Запознанства в интернет

  • 20 462
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 277
може да съм за някои старомодна,ама.това да си бръсне космите на гърдите или да се епилира по тялото един мъж ми се вижда гадно.
само под мишниците съм съгласна да се ,,почиства,,за да не задържа пот.и по интимните части може леко да се ,,барне,, като прическа ,ама такива с епилирани крака като видя и желанието ми се изпарява не с 20 пункта ,а със 100.
...
някъде  четох мъж/или момче беше/ задаваше на жените въпрос във форум,,Защо жените носите високи обувки?,,
и ми стана и смешно и жално.дотолкоз ли някой са им промили мозъците тая масова култура ,че си мислят ,че мъжете и жените са едно и също?
бляк.
против съм унисекса.
против съм и това мъжете да се гримират,епилират ,педюкюрират и какво ли още не от женската област.
загубят ли се разликите между 2 та пола-изчезва и привличането.
в Япония например е забранено жените да ходят на работа с панталон.
дори полицайките им са с поли.и повярвайте ,отнасят се с тях като с жени.

# 91
  • Мнения: 671
Видяхте ли това...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254193.0

То бива ,бива ама чак толкова.Искрено се забавлявах в ДиС. smile3555

# 92
  • София
  • Мнения: 6 999
Omofris, темата е от Януари, някои дори сме писали в нея Wink

# 93
  • Мнения: 671
Е сега е на първа страница в ДиС.
Не се сдържах просто,ние ли сме прекалено мнителни,те ли прекалено тъпи. ooooh!

# 94
  • София
  • Мнения: 6 999
Различни разбирания за 'семейство' и 'щастие', мила...
Виж ми на последната страница отговора - в този дух е  Peace

# 95
  • Мнения: 671
Различни разбирания за 'семейство' и 'щастие', мила...
Виж ми на последната страница отговора - в този дух е  Peace

Прочетох те,както винаги ме изкефи напълно. Hug

# 96
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз лично откакто имАх неблагоразумието преди известен брой години да проспя началото не на виртуална, а на съвсем реална връзка, предпочитам да съм мнителна. С това отвреме-навреме си вгорчавам ежедневието и понякога виждам призраци, които вече ги няма - по-добре 2-3 дни така обаче, отколкото още години в нов ад Confused

Имам и колега, който беше на принципа с 'незатормозяването', обясняваше на дълго и широко как те с жена му си имали един вид договор Sick, дете отглеждали все пак, такива сътресения като моите тогавашни на него нямало как да му се случат... да казвам ли как завърши всичко и на кого и какво му дойде като 'гръм от ясно небе'?

IsiHug

# 97
  • Мнения: 408
Не ставаше ли въпрос, за самотни, а не за изневяра?  newsm78

# 98
  • Мнения: 113
Темата наистина беше за самотните,а не за изневеряващите...

А някой прецакан или направо измамен от псевдо- интернет представящи се ,има ли? Лично на мен никога не ми се е случвало,но съм чувала какви ли не истории за хора,доверяващи се на личности от противоположния пол, представящи се за нещо съвсем различно,от това което са.Дори и мъже,представящи се за жени и обратното.

Общи условия

Активация на акаунт