ден по 1 час плуване. Praynig
Ще съм благодарна за всякаква информация.

# 187
  • Мнения: 17
Здравейте, ние ходим при Вилия ,до телевизионната кула. Намира се след картинг пистата , в пресечката към телевизионната кула , първата къща веднага след като се завие към телевизионната кула. Басейна е голям и сме много доволни!!!!!!!!!!!!!!!!

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте!Някой знае ли кои треньори ходят в басейн"Делфините" и отзиви за тях?

# 189
  • Мнения: 1 127
Здравейте!Някой знае ли кои треньори ходят в басейн"Делфините" и отзиви за тях?
Кой басейн е с това име? newsm78 Wink

# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте!Някой знае ли кои треньори ходят в басейн"Делфините" и отзиви за тях?
Кой басейн е с това име? newsm78 Wink
До Кауфланд във Възраждане.Новия басейн.

# 191
  • Мнения: 1 127
До Кауфланд във Възраждане.Новия басейн.
Благодаря!   bouquet
В такъв случай и аз се интересувам живо, т.к. ми е близко, за сина, само не знаех как се казва басейна. Blush И колко годишни трябва да са децата най-малко?

# 192
  • Мнения: 113
На басейн "Делфинни" се обучават деца 9-14г по програма"Аз се уча да плувам".20 лв за 20 тренировки.За ученици който могат да плуват могат да тренират безплатно след 18 ч като покажат лична ученическа карта или бележник.Треньори там са:Ж.Николова,М.Медникаров и още 2 треньори,но не запомних имената им.За този месец записването по програмата завърши,беше на 01.08 в 08.00ч

# 193
  • Мнения: 1 127
На басейн "Делфинни" се обучават деца 9-14г по програма"Аз се уча да плувам".20 лв за 20 тренировки.За ученици който могат да плуват могат да тренират безплатно след 18 ч като покажат лична ученическа карта или бележник.Треньори там са:Ж.Николова,М.Медникаров и още 2 треньори,но не запомних имената им.За този месец записването по програмата завърши,беше на 01.08 в 08.00ч

Благодаря ти!   bouquet
Но ние ще навършим 8 живот и здраве през ноември. Дали няма да направят компромис Confused, почти 140 см.е?
Трябва да мина да питам. newsm78
Тази програма да не би да е само за лятото, много ефтино ми се вижда, което е супер, разбира се. Peace Grinning

# 194
  • Мнения: 113
Програмата до колкото зная е за лятото,от 5г до 8г са в басейн"Приморски",но там групите са запълнени предварително.Цената е такава и за състезатели.

Общи условия

Активация на акаунт