Как изправяте косите си?

  • 18 200
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Цената му е 45- 48 лв.  Peace
ShockedВъх, верно инвестираш стабилно Laughing. Аз на този етап обаче ще се въздържа май. Няма ли подобен продукт на по-нормална цена бре Rolling Eyes
Лореал Профешънъл имат подобен термозащитен крем, цената му беше 22-25лв по спомени, ама го ползвам почти година вече, няма край  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 733
Е, тази цена по ме устройва. Иначе професионалните продукти наистина са икономични при домашна употреба ама чак 50 лв не бих дала.
 Благодаря и на теб и на Иля Hug

# 32
  • varna
  • Мнения: 676
В домашни условия ми е невъзможно да го направя.Но при фризиорката-със сешоар.Не използваме преса,защото изсушава и изгаря косата.

# 33
  • Мнения: 118
не си бях изправяла косата сама от година, но като ви прочетох си ударих една преса, получи се доста добре, само дето времето се стопли и  от влагата, пак ще се начупи  Laughing но пък сега си се кефя  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 672
С преса, колкото и добра да е , изгаря косата.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 798
С преса, колкото и добра да е , изгаря косата.

Колкото зависи от пресата, толкова зависи и от продуктите, които се ползват.  Peace

# 36
  • Мнения: 282
Както е казала Иля в изправянето на косата не е важна само хубавата преса, важни са продуктите и грижата за косата, всичко е важно. Аз откакто използвам /разбира се не чак толкова скъпи продукти, просто защото нямам такава възможност/ хубава маска за коса, специален продукт за термична защитна, кристалите на Алфапарф /за които благодаря на Иля че ми препоръча/ и хубава преса за коса на Браун чувствам косата си прекрасна. Свикнах и сама да си я изправям и за около 40 мин става супер гладка. След като я измия нанасям или крема на Лакме или спрея на Индола, слагам и малко кристали на Алфапарф /преди сушенето/ суша със сешоар и четка, след това минавам с пресата и пак слагам от кристалите....получава се страхотно.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Първо със сешоар Ровента за изправяне, после основно краищата с преса. Пресата ми е професионална някаква, вече на 4-5 години, но съм много доволна. Преди сешоара слагам крем за изправяне на Лореал Профешънъл. Косата ми е много гъста и почти къдрава, затова я връзвам с ластик горе и освобождавам големи снопчета, като ги изсуша/изправя/ - други. Накрая слагам кристали и я продухвам със студената струя на силен сешоар за да се "запечата". Ако ми се стори наелектризирана, пръскам малко лак върху широк гребен и леко я разресвам.
Цялата процедура ми отнема около час.

# 38
  • Мнения: 184
Аз пък изправям моята със сешоар и четка, но не кръгла а по скоро с форма на преса. На Ейвън е. Много по лесно и бързо става отколкото с кръгла четка. И естествено ползвам кристали.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Мойта е толкова права, че няма смисъл от преса! И всички ме питат каква преса ползвам пък то  Mr. Green!
Аз пък все ги питам как са се накъдрили! И така, който-квото няма!

# 40
  • Мнения: 1 322
Много пъти съм се пробвала да се изправя сама с четка и сешоар, ама нищо не става.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 798
Много пъти съм се пробвала да се изправя сама с четка и сешоар, ама нищо не става.

И аз така, за това само с преса си я изправям.

# 42
  • Мнения: 3 622
В къщи не се справям толкова добре въпреки че си слагам препарат за изправяне, купила съм си четка като на фризьорката ми. Затова като ми се прииска днес да съм с изправена коса отивам да ме направи фризьорката ми. Хем става по хубаво, хем по трайно  Peace

# 43
  • Мнения: 2 161
В домашни условия използвам преса,на абсолютно чиста коса и само с кристали.

# 44
  • Мнения: 2 388
Много пъти съм се пробвала да се изправя сама с четка и сешоар, ама нищо не става.
Не ти е достатъчно мощен сешоара или не си се "специализирала" още. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт