Мент. бонбони+ газирани напитки=взривоопасна смес.

  • 3 550
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 511
Не казвам, че изчезва. Болтове, които не могат да се развият с гаечен ключ,
заливам с пепси или кола, и докато изпуша една цигара, се развиват.
Не казвам, че ръждата изчезва ...

Разбивачите на митове по Дискавъри правиха опит - с кола и с вода. Развиването беше еднакво лесно и след двете течности  Mr. Green

Удавени деца? Стига бе  Simple Smile Най-много някое оригване "а ла Спрайт". Не забравяйте, че в стомаха има ензими, които разграждат и едното, и другото, така че там сместа вече няма този състав ...

Именно Grinning

# 16
  • Мнения: 3 405
Tоку-що разбрах, че децата вече са го правили на площадката.

# 17
  • Мнения: 3 447
Tоку-що разбрах, че децата вече са го правили на площадката.
И квоо, има ли взривени?  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 405
Не, само напръскани Simple Smile
Те не са ги консумирали.

# 19
  • Мнения: 2 070
Миналата година се носеше от ухо на ухо по градинките в Хаджи Димитър - това за кола плюс ментос. За други газирани плюс нещо ментово не бях чувала. Явно е според количествата и организма...

# 20
  • Мнения: 4 380
Цитат
Удавени деца? Стига бе   Най-много някое оригване "а ла Спрайт". Не забравяйте, че в стомаха има ензими, които разграждат и едното, и другото, така че там сместа вече няма този състав ...

Само че зависи кога и как си ги погълнал...Нещо на човечеца от всички дупки му излизаше... Sick
Представи си едно малко детенце. 2-3 годишно примерно. Sick Като нищо се задавя в изригващия фонтан. Sick

# 21
  • Мнения: 3 447

Представи си едно малко детенце. 2-3 годишно примерно. Sick Като нищо се задавя в изригващия фонтан. Sick
Трудно ми е да си представя 2-3 годишно детенце, което изпива литър и половина Кола и след това иззобва 10 бонбонки Ментос  Grinning Ако някой изобщо реши да прави такъв експеримент, най-вероятно ще е пубер, който е поглъщал и правил и по-опасни неща  Simple Smile А ако реши да опита, то ще е, защото е видял някъде тези клипчета. Вероятността някой да направи тази комбинация в тези количества неволно е минимална, да не кажа никаква.

# 22
  • Мнения: 1 941
Аз редовно пия кола лайт и дъвча ментова дъвка. Реакцията по моята логика би трябвало да е същата, но явно количеството не ми е достатъчно  newsm78

# 23
# 24
  • Мнения: 2 032
Смесването на 4 вида алкохол също действа ужасно.

А като изсмучеш първо няколко ментовите бонбонки сминт, можеш да създадеш много приятно усещане на мъжа ти (но възпитанието ми пречи да обесня повече).

Това тема за необичайните употреби на храните ли е?
Питайте в ДиС само с оцет и сода бикарбонат колко неща можеш да излъскаш, ма'нете я кока-колата. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 447
А като изсмучеш първо няколко ментовите бонбонки сминт, можеш да създадеш много приятно усещане на мъжа ти (но възпитанието ми пречи да обесня повече).

Нищо, ние се сетихме  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 585
И два вида алкохол са достатъчни да запомниш сместта доживотно.
Например водка и джин 1:1 не се забравя никога.

# 27
  • Мнения: 4 514
Каквото и да приемеш през устата, съчетано с два литра кола, ефектът ще е същият.  Tired

# 28
  • Мнения: 8 999
Една приятелка пък лекува разстройството на детето си с желибон и кока кола. Увери ме, че действа безотказно до 1 час. Това били най-щастливите дни на диването, защото му давала да се налива с иначе забранената напитка и да гвачи цели пакетчета желирани мечета и плодчета. Само че тези на Харибо не ставали, трябвало да са от евтините Желибон.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
съседката що заплати е инвестирала в тази смес...
Онзи ден синчето й обясняваше в подробност за тези бомби Joy

Общи условия

Активация на акаунт