Искам НОРМАЛЕН човек до себе си!

  • 9 087
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 420
без да искам да гаднея, ама за мен май е нещо , което може да дигне предмет, по-тежък от мен, ако евентуално му се помоля, на говедцето, не на предмета. гади ми се, ама точно това си мисля за мъжете, че са гадни лигави  плужеци, търсещи някой да ги пере, глади, да им готви и т.н. в тази бройка не включвам естествено тук наличните, както и приятелите ми от мъжки пол (5 на брой).
в тоз ред на мисли, крака на дребното бере, гной има, аз почиствам и т.н.говедцето избесня, че съм харчила  пари за лекарства, за превръзка....бе що ли не оставим хлапето да гангреняса всъщност....
та, гади ми се. до доказване на обратното.

# 61
  • Мнения: 1 280
без да искам да гаднея, ама за мен май е нещо , което може да дигне предмет, по-тежък от мен, ако евентуално му се помоля, на говедцето, не на предмета.
 

     Joy Joy това ме разби просто

   
в тоз ред на мисли, крака на дребното бере, гной има, аз почиствам и т.н.говедцето избесня, че съм харчила  пари за лекарства, за превръзка....бе що ли не оставим хлапето да гангреняса всъщност....
   

         Shocked Баси говедото! Бързо да се оправя детенце  Hug

# 62
  • Мнения: 2 327
Нормален - такъв дет може да ме изтърпи и аз него... Обаче първото предполага доста голяма доза лудост или стоицизъм Simple Smile

Дани, нидей са гърмя с патрони за глиган, няма да живееш сам Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 138
без да искам да гаднея, ама за мен май е нещо , което може да дигне предмет, по-тежък от мен, ако евентуално му се помоля, на говедцето, не на предмета. гади ми се, ама точно това си мисля за мъжете, че са гадни лигави  плужеци, търсещи някой да ги пере, глади, да им готви и т.н. в тази бройка не включвам естествено тук наличните, както и приятелите ми от мъжки пол (5 на брой).
в тоз ред на мисли, крака на дребното бере, гной има, аз почиствам и т.н.говедцето избесня, че съм харчила  пари за лекарства, за превръзка....бе що ли не оставим хлапето да гангреняса всъщност....
та, гади ми се. до доказване на обратното.


лелеееееееееее, на тоя досега да съм му кръцнала тиквата. образно казано. ненавиждам стиснати мъже.

# 64
  • Мнения: 623
Нормален - такъв дет може да ме изтърпи и аз него... Обаче първото предполага доста голяма доза лудост или стоицизъм Simple Smile

Дани, нидей са гърмя с патрони за глиган, няма да живееш сам Simple Smile

Даже шъ си гУ турна у поТписа  bowuu

# 65
  • Мнения: 2 274

Ако се гръмнеш, някоя от дамите тук никога няма да получи шансът да те срещне...

Това вече е свирено положение (сиреч, ако някоя друга дама от тук ме срещне, пак ще има стрлба с патрони за глиган, ама няма аз да държа пушката) hahaha hahaha hahaha

Дани, както винаги се изразяваш много поетично-алегорично-метафорично  Mr. Green да поясня на момичето (и за другите, дето са отскоро тук и може да не са наясно с всички метаморфози, които ти претърпя):

както се пее в песента: "момчето ни е свършено - недела че го жениме"  Mr. Green та, ако тепърва някоя Биляна ще бели платно и ще му фърла око - "Късно еее!"  Mr. Green
Ммм даааа - точно така.
Не е обратно момчето, ама хич.... само дето не е женен....ама то newsm78 как да съм с него и да е женен..освен да го оженя за себе си? newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 17 282
Ми, Годзилке, ако искаш да запазиш хетеросексуалното му самочувствие …

# 67
  • Мнения: 2 327
Годзила, ти побързай че човекът явно се е притеснил, че сам ще остава. Гледай да не му попаднат патрони за глиган Simple Smile Ще иде зян момчето...

# 68
  • Мнения: 2 274
Ми, Годзилке, ако искаш да запазиш хетеросексуалното му самочувствие …
Годзила, ти побързай че човекът явно се е притеснил, че сам ще остава. Гледай да не му попаднат патрони за глиган Simple Smile Ще иде зян момчето...
Дааа, трябва да се вземат мерки.... Naughty

# 69
  • Мнения: 623
Извинете, за какво става въпрос? newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 4 493
Извинете, за какво става въпрос? newsm78
Ще разбереш по нататък, сега не ти трябва да знаеш

# 71
  • Мнения: 623
Извинете, за какво става въпрос? newsm78
Ще разбереш по нататък, сега не ти трябва да знаеш

Ама, кога по-нататък? Като стана голям ли? hahaha

# 72
  • София
  • Мнения: 4 493
Извинете, за какво става въпрос? newsm78
Ще разбереш по нататък, сега не ти трябва да знаеш

Ама, кога по-нататък? Като стана голям ли? hahaha
Не ее  , когато се вземат мерки

# 73
  • Мнения: 1 425
... в тоз ред на мисли, крака на дребното бере, гной има, аз почиствам и т.н.говедцето избесня, че съм харчила  пари за лекарства, за превръзка....бе що ли не оставим хлапето да гангреняса всъщност....
  #Crazy #Crazy Sick #Cussing out

# 74
  • Мнения: 4 076
крака на дребното бере, гной има, аз почиствам и т.н.говедцето избесня, че съм харчила  пари за лекарства, за превръзка....бе що ли не оставим хлапето да гангреняса всъщност....
та, гади ми се. до доказване на обратното.

Добре,а как,спред него,трябва да оздравее детето?Смята,че не е имало нужда от лекарство или няма нужда от крак?
Интересно е да се разбере позицията му.

Общи условия

Активация на акаунт