Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 127 103
  • 468
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Локвата мисля че е от юни, но да не те излъжа. Довечера ще питам нашия треньор и ще пиша. От някого конкретно ли се интересуваш?

Аз се интересувам от Николов, ако не те затруднява да попиташ, ще съм ти благодарна за всякаква информация. Praynig

# 166
  • Мнения: 327
Дъщеря ми тренира при Колесниченко  и ако той знае нещо ще споделя с удоволствие. Simple Smile

# 167
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Дъщеря ми тренира при Колесниченко  и ако той знае нещо ще споделя с удоволствие. Simple Smile

А на Колесниченко,кога са му тренировките на Приморски,че ние сме на Младост,но иска да ни праща долу?

# 168
  • Мнения: 327
Това, което разбрах е, че графика за начинаещи на приморски ще е готов след 20 май. Дотогава нищо не е ясно за нищо. Laughing
Дъщеря ми тренира при Колесниченко  и ако той знае нещо ще споделя с удоволствие. Simple Smile

А на Колесниченко,кога са му тренировките на Приморски,че ние сме на Младост,но иска да ни праща долу?
Всеки ден от 8 сутринта и 2 следобед. Ние май сме се виждали, днес от 18?

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 023
ШРЕКОВИЦА,що не се обади.Като не съм те виждала,а моята снимка е има в профила,затова си ме познала.Не мога да се сетя коя си. Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 136
Моля, кажете ми кой е този басеин на св. Константин и Елена?

Ако питаш за този на Дома на учените - дъщеря ми ходи там от септември м.г. при Мария Игнатова и сме много доволни. Имаха период, когато басейна беше в ремонт и ходеха на този в Света Марина, но сега са отново в "Жулио Кюри". Водим я 2 или 3 пъти седмично (основно съпруга ми, че аз съм на другия фронт).
Пролетната ваканция ходиха на лагер в Пампорово - освен плуването, караха и ски. Готвят се и летни лагери в Родопите и Албена.

Да, благодаря, точно това имах предвид. Аз вече говорих с жената, но ми е проблем воденето и връщането. Синът ми учи в Руското и ходи на занималня до ФК. Ще видим как ще ги съчетая нещата. Така или иначе училището приключва в края на другия месец и ще мога да го организирам някакси поне за лятото.

# 171
  • Мнения: 444
#м.г. при Мария Игнатова и сме много доволни. Имаха период, когато басейна беше в ремонт и ходеха на този в Света Марина, но сега са отново в "Жулио Кюри". Водим я 2 или 3 пъти седмично (основно съпруга ми, че аз съм на другия фронт).#
Извинявам се но бихте ли дали координати на тази треньорка- как да се свържем с нея, на място ли се ходи за записване, кога бих могла да я намеря и има ли телефон за връзка.
Дъщеря ми е почти на 5 и ми се иска да я запиша на плуване има ли др. алтернатива за малки деца, ако някой е чул моля да сподели.
Благодаря предварително.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 1 383
estreq, Мария Игнатова има часове всеки ден (без неделя) в Дома на учените, но часовете са различни в различните дни. Това е телефона й - 0887539528. Най-добре е да отидете  на място, за да си прецените и за самия басейн, и за работата на треньорката.
Има и 5-годишни записани при нея.

# 173
  • Мнения: 2 562
От колко годишна възраст приемат деца за уроци по плуване?Има доста материал в нета че колкото по-малки,толкова по-лесно се научават да плуват.Но има ли треньори които се наемат с малки(1 или 2 годишни)деца?

# 174
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Bubka, ако не бъркам миналата година в началото на сезона на ваканцията и усиленото плуване имаше назад в тази и или подобна тема публикация от треньорка за нов басейн, където ще плуват и малки деца. Малки казвам на възрастовата група "малки" - 1-3г.
Ти можеш да учиш сама във всеки басейн, и треньор би се намесил, но басейна трябва да намериш внимателно...

# 175
  • Мнения: 2 562
арт мама,благодаря за отговора Hug

# 176
  • Мнения: 2
Здравейте някой може ли да ми каже от кога ще е отворена "локвата". Къде и кога да търся треньори. Моля ви помагайте от 3г си чакаме  Sad

# 177
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Доколкото разбрах, все още не са наясно кога ще отворят басейна. Rolling Eyes Миналата година май не са платили изцяло на треньорите. Tired

# 178
  • Варна
  • Мнения: 3 266
Потвърждавам горното, думи нямам. Все пак вътрешната информация е, че отново ще бъдат ограничени часове, съответно и броят на записаните деца  Tired Тази сутрин питах пак касиерката, нищо не се знаело  Tired

# 179
  • Мнения: 444
VG - сърдечно благодаря за информацията!
  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт