НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 564
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 347
Да се запиша и аз в новата темичка дано поне успея да е на първа страница че за първо място немога да се вредя Laughing

мама диди гледам , ч е и ти розово бебе чакаш  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Леле вие ще се избиете бре мамета hahaha
Да пусна ли още една темичка да тестваме кой ще е първи този път Mr. Green

Tonesska, недей, че ще се счупим от рефлекси Joy

Розичка, всичко ще е наред мила, спокойно, че ще си изпилиш нервите докато отидеш. Бебчо е наред! Аз съм чаааак на 27 Май на алфа фета нещо си..... но ще ме гледат на ехограф та се съгласих да видя бебока колко е пораснал  Laughing

Мишленце, не се притеснявай, нормални са тези болки. Матката се разтягала, намествала, повдигала и връзките, които я поддържали се разтягали. Аз вчера имах доста силни болки долу ниско, но сокато се притеснявах съм заспала newsm78.
Аз също ужасно се подувам от всичко, което ям и вече сигурно трябва да мина на 5 хранения по по- малко. Пишеше някъде, че бебето като растяло и стомаха се свивал и не можел да приема толкова храна. Но не е ли още рано 7 см дребосък да създава проблеми??????


Аз изчезвам да работя, до по-късно! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 483
Запис и от мен  Simple Smile

Отдавна не съм влизала, но не съм се и спряла на едно място.По празниците много пътувахме и доста време ни нямаше.

Виждам, че сте все в такова добро разположение на духа, което ме радва.

Розичка, не се тревожи, бебоците са издържливи човечета  Peace Ще видиш, че всичко ще е наред.
Мишле, не го мисли, че е лошо, нормално е.Все пак матката нараства и се изправя, попритиска това-онова, така че всичко е наред.Е, ако е силна и непоносима болка е нужен преглед от лекар.

Аз в петък съм на преглед и биохимичен скрининг.Дано всичко да е наред.Иначе мисля,че бебо е добре, защото вече доста силно го усещам от миналата седмица.Което ме изпълва с едни такива трепетни чувства.

Лек ден, момичета   bouquet

# 18
  • Мнения: 611
Тонеска леко само с бягането  Hug А тоз сладур Гогата го строй малко да те слуша щото кажи да не се наложи да идва тъща му ( демек аз де ) и да го строява , че съм много добра в това  Mr. Green Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 167
само да е добре, защото като чета тука по форумите какви нещастия има по света и ми настръхва косата  Cry
не знам, вие четете ли теми те за умрели бебета и спонтанни аборти
аз не целенасочено, но без да искам все  на такива неща се натъквам и после си плача с дни  Cry Cry Cry

Миличка, защо се измъчваш с такива неща? Аз да си призняе съвсем целенасочено дори и да попадна, затварям веднага подобни теми!  Crossing Arms Може някой да каже, че съм коравосърдечна, но наистина не мисля, че сега е момента да чета какво би могло да се обърка! Предпочитам да си изкарам бременността в блажено незнание  Whistling
Да си призная, предния път като забременях и все разни ужасни неща ми бяха в главата, все се притеснявах дали ще е здраво, да не би нещо да му има ... просто само за разни тъжни сценарии ми бяха в главата. И всичко приключи в 10 г.с. Tired

Сега не си позволявам въобще подобни мисли да се задържат в главата ми  Naughty

Пожелавам на всички ни една спокойна и красива бременност и Praynig всички бебчета в отбора ни да са живи и здрави на финала!

Сега имаме нужда единствено от положителна енергия  Peace

# 20
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейтеее  Hug записвам се набързо  Mr. Green обичам ви и успех на днешните прегледи, чакаме новинки   bouquet

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Здравейте отдавна не съм писала, но редовно си ви чета. Вчера си взех изследванията и еритроцитите са ми малко ниски 3.91, на какво мислите че е възможно да се дължи тъй като съм на консултации чак в края на май.

# 22
  • Мнения: 7
здравейтеее  Hug записвам се набързо  Mr. Green обичам ви и успех на днешните прегледи, чакаме новинки   bouquet
  love001

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789


Мишке виж сега колко съм благородна  newsm03 Видях, че си малко по-назад от мене от към седмици и ще те усмокоя, че 11 г.с. и аз имах някакви странни болежки, които си ги обясних с нарастващата матка, която дърпа и опъва. Напоследък обяе позачезнаха. Така че - Споко!  newsm53

 Hug Hug Heart Eyes Илка, много ти благодаря за успокоението! Hug  bouquet

Валя, Тонеска, Хриска, ЛайтБлю, благодаря ви и на вас за успокоението.  Hug Ама аз каквато съм шаш и паника..... #Cussing out Като ме заболи нещо или усетя и си мисля какво ли не, през 10 мин. тичам до "00"

Днес съм се вмъкнала в една рокля, ама сутринта се наложи да сложа и една ризка отгоре, че тумбака ми като беше щръкнал....щях да породя подозрения и питащи погледи, а нали още на никого в работата не съм казала, та се налага да се поприкривам още, ама другата седмица ще вадя картите bowuu

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте отдавна не съм писала, но редовно си ви чета. Вчера си взех изследванията и еритроцитите са ми малко ниски 3.91, на какво мислите че е възможно да се дължи тъй като съм на консултации чак в края на май.
предполагам,че ще ти изпишат желязо като добавка,но незная със сигурност.Не е ли възможно да звъннеш на твоя доки?

# 25
  • Мнения: 611
Мише и аз съм така , все още не съм казала на шефовете и само се крия като някой престъпник , ама да ми се чуди някой на акъла защо го правя  ooooh!
Но сега съм решила да им кажа в близките дни , не че има значение де , аз така или иначе ще напускам Whistling


Рози , в колко часът ти е прегледа Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7
Хриска в 16 ч.Направо не смея да погледна часовника Flutter CrazyБавно минава днес времето.

# 27
  • Мнения: 7
да ви попитам пиете ли много вода? Аз и преди си пиех доста ,но сега минавам 3 литра всеки ден,та да питам и вас?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Розичка, аз преди пиех над 2 литра и половина, но сега водата, странно защо, ми е безвкусна. Набляам на соковете, обожавам Капи с парченца плод и ананас. Има захар вътре, ама като водата е с блудкав вкус Sick

Хриска, аз много добре си знам защо премълчавам до момента. Просто чакам да ми мине скрининга в понеделник, живот и здраве, и тогава смятам да се разкрия Blush

# 29
  • Мнения: 611
[
Хриска, аз много добре си знам защо премълчавам до момента. Просто чакам да ми мине скрининга в понеделник, живот и здраве, и тогава смятам да се разкрия Blush

Ти поне знаеш , а аз и това не знам , ама на мълча си    още  ooooh!
А и аз уж все отлагам , за да мие повече време  , да не избързвам , да съм сигурна ,че всичко ще е наред , ей такива работи  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт