Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 май 2008, 12:25 ч.

Запознанства в интернет

• 16 660
  • 98
  •   1
Отговори
Хей, самотни мами! Задавали ли сте си въпроса,а и опитвали ли сте да си намерите подходящ мъж( как да го нарека,не знам- своята половинка, човека който искате да бъде до вас..........и много други подобни ),чрез обяви в сайтове за запознанства,в скайп и останалите възможни начини?
Имате ли някакъв опит в това,какво е мнението ви?
До скоро аз бях категорично невярваща и отхвърляща такава вероятност.Но вече мисля по друг начин.

# 1
  • София
Ами това си е съвсем нормален начин. Като работеща самотна майка, де да ги диря тия мъже се чудя и аз  newsm78

# 2
  • България-Швейцария
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

# 3
Не са ли ви натяквали, че по този начин се запознават само комплексарите? Аз страшно се дразня от такива консервативни изказвания.Или от сорта,че там не знаеш на кого попадаш - на някой психар или извратен.....Ама то и на улицата да го срещнеш,не знаеш що за изрод е.

# 4
  • София
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.
В момента това е най-ползваният начин за запознанства. Хората се отдалечават все повече и повече от реалността.

# 5
  • София
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.
В момента това е най-ползваният начин за запознанства. Хората се отдалечават все повече и повече от реалността.

Подкрепям те напълно! Още повече, че и моята история е точно такава! И никой никога повече няма да може да ме убеди да се запознавам с някой от Интернет!

# 6
  • София
Моргана, аз не съм против запознанствата в Интернет. Нравите се променят, това е вариант за много хора да се срещнат със себеподобни. Но всяка такава възможност крие и много опасности, които повечето не осъзнават. Нещо, което аз ви повтарям от време на време - по интернет няма анонимност. Просто внимавайте...
Виждате как се терзае и Блонди мама с такова едно познанство... Извинявам се че я давам за пример.

# 7
  • гр. Пловдив
Аз пък се запознах с вас по интернет.  Hug Със сайтовете за запознаства нямам опит. Всъщност не знам ни един такъв.

# 8
  • София
Намираш ги в Гугъла и после ги проверяваш в Сиелата - ДВ неофициален раздел  Twisted Evil

# 9
С БНД пък аз се запознах в обява за запознанства в Лична Драма- едно време нямаше интернет.После дойде ГОЛЯМОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ. След доста дълъг период аз срещнах човек,когото познавах от дълго време- оказа се хай- големия алкохолик и истерик на света,а имах съвсем друга представа.............Сега съм с човек от Интернет -какво да ви кажа- пожелавам на всяка от вас такъв МЪЖ!

# 10
  • гр. Пловдив
Примери за щастливи и излъгани от запознанства в нета, мисля има много. Аз напоследък се старая да не използвам думичката "никога" и да не се заричам, но истината е, че поне на този етап, не съм усетила нужда да търся мъж, ровейки се в сайтове за запознанства. Честно казано, общуването очи в очи ми е много по-приятно, зареждащо и вълнуващо от другото.

Но си права Sissi, това не се отнася до всички вас тук. За ва съм изключително благодарна на нета  Hug

# 11
  • София
Категорично нямам доверие на запознанства с мъже по интернет. По природа съм мнителна и подозрителна,
и винаги бих била с някакви съмнения относно искреността на отсрешния човек.
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Така като се замисля, всички мои познати, които са започнали връзка чрез интернет са били в някакъв смисъл
излъгани.

# 12
Аз пък имам приятелка,която след запознанство в Нета се омъжи след 3 месеца и има две деца.Не съм чула някога да се оплаче....

# 13
  • там където искам, но не така, както бих искала
За мен Интернет е също толкова рисковано място за срещи, както и един ресторант например.С бащата на моето дете се запознахме така.Е, не се получи.Но не отхвърлям категорично това като вариант за бъдещи запознанства.
И аз като Герчо съм мнителна, та и на живо трудничко ми стават запознанствата де.Особено като спомена и детето....

# 14
  • София
Аз пък имам приятелка,която след запознанство в Нета се омъжи след 3 месеца и има две деца.Не съм чула някога да се оплаче....
Това, че ти не си чула, не значи че всичко и е наред.  Peace

Освен това аз не твърдя, че такива връзки не са възможни, просто аз самата съм предубедена към такива запознанства.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт